Bachelor in Neuroscience

Assumption College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Neuroscience

Assumption College

Neuroscience at Assumption College

Mózg jest często określany jako ostatnia granica, ponieważ, jak stwierdził dr Neil deGrasse Tyson, "... jak działa [mózg] pozostaje jedną z największych nierozwiązanych zagadek i wydaje się, że im bardziej zgłębiamy jego sekrety, tym bardziej niespodzianki, które znaleźliśmy. "Neurobiologia stara się rozwiązać tajemnice umysłu, mózgu i funkcji układu nerwowego, stosując multidyscyplinarne podejścia.

Nasz program neuronauki skupia interdyscyplinarną grupę profesorów, którzy są pasjonatami w zakresie mentoringu studentów w tym fascynującym polu badań, angażując ich w badania odkrywające nowe mechanizmy funkcjonowania mózgu i badające neuronalne korelacje emocji, poznania i psychopatologii. Assumption College oferuje wiele możliwości prowadzenia neurobiologii, w tym:

 1. Major neurobiologii
 2. Major Biologii z koncentracją w Neuroscience and Behavior
 3. Major psychologii ze specjalizacją w neurologii człowieka
 4. Centrum Neurobiologii, które zapewnia staże badawcze studentów, serię wykładów, możliwości nawiązywania kontaktów i działania społeczności.

The Assumption College Center for Neuroscience

Assumption College ma przyjemność ogłosić nowe Centrum Neurobiologii. Centrum zapewnia interdyscyplinarną społeczność z ukierunkowanymi na neuronologię możliwościami wspólnych zajęć, zasięgiem społeczności, usługami i nawiązywaniem kontaktów zawodowych. Centrum oferuje także płatne letnie staże badawcze, wykłady neurologiczne i przynależność do Western Society Society of Neuroscience.

Specjalista neurologii na ścieżce komórkowej

Major in Neuroscience wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do wzmocnienia uczniów

 1. Rozwijaj i udoskonalaj umiejętności dociekania, koncentrując się na mózgu i umyśle
 2. Zdobądź silne zrozumienie klasycznych i współczesnych odkryć w neuronauce
 3. Zrozum i doceń dynamiczny, multidyscyplinarny charakter tego pola
 4. Zadawanie przemyślanych pytań i strategiczne wybieranie podejść do odpowiedzi na pytania
 5. Twórz świadome hipotezy i projektuj / wykonuj eksperymenty, aby testować hipotezy
 6. Krytycznie analizuj dane i ustal, czy dane wspierają hipotezy.

Studenci są zachęcani do angażowania się w niezależne badania i staże, oprócz pomyślnego ukończenia wymaganych zajęć. Specjaliści z Neurobiologii będą przygotowani do kariery zawodowej w przemyśle, zawodach związanych ze służbą zdrowia oraz studiach podyplomowych z zakresu neuronauki.

Biologia Major z koncentracją w neuronauce i zachowaniu

Magister biologii jest szczególnie odpowiedni dla studentów, których zainteresowania są skierowane na genetyczne, molekularne i komórkowe mechanizmy rozwoju i funkcjonowania mózgu, a także zaburzeń / chorób neurologicznych. Studenci zapoznają się z bieżącymi badaniami neuronauki i poznają najnowsze techniki wykorzystywane do odkrywania nowatorskich treści na tym polu. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą podjąć studia podyplomowe w dziedzinie neurologii i / lub zawodów medycznych, takich jak szkoła medyczna, asystent lekarza i programy terapii fizycznej. Ten kierunek jest dobrze dopasowany także dla tych, którzy chcą kontynuować pracę w badaniach naukowych oraz organizacjach zajmujących się naukami o zdrowiu.

Psychologia Major z koncentracją w neuronauce ludzkich zachowań

Psychologia jest idealna dla tych, którzy chcą skupić się na psychologicznych aspektach funkcjonowania mózgu i dla studentów pragnących podjąć studia wyższe w zakresie poznania, neurologii i psychologii klinicznej. Uczniowie w tej koncentracji opierają się na wszystkich empirycznych narzędziach psychologii, a następnie stosują je w specjalistycznym badaniu neuronauki społecznej, poznawczej i afektywnej. Studenci w tej koncentracji będą również przygotowani do pracy w laboratoriach badawczych i do odkrywania ścieżek kariery w stosowanej neurologii, takiej jak neuromarketing.

