Przeczytaj oficjalny opis

Program inżynierii mechanicznej w Rochester Institute of Technology ma na celu wyposażenie studentów w szeroką bazę wiedzy naukowej i inżynierskiej uzupełnioną praktycznymi zajęciami laboratoryjnymi, projektem ukończenia studiów magisterskich i szkoleniowym. Studenci poświęcają dwa pierwsze lata na naukę matematyki, fizyki, sztuk wyzwolonych i inżynierii. Trzecie i czwarte lata kładą nacisk na nauki inżynieryjne, a także na doświadczenie kooperacji, a piąty rok jest poświęcony zajęciom elektrycznym, projektowaniem i systemami na wysokim poziomie, oprócz projektu ukończenia studiów magisterskich.

Inżynieria mechaniczna jest prawdopodobnie najbardziej obszerną dziedziną inżynierii. Zainteresowania inżyniera mechanicznego obejmują projektowanie systemów samochodowych i lotniczych, urządzeń do bioinżynierii oraz technologii związanych z energią. Spektrum działalności zawodowej absolwentów inżynierii mechanicznej obejmuje badania, projektowanie i rozwój, produkcję i sprzedaż.

Umiejętności komunikacyjne i przywódcze każdego ucznia są również pielęgnowane poprzez zaangażowanie w profesjonalne stowarzyszenia, takie jak ASME i ASHRAE, a także uczestniczenie w zawodach inżynierskich na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Możliwe opcje kariery

Inżynierowie mechaniczni pracują w wielu różnych branżach i przedsiębiorstwach jako twórcy produktu, naukowcy, projektanci prototypów, inżynierowie motoryzacyjni, inżynierowie lotniczy, inżynierowie zajmujący się ropą naftową i gazem, audytorzy energetyczni i konsultanci lub doradcy ds. Zarządzania, a także wielu innych. Wiele ruchów służy na wysokich stanowiskach kierowniczych w swoich dziedzinach. Ponadto, ze względu na ich wszechstronne szkolenie i wykształcenie, inżynierowie mechaniczni są często wzywani do zajmowania stanowisk kierowniczych wysokiego szczebla.

Program

Pierwszy rok

Obszary skupienia

Studenci przyjęci na kampus RIT NY mogą wybrać kilka opcji kursu, aby uzyskać specjalistyczne studia w danej dziedzinie inżynierii mechanicznej. Dostępne opcje to inżynieria lotnicza, inżynieria samochodowa, bioinżynieria, energia i środowisko.

Inżynieria mechaniczna jest stosunkowo elastyczna i pozwala uczniom realizować opcje, nieletni, a nawet wiele stopni. Umożliwia studentom dostosowanie ich studiów akademickich do wspierania ich planów zawodowych.

Opcja energii i ochrony środowiska obejmuje przedmioty do wyboru, które zapewniają uczniom szeroki wachlarz możliwości i karier związanych z energochłonnymi systemami i ich wpływem na środowisko. Ta opcja zwiększa liczbę szans studentów na karierę w dziedzinie budowania systemów energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej oraz bezpośredniej konwersji energii. Studenci wybierający tę opcję powinni pracować nad projektem projektowania systemów energetycznych w ramach projektu seniorskiego i dążyć do zatrudnienia w spółdzielni w pokrewnej dziedzinie.

Próbka kursów inżynierii mechanicznej oferowanych w RIT - Dubai:

  • Siła materiałów II
  • Wprowadzenie do materiałów kompozytowych
  • Fluid Mechanics II
  • Chłodzenie i klimatyzacja dla gorących i wilgotnych klimatów
  • Systemy energii odnawialnej

Spółdzielnia edukacyjna

Kształcenie w ramach współpracy to pełne, płatne doświadczenie zawodowe na studiach. Studenci są zobowiązani do ukończenia dwunastomiesięcznego wspólnego kształcenia. Ten wyjątkowy komponent szkoleniowy zwiększa doświadczenie studenta zarówno w dziedzinie inżynierii, jak i umiejętności miękkich. Poszerza także sieć studencką i ułatwia uzyskanie pracy po ukończeniu studiów, ponieważ większość absolwentów kończy pracę dla firm, z którymi prowadzili swoją kooperację.

Akredytacje

Bachelor of Science in Mechanical Engineering posiada akredytację Ministerstwa Edukacji - Szkolnictwa Wyższego (MOE-HEA) i jest licencjonowany przez KHDA. Jest również akredytowany przez ABET. Program Inżynierii Mechanicznej w Rochester NY jest również akredytowany przez Stowarzyszenie Szkół i Szkół w Środkowych Państwach.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai »

Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,973 USD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023