Przeczytaj oficjalny opis

Produkcja urządzeń i układów półprzewodnikowych za pośrednictwem technologii mikroelektronicznej jest kluczowym motorem światowej gospodarki, a przemysł półprzewodników jest świetnym przykładem zdolności produkcyjnych USA.

Kampus RIT NY opracował pierwszy program studiów licencjackich w dziedzinie inżynierii mikroelektronicznej w USA, a uczelnia nadal zapewnia wysoko wykształconych i wykwalifikowanych projektantów, procesantów, inżynierów ds. Wydajności i inżynierów testujących dla przemysłu półprzewodników. RIT Dubai oferuje ten program swoim studentom w ciągu dwóch lat akademickich w Dubaju dwa lata akademickich w kampusie NY RIT 1 rok Co-op edukacji. W tym formacie uczniowie wypełniają wstępne zajęcia w ciągu pierwszych dwóch lat w RIT Dubai przed przeniesieniem do kampusu RIT w Nowym Jorku, aby ukończyć ostatnie trzy lata.

Naukowcy i inżynierowie pracujący w dziedzinie półprzewodników potrzebują szerokiego zrozumienia i umiejętności poszukiwania, integrowania i wykorzystywania pomysłów z wielu dziedzin. Program zapewnia kompleksowe interdyscyplinarne doświadczenie w dziedzinie inżynierii elektrycznej i komputerowej, elektroniki półprzewodnikowej, fizyki, chemii, materiałoznawstwa, optyki oraz stosowanej matematyki i statystyki potrzebnej do odniesienia sukcesu w przemyśle półprzewodników.

Nasz wydział angażuje się w wysokiej jakości edukację inżynierską, najnowocześniejsze laboratoria, silne wsparcie przemysłowe, możliwości współpracy z firmami krajowymi i małe klasy, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej wartościowych programów w naród.

Możliwe opcje kariery

Obecnie w branży mikroelektroniki prawdopodobnie zatrudniona jest najlepiej wyszkolona kadra inżynieryjna dowolnej branży produkcyjnej. Wraz ze wzrostem gęstości obwodów scalonych (a tym samym zmniejszeniem rozmiaru urządzenia) i gdy przemysł przesuwa się do dużych rozmiarów płytek, złożoność mikroelektronicznych procesów wytwarzania stwarza zapotrzebowanie na coraz lepiej wykształconą i przeszkoloną siłę roboczą. Program Bachelor of Science w inżynierii mikroelektronicznej w Rochester Institute of Technology został zaprojektowany, aby sprostać tej krytycznej potrzebie.

Program

Elektrotechnika, stopień BS, typowa sekwencja przebiegu (semestry), skuteczne jesień 2013

Kierunek

1 Studenci inżynierii mikroelektroniki, którzy zdobyli dyplom w RIT Dubai mogą zająć się EEEE-220 Digital Systems II zamiast MCEE-101 Wprowadzenie do nanoelektroniki.

2 Studenci inżynierii Microelectronic, którzy zdobyli dyplom w RIT Dubai mogą stosować urządzenia EEEE-260 Semiconductor Devices (3) i EEEE-105 EE Practicum (1) zamiast urządzeń półprzewodnikowych MCEE-360 do inżynierii mikroelektronicznej.

Spółdzielnia edukacyjna

Kształcenie w spółdzielniach to praca płatna w pełnym wymiarze godzin na studiach. Program kooperacji inżynierskiej Microelectronic Engineering wymaga ukończenia 50-tygodniowego podziału pracy w spółdzielni przez dwa bloki 25-tygodniowe; każdy blok to lato i regularny semestr. Wspólna edukacja daje uczniom możliwość zastosowania wiedzy i umiejętności, których uczą się w klasie do miejsca pracy. W miejscu pracy studenci zdobywają cenne doświadczenie w takich dziedzinach, jak komunikacja ustna i pisemna, etyka biznesu i etykieta, a także praca w zespole, który pozwoli im podejmować różne opcje kariery i pomagać im podejmować długoterminowe decyzje.

Akredytacje

Program Bachelor of Science in Microelectronics Engineering jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jest licencjonowany przez KHDA.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai »

Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,973 USD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023