Badania praktyczne

Studenci Assumption mają możliwość pracy jeden na jeden z Assumption wykładowców na projekty badawcze w trakcie roku akademickiego i latem. Studenci mogą uzyskać kredyt akademicki na badania ukończone w ciągu roku akademickiego, a studenci mogą ubiegać się o płatne stypendia naukowe. Assumption College również cieszy się bliską współpracą i stażem w szkole medycznej Uniwersytetu Massachusetts (UMMS). Oprócz licznych współpracy między wydziałami obu instytucji, wielu naszych studentów odbywa praktyki naukowe na Wydziale Neurobiologii i Wydziału Psychiatrii w UMMS, a także w wielu innych instytucjach badawczych.

Partnerstwa akademickie

Studenci obu kierunków są zachęcani do korzystania z licznych umów o artykulacji z innymi wysoce konkurencyjnymi programami, które oferują studentom możliwość zagwarantowania wstępu i / lub przyspieszonych stopni lub intensywnych badań naukowych.

Wymagania stopnia

Studenci zainteresowani realizacją Neuroscience w Assumption mają trzy opcje: 1) główny neuronauka ze ścieżką komórkową , 2) główny biologii ze stężeniem w neuronauce i zachowaniu oraz 3) główny psycholog o koncentracji w neuronauce człowieka. Zapoznaj się z pracą kursu dla każdej z poniższych opcji.

Główna neuronauka ze ścieżką komórkową (18 kursów)

Major in Neuroscience wykorzystuje interdyscyplinarne podejście, aby umożliwić studentom: 1) rozwijanie i doskonalenie umiejętności dociekania z naciskiem na mózg i umysł, 2) zdobywanie silnego zrozumienia klasycznych i współczesnych odkryć w neuronauce, 3) zrozumienie i docenienie dynamiczny, wielodyscyplinarny charakter tego pola 4) zadawanie przemyślanych pytań i strategiczne wybieranie podejść do odpowiedzi na pytania, 5) rozwijanie świadomych hipotez i projektowanie / przeprowadzanie eksperymentów w celu testowania hipotez i 6) krytyczna analiza danych i ustalenie, czy dane wspierają hipotezy. Studenci są zachęcani do angażowania się w niezależne badania i staże, oprócz pomyślnego ukończenia wymaganych zajęć. Specjaliści z Neurobiologii będą przygotowani do kariery zawodowej w przemyśle, zawodach związanych ze służbą zdrowia oraz studiach podyplomowych z zakresu neuronauki.

Projekty badawcze

Coraz więcej studentów Assumption zostało wybranych do udziału w programach badawczych w głównych instytucjach badawczych w całym kraju, w tym National Science Foundation, National Institutes of Health, American Cancer Society i Juvenile Diabetes Foundation. Ponadto Assumption oferuje możliwości badań letnich w kampusie studentom wyższego szczebla, którzy ubiegają się o pomoc w Assumption wykładowcy z ich projektów badawczych. Studenci wybrani na letnie stanowiska badawcze otrzymują stypendium i zakwaterowanie na terenie kampusu.

Absolwenci szkół i kariery

Absolwenci Assumption Biology mają wykształcenie i doświadczenie, aby wejść do szeregu zawodów, w tym biotechnologii, farmakologii, nauczania i innych organizacji zajmujących się naukami przyrodniczymi. Są również przygotowani do podjęcia studiów podyplomowych w wielu dziedzinach nauki i zawodów związanych ze zdrowiem.

Nasi absolwenci psychologii mogą wchodzić w szereg dziedzin, w tym pracę laboratoryjną i współpracować z organizacjami non-profit i przedsiębiorczymi, korporacjami oraz władzami lokalnymi, stanowymi i federalnymi. Mogą również realizować programy z zakresu poznania, neurobiologii, psychologii eksperymentalnej, psychologii szkolnej (zaliczanej do pierwszej kariery nauk społecznych przez US NEWS) i innych dyscyplin. Assumption College oferuje tytuł magistra psychologii poradnictwa, który jest znany w całym kraju.

Wielu studentów zdobywa także stopnie naukowe w wielu innych dziedzinach, takich jak socjologia, usługi rehabilitacyjne i prawo.

Założenie zawiera umowy artykulacyjne z wieloma programami dla absolwentów, aby uczniowie Assumption, którzy utrzymują silną pozycję akademicką, byli w stanie uzyskać łatwy dostęp do tych programów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Worcester, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Worcester, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą