Bachelor in Psychology

BAU Bahcesehir Cyprus University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Psychology

BAU Bahcesehir Cyprus University

Bachelor in Psychology

Wydział Nauk Ekonomicznych, Administracyjnych i Społecznych

Możliwość dostosowania się do zmieniających się modeli zarządzania i warunków rynkowych oraz ciągłe doskonalenie to najważniejsze potrzeby zglobalizowanego świata. Bahçeşehir Cyprus University Faculty of Economics

Międzynarodowi kandydaci

Drodzy studenci;

Witamy na stronie Międzynarodowego Biura Uniwersytetu BAU Cyprus University. Przez cały pobyt w BAU masz niepowtarzalną okazję doświadczyć życia i nauki w prawdziwie wielokulturowym środowisku. Nasze biuro zajmuje się nie tylko dbaniem o dobro naszych zagranicznych studentów, ale także zapewniamy Ci pełny zakres działań społecznych i kulturalnych, dzięki którym możesz czerpać radość z różnorodności. W pełni wykorzystujemy nasze wyjątkowe udogodnienia. Nasze biuro współpracuje również z partnerami z całego świata, co pozwala nam oferować szybko rozwijający się program wymiany studentów i prowadzi pełny program akredytowanych na całym świecie krótkich kursów w globalnej letniej szkole BAU.

Biuro Międzynarodowe jest częścią sieci wsparcia studentów uniwersytetu. Opieramy się na pierwszym piętrze University House i czynne od 9 rano do 5 po południu od poniedziałku do czwartku i od 9 rano do 4 po południu w piątek. Są pracownicy biurowi z regionalnymi obowiązkami, którzy mają doświadczenie i doświadczenie w podróżowaniu do swojej części świata, a także personel wykwalifikowany do udzielania porad dotyczących opieki i imigracji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 13, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
3,500 USD
Studenci zagraniczni; TRNC TC: 2625 USD
Locations
Cypr - Nicosia, Nicosia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Cypr - Nicosia, Nicosia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą