Przeczytaj oficjalny opis

Bądź częścią zwycięskiego zespołu!

W zarządzaniu sportem zapewniamy odpowiednie i stosowane doświadczenia edukacyjne, aby przygotować i wyposażyć profesjonalistów ds. Zarządzania sportem w udane kariery. Zróżnicowane modele przywództwa w służbie z doświadczeniem w różnych specjalnościach zarządzania sportem, stawiając swoje potrzeby jako najwyższy priorytet. Naszą wizją jest stać się programem narodowego wyróżnienia w zarządzaniu sportem poprzez jakość naszych doświadczeń edukacyjnych, sukces naszych studentów i wpływ naszych wydziałów jako krajowych liderów w tej dyscyplinie. Motywacja w ramach programu jest pasją i inspiracją do postrzegania uczniów doświadczyć sukcesu i realizacji poczucie własności w rozwoju osobistym i zawodowym.

UOCM101A

Wydział ekspercki - Kto jest wydziałem?

Sześć doświadczonych wykładowców posiada cenne doświadczenie w terenie, a także bogate zaplecze badawcze. Stanowią one podstawę kultury zorientowanej na usługi w ramach programu. Każdy ma wiedzę do podzielenia się.

  • Dr Ryan Kim: Zarządzanie wydarzeniami sportowymi, Infomatyka sportowa
  • Dr Lacole McPherson: Prawo sportowe i zarządzanie ryzykiem, relacje sportowe
  • Dr Dan Gerdes: Sportowe przywództwo, kultura organizacyjna i psychologia sportu
  • Dr Robert Slana: Sport rekreacyjny, zarządzanie imprezami i obiektami, staże
  • Dr Woo-Young Lee: Media sportowe i sponsoring sportowy
  • Dr Dae Yeon Kim: marketing sportowy, branding, finanse sportowe i zarządzanie obiektami

Środowisko uczenia się

Jakie jest środowisko uczenia się?

Liczebność klas od 15 do 35 studentów, z których każda jest prowadzona przez utalentowanych i zaangażowanych profesorów, tworzy różnorodne i odpowiednie doświadczenia edukacyjne. Każda klasa jest wyposażona w platformy multimedialne i przestrzenie zaprojektowane w celu optymalizacji procesu uczenia się. Sale lekcyjne, sale konferencyjne, pracownie komputerowe i biura mieszczą się wygodnie razem w niedawno wyremontowanym budynku LEED Gold Certified Building i sąsiadują z nowo wybudowanym Studenckim Centrum Rekreacji i Wellness.

UOCM104a

UCM Sport Management Advantage

Dlaczego tutaj w UCM?

Studenci mają łatwy dostęp do zaangażowania branży zarządzania sportem. Bliskość Kansas City i obszaru metropolitalnego zapewnia wygodne, bogate doświadczenia związane z zawodowymi sportami (KC Chiefs, KC Royals, Sporting KC, Kansas Speedway, Missouri Mavericks Hockey, KC T-Bones Baseball, itp.) Sportowe sporty (kilka uniwersytetów, liczne wysokie szkoły itp.) sport rekreacyjny (komercyjny, non-profit i publiczny), handel detaliczny, organizacja sportowa, kolegialna siedziba administracyjna i szerokie spektrum innych graczy branży sportowej. Ponadto programy Lekkiej Atletyki UCM mają bogatą tradycję sukcesu i oferują studentom Zarządzania Sportem bardzo wygodną i cenną okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie marketingu, zarządzania obiektami i wydarzeniami, informacji sportowych oraz mediów sportowych i nadawania. Zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie są wysoko oceniane i mają wyjątkową wartość w kształceniu w zakresie zarządzania sportem (patrz linki). Mamy aktywną organizację studencką i fundusz stypendialny dla Juniorów i Seniorów specjalizujących się w zarządzaniu sportem.

Program studiów

Jakie kursy biorę?

Nasz program studiów licencjackich oferuje możliwości konkretnego Bachelor of Science w zarządzaniu sportem. Nasz program studiów licencjackich jest najbardziej bezpośredni z faktem.

Nasz internetowy program studiów podyplomowych [link do Katalog kadr zarządzających sportem na lata 2017-2018] oferuje zarówno staż, jak i opcje pracy dyplomowej. Nasz 33-godzinny, całoroczny program studiów zapewnia elastyczność zarówno dla praktykujących profesjonalistów, jak i dla studentów studiów stacjonarnych. Studenci mogą rozsądnie oczekiwać, aby ukończyć w zaledwie 3 lub 4 semestry, nawet tych z licencjackich stopni niezwiązanych z polem. Kursy odzwierciedlają wspólne kompetencje kluczowe dla sukcesu zawodowego na kolejnym poziomie. Mieszanka wymaganych kursów podstawowych i obieralnych pozwala uczniom dostosować program do swoich potrzeb / aspiracji zawodowych.

Praktyki

Istnieją silne relacje z krajowymi i regionalnymi organizacjami sportowymi i rekreacyjnymi, a także z niezliczonymi innymi możliwościami w branży sportowej. Nasi studenci odbywają praktyki w całych Stanach Zjednoczonych (link do listy staży) i świata w zależności od indywidualnych aspiracji zawodowych.

Jobs-Jak odnoszą sukcesy nasi absolwenci?

Stawki w placówkach uniwersyteckich UCM są bardzo wysokie [centrum kariery UCM]. Studenci studiów podyplomowych zazwyczaj odnoszą już sukcesy w tej dziedzinie i przygotowują się do następnego, wznoszącego się w górę etapu swojej profesjonalnej podróży.

Uczenie się przez doświadczenie

Jakie relacje zawodowe zwiększają doświadczenie studenta?

Studenci mają wiele okazji do budowania profesjonalnych relacji z organizacjami sportowymi i uczestniczenia w wydarzeniach sportowych podczas całego szkolenia akademickiego. Kursy dają możliwość uczestniczenia w licznych doświadczeniach z branży sportowej, a także w nawiązywaniu kontaktów i wolontariacie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
University of Central Missouri

Zobacz 25 więcej kursów w University of Central Missouri »

Ostatnia aktualizacja October 14, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Maj 2019
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Maj 2019
Data końcowa
Kwi 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Lipiec 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Data końcowa
Gru 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Maj 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Kwi 30, 2023

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 31, 2022

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Gru 31, 2022