Bachelor in Sport Management

University of Central Missouri

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Sport Management

University of Central Missouri

Bądź częścią zwycięskiego zespołu!

W zarządzaniu sportem zapewniamy odpowiednie i stosowane doświadczenia edukacyjne, aby przygotować i wyposażyć profesjonalistów ds. Zarządzania sportem w udane kariery. Zróżnicowane modele przywództwa w służbie z doświadczeniem w różnych specjalnościach zarządzania sportem, stawiając swoje potrzeby jako najwyższy priorytet. Naszą wizją jest stać się programem narodowego wyróżnienia w zarządzaniu sportem poprzez jakość naszych doświadczeń edukacyjnych, sukces naszych studentów i wpływ naszych wydziałów jako krajowych liderów w tej dyscyplinie. Motywacja w ramach programu jest pasją i inspiracją do postrzegania uczniów doświadczyć sukcesu i realizacji poczucie własności w rozwoju osobistym i zawodowym.

UOCM101A

Wydział ekspercki - Kto jest wydziałem?

Sześć doświadczonych wykładowców posiada cenne doświadczenie w terenie, a także bogate zaplecze badawcze. Stanowią one podstawę kultury zorientowanej na usługi w ramach programu. Każdy ma wiedzę do podzielenia się.

  • Dr Ryan Kim: Zarządzanie wydarzeniami sportowymi, Infomatyka sportowa
  • Dr Lacole McPherson: Prawo sportowe i zarządzanie ryzykiem, relacje sportowe
  • Dr Dan Gerdes: Sportowe przywództwo, kultura organizacyjna i psychologia sportu
  • Dr Robert Slana: Sport rekreacyjny, zarządzanie imprezami i obiektami, staże
  • Dr Woo-Young Lee: Media sportowe i sponsoring sportowy
  • Dr Dae Yeon Kim: marketing sportowy, branding, finanse sportowe i zarządzanie obiektami

Środowisko uczenia się

Jakie jest środowisko uczenia się?

Liczebność klas od 15 do 35 studentów, z których każda jest prowadzona przez utalentowanych i zaangażowanych profesorów, tworzy różnorodne i odpowiednie doświadczenia edukacyjne. Każda klasa jest wyposażona w platformy multimedialne i przestrzenie zaprojektowane w celu optymalizacji procesu uczenia się. Sale lekcyjne, sale konferencyjne, pracownie komputerowe i biura mieszczą się wygodnie razem w niedawno wyremontowanym budynku LEED Gold Certified Building i sąsiadują z nowo wybudowanym Studenckim Centrum Rekreacji i Wellness.

UOCM104a

UCM Sport Management Advantage

Dlaczego tutaj w UCM?

Studenci mają łatwy dostęp do zaangażowania branży zarządzania sportem. Bliskość Kansas City i obszaru metropolitalnego zapewnia wygodne, bogate doświadczenia związane z zawodowymi sportami (KC Chiefs, KC Royals, Sporting KC, Kansas Speedway, Missouri Mavericks Hockey, KC T-Bones Baseball, itp.) Sportowe sporty (kilka uniwersytetów, liczne wysokie szkoły itp.) sport rekreacyjny (komercyjny, non-profit i publiczny), handel detaliczny, organizacja sportowa, kolegialna siedziba administracyjna i szerokie spektrum innych graczy branży sportowej. Ponadto programy Lekkiej Atletyki UCM mają bogatą tradycję sukcesu i oferują studentom Zarządzania Sportem bardzo wygodną i cenną okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie marketingu, zarządzania obiektami i wydarzeniami, informacji sportowych oraz mediów sportowych i nadawania. Zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie są wysoko oceniane i mają wyjątkową wartość w kształceniu w zakresie zarządzania sportem (patrz linki). Mamy aktywną organizację studencką i fundusz stypendialny dla Juniorów i Seniorów specjalizujących się w zarządzaniu sportem.

Program studiów

Jakie kursy biorę?

Nasz program studiów licencjackich oferuje możliwości konkretnego Bachelor of Science w zarządzaniu sportem. Nasz program studiów licencjackich jest najbardziej bezpośredni z faktem.

Nasz internetowy program studiów podyplomowych [link do Katalog kadr zarządzających sportem na lata 2017-2018] oferuje zarówno staż, jak i opcje pracy dyplomowej. Nasz 33-godzinny, całoroczny program studiów zapewnia elastyczność zarówno dla praktykujących profesjonalistów, jak i dla studentów studiów stacjonarnych. Studenci mogą rozsądnie oczekiwać, aby ukończyć w zaledwie 3 lub 4 semestry, nawet tych z licencjackich stopni niezwiązanych z polem. Kursy odzwierciedlają wspólne kompetencje kluczowe dla sukcesu zawodowego na kolejnym poziomie. Mieszanka wymaganych kursów podstawowych i obieralnych pozwala uczniom dostosować program do swoich potrzeb / aspiracji zawodowych.

Praktyki

Istnieją silne relacje z krajowymi i regionalnymi organizacjami sportowymi i rekreacyjnymi, a także z niezliczonymi innymi możliwościami w branży sportowej. Nasi studenci odbywają praktyki w całych Stanach Zjednoczonych (link do listy staży) i świata w zależności od indywidualnych aspiracji zawodowych.

Jobs-Jak odnoszą sukcesy nasi absolwenci?

Stawki w placówkach uniwersyteckich UCM są bardzo wysokie [centrum kariery UCM]. Studenci studiów podyplomowych zazwyczaj odnoszą już sukcesy w tej dziedzinie i przygotowują się do następnego, wznoszącego się w górę etapu swojej profesjonalnej podróży.

Uczenie się przez doświadczenie

Jakie relacje zawodowe zwiększają doświadczenie studenta?

Studenci mają wiele okazji do budowania profesjonalnych relacji z organizacjami sportowymi i uczestniczenia w wydarzeniach sportowych podczas całego szkolenia akademickiego. Kursy dają możliwość uczestniczenia w licznych doświadczeniach z branży sportowej, a także w nawiązywaniu kontaktów i wolontariacie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 14, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 7, 2019
Maj 13, 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
Locations
Stany Zjednoczone - Warrensburg, Missouri
Data rozpoczęcia : Stycz. 7, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Grudz. 31, 2022
Data rozpoczęcia : Maj 13, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Kwiec. 30, 2023
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 31, 2022
Dates
Stycz. 7, 2019
Stany Zjednoczone - Warrensburg, Missouri
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Grudz. 31, 2022
Maj 13, 2019
Stany Zjednoczone - Warrensburg, Missouri
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Kwiec. 30, 2023
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Warrensburg, Missouri
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 31, 2022