Bachelor in Microelectronics Engineering

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Microelectronics Engineering

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Produkcja urządzeń i układów półprzewodnikowych za pośrednictwem technologii mikroelektronicznej jest kluczowym motorem światowej gospodarki, a przemysł półprzewodników jest świetnym przykładem zdolności produkcyjnych USA.

Kampus RIT NY opracował pierwszy program studiów licencjackich w dziedzinie inżynierii mikroelektronicznej w USA, a uczelnia nadal zapewnia wysoko wykształconych i wykwalifikowanych projektantów, procesantów, inżynierów ds. Wydajności i inżynierów testujących dla przemysłu półprzewodników. RIT Dubai oferuje ten program swoim studentom w ciągu dwóch lat akademickich w Dubaju dwa lata akademickich w kampusie NY RIT 1 rok Co-op edukacji. W tym formacie uczniowie wypełniają wstępne zajęcia w ciągu pierwszych dwóch lat w RIT Dubai przed przeniesieniem do kampusu RIT w Nowym Jorku, aby ukończyć ostatnie trzy lata.

Naukowcy i inżynierowie pracujący w dziedzinie półprzewodników potrzebują szerokiego zrozumienia i umiejętności poszukiwania, integrowania i wykorzystywania pomysłów z wielu dziedzin. Program zapewnia kompleksowe interdyscyplinarne doświadczenie w dziedzinie inżynierii elektrycznej i komputerowej, elektroniki półprzewodnikowej, fizyki, chemii, materiałoznawstwa, optyki oraz stosowanej matematyki i statystyki potrzebnej do odniesienia sukcesu w przemyśle półprzewodników.

Nasz wydział angażuje się w wysokiej jakości edukację inżynierską, najnowocześniejsze laboratoria, silne wsparcie przemysłowe, możliwości współpracy z firmami krajowymi i małe klasy, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej wartościowych programów w naród.

Możliwe opcje kariery

Obecnie w branży mikroelektroniki prawdopodobnie zatrudniona jest najlepiej wyszkolona kadra inżynieryjna dowolnej branży produkcyjnej. Wraz ze wzrostem gęstości obwodów scalonych (a tym samym zmniejszeniem rozmiaru urządzenia) i gdy przemysł przesuwa się do dużych rozmiarów płytek, złożoność mikroelektronicznych procesów wytwarzania stwarza zapotrzebowanie na coraz lepiej wykształconą i przeszkoloną siłę roboczą. Program Bachelor of Science w inżynierii mikroelektronicznej w Rochester Institute of Technology został zaprojektowany, aby sprostać tej krytycznej potrzebie.

Program

Elektrotechnika, stopień BS, typowa sekwencja przebiegu (semestry), skuteczne jesień 2013

Kierunek

1 Studenci inżynierii mikroelektroniki, którzy zdobyli dyplom w RIT Dubai mogą zająć się EEEE-220 Digital Systems II zamiast MCEE-101 Wprowadzenie do nanoelektroniki.

2 Studenci inżynierii Microelectronic, którzy zdobyli dyplom w RIT Dubai mogą stosować urządzenia EEEE-260 Semiconductor Devices (3) i EEEE-105 EE Practicum (1) zamiast urządzeń półprzewodnikowych MCEE-360 do inżynierii mikroelektronicznej.

Spółdzielnia edukacyjna

Kształcenie w spółdzielniach to praca płatna w pełnym wymiarze godzin na studiach. Program kooperacji inżynierskiej Microelectronic Engineering wymaga ukończenia 50-tygodniowego podziału pracy w spółdzielni przez dwa bloki 25-tygodniowe; każdy blok to lato i regularny semestr. Wspólna edukacja daje uczniom możliwość zastosowania wiedzy i umiejętności, których uczą się w klasie do miejsca pracy. W miejscu pracy studenci zdobywają cenne doświadczenie w takich dziedzinach, jak komunikacja ustna i pisemna, etyka biznesu i etykieta, a także praca w zespole, który pozwoli im podejmować różne opcje kariery i pomagać im podejmować długoterminowe decyzje.

Akredytacje

Program Bachelor of Science in Microelectronics Engineering jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jest licencjonowany przez KHDA.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,973 USD
na rok
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2023
Dates
Wrześ. 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2023