Bachelor of Accounting

Informacje ogólne

Opis programu

Ten kurs został opracowany w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na specjalistów z branży z kwalifikacjami w zakresie rachunkowości i zrównoważonego biznesu. Jest idealny dla osób, które chcą połączyć główny kurs rachunkowości z podejściem do zrównoważonego rozwoju i zarządzania środowiskiem.

Interesuje Cię zrównoważony rozwój i praktyki środowiskowe, a także chcesz karierę księgową?

Studia licencjackie Melbourne Polytechnic zostały opracowane w porozumieniu z przemysłem, rządem, organami administracji księgowej i uniwersytetami, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na specjalistów z branży posiadających kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości i zrównoważonego biznesu.

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu rachunkowości obejmujące rachunkowość ogólną, rachunkowość korporacyjną, rachunkowość zarządczą, audyt oraz podatki i zarządzanie finansami, a jednocześnie koncentruje się na zrównoważeniu środowiskowym poprzez takie tematy, jak wstęp do badań zrównoważonego rozwoju , prawo ochrony środowiska oraz ekonomia i polityka środowiskowa .

Tematy specjalistyczne obejmują:

 • zrównoważony rozwój
 • prawo ochrony środowiska
 • Ekonomia środowiskowa
 • Polityka dotycząca środowiska naturalnego.

Wyniki zatrudnienia obejmują:

 • rachunkowość ogólna
 • opodatkowanie
 • audyt
 • konsultacja Biznesowa
 • zarządzanie
 • zrównoważone zarządzanie firmą
 • trwały audyt.

Bachelor of Accounting to akredytowany stopień akredytowany przez TEQSA.

Studenci, którzy z powodzeniem ukończyć Associate Degree w rachunkowości kwalifikują się do przyjęcia bezpośrednio do Bachelor of Accounting.

Profesjonalne członkostwo: Istnieje możliwość ubiegania się przez absolwentów o członkostwo w CPA Australia, ICA i IPA. Skontaktuj się z CPA, ICA i IPA, aby uzyskać dalsze informacje na temat wymogów członkostwa.

Wymagania dla zagranicznych studentów
Academic: Australijski Rok 12 równoważności lub wyższy. Język angielski: Academic IELTS 6.0 ogólna lub uznana równoważność.

Podobnie jak w przypadku wyboru kursu, sytuacja każdego ucznia jest inna, gdy przychodzi czas na opłaty za naukę, a my możemy przeprowadzić Cię przez strukturę opłat. Każda strona kursu zawiera szczegółowe informacje o opłatach lub na stronie opłat za lokalne opłaty studenckie lub na stronie opłat za międzynarodowe studenckie, aby uzyskać więcej informacji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Czytaj więcej

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Pokaż mniej