Od prowadzenia dużych agroturystycznych gospodarstw rolnych aż po międzynarodowy handel żywnością, zdobędziesz umiejętności i solidną wiedzę biznesową, aby pomóc w rozwoju przyszłości głównego sektora produkcji w Nowej Zelandii.

Praktyczne doświadczenie

Podczas studiów uzyskasz ponad 300 godzin płatnego doświadczenia zawodowego. To da ci przewagę z potencjalnymi pracodawcami.

Dołącz do branży na wyższym szczeblu

Gospodarka w Nowej Zelandii jest zdominowana przez rolnictwo i żywność - generuje blisko 37 miliardów dolarów dochodów z eksportu rocznie, a popyt międzynarodowy będzie nadal rósł. Dołącz do dużej grupy studentów Massey, którzy zabezpieczyli miejsca pracy przed ukończeniem szkoły. Stali się liderami w branży.

Dołącz do wiodącej na świecie uczelni

Massey jest czołową uczelnią na świecie i Nową Zelandią w dziedzinie rolnictwa według rankingów QS (Quacquarelli Symonds). Jesteśmy również w rankingu na 150 najlepszych uniwersytetach na całym świecie dla rolnictwa przez Globalny ranking przedmiotów akademickich ShanghaiRanking.

Nasza dumna płyta pochodzi z 1927 roku, kiedy zaoferowaliśmy Nowej Zelandii pierwsze stopnie naukowe w dziedzinie rolnictwa i ogrodnictwa. Mamy największy klub młodych rolników w Nowej Zelandii.

Nasza Massey Business School ma również światową pozycję - jest jedną z dwóch największych szkół biznesowych na świecie i jest akredytowana przez AACSB z uznanymi międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie ekonomii i finansów.

Odpowiednia wiedza międzynarodowa

Zyskasz dzięki doświadczeniu naszych światowych wykładowców i wykładowców. Nasze programy w agrobiznesie łączą naszą wiodącą na świecie wiedzę zarówno w obszarach biznesowych, jak i związanych z rolnictwem. Absolwenci i pracownicy Massey pomagają określić przyszłość rolnictwa i przemysłu spożywczego w naszym kraju.

Program Massey's AgriCommerce jest zgodny z branżami agrobiznesu na całym świecie - zapewniając naszym absolwentom umiejętności i wiedzę branżową potrzebną pracodawcom.

Czego się dowiesz?

Ten trzyletni program światowej klasy:

 • Naucz Cię o systemach produkcji rolnej, zarządzaniu łańcuchem dostaw, marketingu, gospodarkach żywnościowych i międzynarodowym agrobiznesie
 • Daj ci silną wiedzę na temat tego, co jest potrzebne, aby być zrównoważonym i konkurencyjnym w łańcuchu wartości żywności i na światowych rynkach żywności i włókien.
 • Dostarczenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zapewnienia przyszłych miejsc pracy
 • Daj solidną wiedzę na temat systemów lądowych i agrobiznesu wraz ze specjalistyczną wiedzą w jednym obszarze agrobiznesu
 • Naucz się stosować i integrować wiedzę naukową, technologiczną i biznesową, aby sprostać wymaganiom rynku
 • Upewnij się, że będziesz dobrym analitycznym myślicielem zdolnym do syntezy informacji przy opracowywaniu zdrowych i innowacyjnych rozwiązań.
 • Daj zrozumienie etyki, środowisk wielokulturowych i międzynarodowych
 • Pomóż rozwijać się w skuteczny komunikator i samodzielny, niezależny uczeń
 • Daje ci umiejętności zarządzania stosowane w głównych gałęziach przemysłu

Zintegrujesz nową wiedzę naukową, technologiczną i biznesową, aby kształtować lepszą przyszłość dla obszaru przedsiębiorstwa, który podtrzymuje nas wszystkich.

Zaświadczenie

Cameron Walker
Bachelor of AgriCommerce, Rural Valuation major
"Po ukończeniu mojego dyplomu bardzo łatwo znalazłem pracę. Istnieje duże zapotrzebowanie na studentów rolnictwa, ale w większym stopniu na uczniów zajmujących się oceną obszarów wiejskich ... "

Na Uniwersytecie Massey odkryłem, że jestem podważany przez moich rówieśników i mentorów, aby osiągnąć to, co w mojej mocy.

Wycena obszarów wiejskich spodobała mi się, ponieważ chciałem kariery w branży rolniczej, która oferowała szeroki zakres prac i pozwoliła mi spotkać się i nawiązać kontakty z wieloma osobami zarówno w biurze, jak i na polu.

Mój stopień był trudny, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każdy kurs, który był jego częścią, był aspektem rolnictwa, który chciałem opanować. Zdecydowanie widzę wartość w ich ukończeniu.

Mój pobyt w Massey był niezapomniany. Najlepsze strony to ludzie, których spotkałem, zarówno studenci, jak i wykładowcy. Wspaniale jest być otoczonym podobnie myślącymi ludźmi, którzy również mają pasję do rolnictwa.

Jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń, jakie miałem był bycie wiceprzewodniczącym Massey Young Farmers Club, pozwoliło mi rozwinąć moje umiejętności przywódcze i interpersonalne. Drugi był częścią Red Meat Network; Dało mi to nieoceniony wgląd w działalność rolniczą Nowej Zelandii i dostęp do niektórych osób w czołówce branży.

Najcenniejszą radą, jaką mogę dać, jest skorzystanie z każdej nadarzającej się okazji. Dołącz do klubu, zaangażuj się w inicjatywę i, co najważniejsze, w sieć z innymi studentami i innymi profesjonalistami z branży, którzy Ci ją udostępnili.

Kariera

Sektor rolno-spożywczy Nowej Zelandii kwitnie i istnieje duże zapotrzebowanie na absolwentów, od prowadzenia dużych przedsiębiorstw rolniczych po handel międzynarodowy. Nasi pracownicy są aktywnymi badaczami. Dlatego program Massey's AgriCommerce integruje najnowsze osiągnięcia i myśli w procesie uczenia się.

Pojawisz się z wiedzą i podstawowymi umiejętnościami dla kilku ścieżek kariery.

 • Marketing międzynarodowy
 • Ekonomia
 • Bankowość wiejska
 • Wycena obszarów wiejskich
 • Rząd
 • Biznes
 • Obroty
 • Nabywczy
 • Doradztwo
 • Zarządzanie gospodarstwem
 • Posiadanie gospodarstwa
 • Kierownik zakupów
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Massey Business School »

Ostatnia aktualizacja January 11, 2019
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
28,520 NZD
Wg lokalizacji
Wg daty