Bachelor in Mechanical Engineering

South Ural State University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Mechanical Engineering

South Ural State University

Inżynieria mechaniczna

Studenci zdobywają podstawową wiedzę z zakresu obróbki metali, stopów i materiałów proszkowych metodą ciśnieniowego kucia, tłoczenia i prasowania. Przygotowanie do realizacji działań organizacyjno-administracyjnych i badawczych, doskonalenie wiedzy i umiejętności w zakresie realizacji projektów, produkcji i działań technologicznych w zakresie presji na obróbkę materiałów.

Istnieje program wymiany studenckiej TEMPUS, który z powodzeniem realizowany jest we współpracy z krajową szkołą inżynieryjną Saint Etienne (ENISE), Francja od 2010 roku.

Specjalizacje w ramach tego programu

  • Maszyny i technologia obróbki materiałów pod ciśnieniem

Proces materiałowy pod naciskiem - wszechstronny i powszechny sposób wytwarzania prostych i złożonych części z różnych materiałów: metali, stopów, materiałów spiekanych, tworzyw sztucznych itp. Nowoczesna technologia wymaga od procesu otrzymywania nacisku elementów o wysokiej precyzji i wytrzymałości, o określonych właściwościach fizycznych, właściwości mechaniczne, tribologiczne i inne. Należą do nich części pojazdów, ciągniki, sprzęt, złożone systemy lotnictwa i systemów kosmicznych, energia jądrowa i sprzęt gospodarstwa domowego.

  • Spawanie, powiązane procesy i technologie

Celem programu jest: - prowadzenie badań w zakresie spawania, powiązanych procesów i technologii; - przestudiować nowoczesne metody komputerowego projektowania elementów spawanych. - studiować matematyczne, fizyczne i numeryczne modelowanie procesów technologicznych; - badania w zakresie sprawności konstrukcji spawanych; - ocena pozostałego czasu życia konstrukcji spawanych. - programowanie robota spawalniczego w celi spawalniczej

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
134,430 RUB
Locations
Rosja - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Rosja - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą