Licencjat z branży turystycznej i branży rozrywkowej

Lithuania Business University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z branży turystycznej i branży rozrywkowej

Lithuania Business University of Applied Sciences

Program studiów branżowych z zakresu turystyki i rozrywki ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych menedżerów do badania i analizowania rynku branży turystycznej i rozrywkowej, środowiska biznesowego i tendencji zmian, tworzenia pakietów usług oraz organizowania handlu, tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwa, które świadczą usługi w zakresie turystyki, rozrywki, urody i wellness.

Treść programu

Przyszli specjaliści branży turystycznej i rozrywkowej studiują przedmioty ogólne: psychologia komunikacji, podstawy prawa, język obcy i przedmioty kierunków studiów: podstawy turystyki, podstawy planowania wydarzeń, zarządzanie, marketing, prawo gospodarcze, finanse przedsiębiorstw i księgowość, planowanie podróży i organizacja, kontrola komputerowego systemu rezerwacji, technologia planowania wydarzeń, planowanie biznesowe i założenie przedsiębiorstwa.

Studenci programu studiów mogą wybrać jedną z trzech specjalności:

 • Zarządzanie podróżami i wycieczkami (podstawy litewskiej kultury i historii, podstawy architektury i sztuki na świecie, retoryka przewodnika i komunikacja).
 • Działalność rozrywkowa i planowanie wydarzeń sportowych (planowanie wydarzeń sportowych, planowanie ceremonii i ceremonii, rozrywka i planowanie imprez kulturalnych).
 • Zarządzanie klubem zdrowia i sportu (zarządzanie klubem zdrowia i sportem, kultura SPA, zarządzanie przemysłem kosmetycznym).
 • Podczas studiów studenci odbywają cztery staże: turystyka wprowadzająca, rozrywka, wstępne zakwaterowanie i wyżywienie oraz profesjonalny finał.

  Program studiów kończy się obroną profesjonalnej pracy licencjackiej. Absolwent otrzymuje turystykę i rekreację Professional Bachelor's degree.

Warunki przyjęć

Kandydaci, którzy zdali egzamin końcowy i uzyskali certyfikat dojrzałości, mogą ubiegać się o miejsce niefinansowane przez państwo (VNF). Wstęp do państwowych studiów nie odbywa się bezpośrednio na Uniwersytecie Nauk Stosowanych.

Osoby, które chcą studiować na Lithuania Business University of Applied Sciences zgodnie z państwowym, niefinansowanym miejscem i otrzymać stypendium (VNF / st) , muszą uczestniczyć w przyjęciu ogólnym od 1 czerwca do 21 lipca podczas powszechnego przyjęcia do wszystkich litewskich instytucji wyższe wykształcenie na stronie www.lamabpo.lt Wnioskodawcy łączą się ze stroną LAMA BPO i wskazują: Lithuania Business University of Applied Sciences ; program studiów; VNF / stypendium naukowe *

* Stypendium naukowe jest przyznawane studentom na wszystkich poziomach, którzy ubiegają się o państwowe, niefinansowane miejsca nauki o najwyższych wynikach. Stypendium naukowe przyznawane jest na cały okres studiów. Pod koniec każdego roku akademickiego student może wybrać naukę tego samego programu studiów w innej instytucji szkolnictwa wyższego bez utraty stypendium.

Przedmioty o punktacji konkurencyjnej i ważonym współczynniku dla ubiegających się o państwowe niefinansowane miejsce ze stypendium naukowym (VNF / st) i uzyskały certyfikat dojrzałości w 2017 r .:

 1. Historia 0,4 (egzamin kończący)
 2. Litewski język i literatura 0,2 (egzamin państwowy lub maturalny)
 3. Matematyka 0,2 (egzamin maturalny)
 4. Język obcy (angielski, niemiecki lub francuski) (egzamin z egzaminu państwowego)
 5. Język obcy / Technologia informacyjna / Biologia / Geografia / Historia / Sztuka 0.2 (egzamin kończący studia lub końcowy roczny test).

Kariera

Absolwenci programu studiów mogą pracować jako specjaliści ds. Centrów informacji turystycznej, organizatorów i przewodników wycieczek i programów edukacyjnych dla muzeów, menedżerów - konsultantów dla biur podróży, menedżerów dla przedsiębiorstw noclegowych i gastronomicznych, organizatorów imprez dla przedsiębiorstw świadczących usługi organizacyjne, sklepowe i rozrywkowe centra, gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki SPA i ośrodków zdrowia, specjaliści dla gminnych departamentów stosunków międzynarodowych, rozwoju biznesu, turystyki i inicjatywy oraz przedsiębiorczy absolwenci mogą założyć własną firmę.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,200 EUR
na semestr.
Locations
Litwa - Klaipėda, Klaipėda County
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Litwa - Klaipėda, Klaipėda County
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą