Read the Official Description

Czy należysz w świetle reflektorów? Czy chcesz przenieść swoje umiejętności aktorskie na wyższy poziom? Pochwyć swoją pasję do wydajności, zakulisowej produkcji lub reżyserii i przekształć ją w ekscytującą karierę w głównym filmie sztuki teatralnej CMU. Otrzymasz wyjątkowe doświadczenie praktyczne, rozwijając wiedzę i zestaw umiejętności potrzebnych, aby zabrać Cię tam, gdzie chcesz.


O tym programie/>

Theatre Arts major jest realizowany za pośrednictwem Bachelor of Arts w Theatre Arts lub Bachelor of Science in theatre Arts. Certyfikację do nauczania mowy lub dramatu na poziomie szkoły średniej można dodać do tych opcji. Jeśli chcesz uzyskać ten certyfikat, podczas tworzenia planu studiów powinieneś wybrać nacisk na edukację i sztukę teatralną (poziom średni). Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, otrzymasz solidne podstawy doświadczeń, jakich oczekują teatry, agencje, instytucje edukacyjne i szkoły dla absolwentów.

Jako major CMU Theatre będziesz miał możliwość:

 • brać klasy takie jak aktorstwo, projekty teatralne, Stagecraft, techniki reżyserskie, analiza skryptów, literatura dramatyczna i krytyka oraz makijaż sceniczny
 • poprawiać umiejętności aktorskie, jednocześnie rozwijając zaawansowane umiejętności pamięci, koncentracji i wydajności
 • zdobyć doświadczenie w pracy na zapleczu oraz w obszarach technicznych
 • zaprezentuj swoje umiejętności, rozwijając portfolio i uczestnicząc w produkcjach i różnych możliwościach aktorskich
 • otrzymać przygotowanie potrzebne do zdobycia wyższego stopnia


Stopnie dostępne/>

 • Bachelor of Arts w teatrze
 • Bachelor of Science in Theatre
 • jest moll w teatrze


Inne programy teatru CMU:/>

 • Secondary Education-Speech


Warunki przyjęć/>

Wstęp do CMU jest selektywny. Nasz personel rekrutacyjny dokładnie sprawdza i ocenia każdą aplikację indywidualnie. Przed złożeniem wniosku o przyjęcie proszę zapoznać się ze wszystkimi wymogami.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Nauk (CLAS), czy też studentem Wyższej Szkoły Magisterskiej i Studiów Rozszerzonych (CGES), CMU rzuci Ci wyzwanie i zapewni możliwości rozwoju umiejętności, które opłacą się w Twojej profesjonalnej podróży.

Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył i doświadczyłeś edukacji, która daje ci więcej. Jest tylko kilka wymagań, o których należy pamiętać w odniesieniu do procesu przyjmowania.


College of Liberal Arts/>

Przychodzący nowicjusze

Aby uzyskać przyjęcie na Central Methodist University , kandydaci powinni ukończyć program przygotowawczy do college'u z co najmniej 2,5 skumulowaną średnią ocen w skali 4,0 lub 2250 GED score i mieć 21 lub więcej w ACT lub 1500 lub wyżej w Badanie SAT. Zaleca się, aby kandydaci ukończyli program przygotowawczy do kolegium, który obejmowałby:

 • Cztery lata języka angielskiego
 • Trzy lata matematyki
 • Trzy lata nauki
 • Trzy lata studiów społecznych
 • Jeden rok języka obcego

Studenci, którzy nie spełniają minimalnych standardów, mogą zostać przyjęci na zasadzie tymczasowej i będą rozpatrywani indywidualnie. Rozważenie to zostanie przeprowadzone przez Dyrektora ds. Rekrutacji i Standardy akademickie oraz Komitet ds. Rekrutacji. Studenci przyjęci na podstawie wstępnego dopuszczenia muszą spełniać wszystkie warunki i wymagania określone na piśmie przez Central Methodist University

Uczniowie w domu

Uczniowie w wieku przedszkolnym muszą złożyć poprawny zapis z programu homeschool, mieć średnią ocen 2,5 stopnia i 21 ACT lub więcej lub 1500 lub więcej na SAT.

Przenieś uczniów

Osoby, które przeniosły się na studia, muszą mieć 2,0 lub wyższą kategorię GPA w przypadku wszystkich wcześniejszych zajęć w college'u i być uprawnione do powrotu do ostatniej uczęszczanej szkoły wyższej. Osoby, które nie spełniają tych kryteriów, muszą przedstawić list odwoławczy do Standardów Akademickiego i Komisji ds. Rekrutacji, który określi, czy uczeń zostanie przyjęty.

Wszyscy wnioskodawcy transferowi muszą złożyć oficjalne stenogramy swoich szkolnych zapisów wyraźnie wskazujące na GPA i rangę klasy. Wnioskodawcy transferowi muszą również przesłać oficjalne listy z wszystkich uczelni i uniwersytetów, do których uczęszczają. Te transkrypcje są częścią stałego wpisu studenta uczelni.

Informacje o przesłuchaniu

Uczniowie przeprowadzą wywiady i przesłuchania z członkami Wydziału Teatru, zazwyczaj podczas wizyty w kampusie. Studenci zainteresowani wykonaniem powinni przygotować jednominutowy monolog ze współczesnego źródła. Studenci zainteresowani teatrem technicznym powinni przedstawić portfolio swoich prac do przeglądu.

CZESNE

College of Liberal Arts

 • Roczne czesne (12-18 godzin w semestrze) 23 000 USD


LOKALIZACJE/>

Ten program jest oferowany w następujących lokalizacjach:

CAMPUS MIESZKALNY

 • Fayette, MO
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Central Methodist University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
23,000 USD
College of Liberal Arts
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019