Read the Official Description

Jeśli masz pasję do muzyki i chcesz rozpocząć karierę, która skupia się na twoich talentach i osobistych zainteresowaniach, muzyka na CMU jest wielkim krokiem we właściwym kierunku. Dzięki temu programowi nie tylko zdobędziesz doświadczenie i wiedzę w wielu różnych gatunkach muzycznych, ale także zbudujesz umiejętności i pewność siebie, które sprawią, że zabłyśniesz.


O tym programie/>

Muzyka jest oferowana naszym studentom przez Swinney Conservatory of Music. Ten główny często służy jako świetny wybór, jeśli chcesz dodać nieletniego do swojego doświadczenia edukacyjnego. Nasze zajęcia zaowocują wszechstronną znajomością muzyki i tworzą podstawy potrzebne do kariery muzycznej.

Jako major major CMU Music będziesz miał możliwość:

 • brać klasy takie jak: historia muzyki, oprzyrządowanie, techniki gitarowe, podstawowe dyrygowanie, kompozycja, teoria i praktyka muzyczna oraz wielki zespół
 • poprawiają zdolności przywódcze zarówno jako jednostki, jak i jako grupy, rozwijając zaawansowane umiejętności pamięci, koncentracji i wydajności
 • współdziałać z różnymi odbiorcami, oceniać i krytykować talenty oraz tworzyć nowe muzyczne pomysły
 • otrzymać przygotowanie potrzebne do zdobycia wyższego stopnia


Stopnie dostępne/>

 • Bachelor of Arts in Music
 • dostępny jest również utwór w wersji Music


Inne programy muzyczne CMU:/>

 • Edukacja - certyfikacja wokalna lub instrumentalna
 • Ministerstwo Muzyki
 • Wydajność muzyczna - wokal lub klawiatura
 • Master of Music Education


Warunki przyjęć/>

Wstęp do CMU jest selektywny. Nasz personel rekrutacyjny dokładnie sprawdza i ocenia każdą aplikację indywidualnie. Przed złożeniem wniosku o przyjęcie proszę zapoznać się ze wszystkimi wymogami.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Nauk (CLAS), czy też studentem Wyższej Szkoły Magisterskiej i Studiów Rozszerzonych (CGES), CMU rzuci Ci wyzwanie i zapewni możliwości rozwoju umiejętności, które opłacą się w Twojej profesjonalnej podróży.

Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył i doświadczyłeś edukacji, która daje ci więcej. Jest tylko kilka wymagań, o których należy pamiętać w odniesieniu do procesu przyjmowania.


College of Liberal Arts/>

Przychodzący nowicjusze

Aby uzyskać przyjęcie na Central Methodist University , kandydaci powinni ukończyć program przygotowawczy do college'u z co najmniej 2,5 skumulowaną średnią ocen w skali 4,0 lub 2250 GED score i mieć 21 lub więcej w ACT lub 1500 lub wyżej w Badanie SAT. Zaleca się, aby kandydaci ukończyli program przygotowawczy do kolegium, który obejmowałby:

 • Cztery lata języka angielskiego
 • Trzy lata matematyki
 • Trzy lata nauki
 • Trzy lata studiów społecznych
 • Jeden rok języka obcego

Studenci, którzy nie spełniają minimalnych standardów, mogą zostać przyjęci na zasadzie tymczasowej i będą rozpatrywani indywidualnie. Rozważenie to zostanie przeprowadzone przez Dyrektora ds. Rekrutacji i Standardy akademickie oraz Komitet ds. Rekrutacji. Studenci przyjęci na podstawie wstępnego dopuszczenia muszą spełniać wszystkie warunki i wymagania określone na piśmie przez Central Methodist University

Uczniowie w domu

Uczniowie w wieku przedszkolnym muszą złożyć poprawny zapis z programu homeschool, mieć średnią ocen 2,5 stopnia i 21 ACT lub więcej lub 1500 lub więcej na SAT.

Przenieś uczniów

Osoby, które przeniosły się na studia, muszą mieć 2,0 lub wyższą kategorię GPA w przypadku wszystkich wcześniejszych zajęć w college'u i być uprawnione do powrotu do ostatniej uczęszczanej szkoły wyższej. Osoby, które nie spełniają tych kryteriów, muszą przedstawić list odwoławczy do Standardów Akademickiego i Komisji ds. Rekrutacji, który określi, czy uczeń zostanie przyjęty.

Wszyscy wnioskodawcy transferowi muszą złożyć oficjalne stenogramy swoich szkolnych zapisów wyraźnie wskazujące na GPA i rangę klasy. Wnioskodawcy transferowi muszą również przesłać oficjalne listy z wszystkich uczelni i uniwersytetów, do których uczęszczają. Te transkrypcje są częścią stałego wpisu studenta uczelni.


Informacje o przesłuchaniu/>

Uczniowie przeprowadzą wywiady i przesłuchanie z członkiem wydziału w Swinney Conservatory, zwykle podczas wizyty w kampusie. Materiały mogą obejmować muzykę przesłuchań All-District lub All-State, solówki lub etiudy. Uczniowie mogą również zostać poproszeni o przeczytanie lub wykonanie skale.


CZESNE/>

College of Liberal Arts

 • Roczne czesne (12-18 godzin w semestrze) 23 000 USD


LOKALIZACJE/>

Ten program jest oferowany w następujących lokalizacjach:

CAMPUS MIESZKALNY

 • Fayette, MO
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Central Methodist University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
23,000 USD
College of Liberal Arts
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019