Bachelor of Architectural Design

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Architectural Design

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

RMIT Architecture cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości wzorniczej i przewodzi zarówno w Australii, jak i za granicą, produkując absolwentów, którzy są innowatorami wzornictwa.

Przegląd

RMIT Architecture cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości wzorniczej i przewodzi zarówno w Australii, jak i za granicą, produkując absolwentów, którzy są innowatorami wzornictwa.

Twój pierwszy krok w kierunku zostania architektem

Ten program jest pierwszym krokiem do zostania architektem i pomoże ci zrozumieć architekturę, oferując różnorodny zestaw umiejętności i doświadczeń edukacyjnych.

Skoncentrujesz się na nauce podstawowych umiejętności wymaganych od architekta i projektanta architektury i intensywnie opracujesz szerokie uziemienie w zakresie umiejętności projektowania i komunikacji.

Nauczysz się od uznanych na arenie międzynarodowej i nagradzanych architektów. obok odwiedzających krajowych i międzynarodowych ekspertów, konsultantów i specjalistów.

Projektowanie jest podstawą twoich studiów

Oparte na idei eksploracja projektów w zakresie badań jest podstawą twoich studiów. Połączysz eksperymentalny i spekulatywny projekt z realnymi projektami powiązanymi z przemysłem, które pomogą Ci opracować innowacyjne podejście do architektury.

Od pierwszego semestru, pierwszego semestru, będziesz pracował w studiach projektowych rozwijających umiejętności rysunkowe, 2D i 3D. Nauczysz się w środowisku, które modeluje najlepsze praktyki innowacyjnej firmy zajmującej się projektowaniem architektonicznym.

Architektura RMIT osiąga najwyższe poziomy

RMIT Architektura i jej absolwenci nadal osiągają najwyższe poziomy i są uznawane przez krajową i międzynarodową profesję architektoniczną.

Podczas dorocznej edycji konkursu Victorian Architecture Awards organizowanego przez Australijski Instytut Architektów, społeczność architektów RMIT znalazła się w czołówce 58 nagród i 16 kategorii, otrzymując szereg kluczowych i prestiżowych nagród.

Kluczowe osiągnięcia

  • The Victorian Comprehensive Cancer Center (VCCC) konsorcjum STHDI i MCR (Silver Thomas Hanley, DesignInc i McBride Charles Ryan) zdobyło najwyższe wyróżnienie w tym roku: pożądany Victorian Architectural Medal AIA i William Wardell Award dla Public Architecture
  • Adiunkt w architekturze Robert McBride jest dyrektorem MCR i czwartym profesorem RMIT z rzędu, by poprowadzić prestiżowe projekty z epoki wiktoriańskiej
  • M @ STUDIO Architects, kierowana przez naukowców praktyka prowadzona przez RMIT Profesor Vivian Mitsogianni i Dean Boothroyd wraz z personelem, absolwentami i obecnymi studentami otrzymała nagrodę AIA Melbourne 2017 dla swojej wygranej Komisji Architektury NGV 2016.

Graduate Ton Vu był jednym z 10 studentów na całym świecie zakwalifikowanych do konkursu The Architectural Review "Global Architecture Graduate Awards" i jedynym kandydatem do stworzenia listy z australijskiego lub nowozelandzkiego uniwersytetu.

Kariera

Program studiów licencjackich jest samodzielną nagrodą, która zapewnia możliwości zatrudnienia osobom, które chcą pracować w architekturze lub projektować bardziej ogólnie, w rolach, które nie wymagają profesjonalnej rejestracji. Studenci muszą ukończyć Master of Architecture, aby kwalifikować się do ubiegania się o akredytację jako architekt.

Kariera

• architekt
• urbanista

Rekrutacja

RMIT jest zaangażowany w zapewnienie przejrzystości procesu rekrutacji. Zgodnie z tym zobowiązaniem zapewniamy informacje, które pomogą w dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących opcji studiów licencjackich.

RMIT dopuszcza studentów z szeregu Pathways edukacyjnych, w tym wyników z 12 roku życia, poprzednich studiów wyższych lub kształcenia zawodowego, doświadczenia zawodowego oraz niektórych programów - wywiadów, przesłuchań lub portfeli.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przyjęć na RMIT, zapoznaj się z naszymi informacjami ATAR. Musisz pomyślnie ukończyć kwalifikację do Australian Year 12 (lub równoważnej szkoły średniej).

Wymagania wstępne

Najwyższy poziom wykształcenia, który wcześniej ukończyłeś, określi, która kategoria dotyczy Ciebie.

Wejście do tego programu jest konkurencyjne. Wnioskodawcy są klasyfikowani i wybierani według kolejności osiągnięć na podstawie ich osiągnięć akademickich, np. ATAR lub GPA (w tym wszelkie korekty).

Kandydaci z niedawnym wykształceniem średnim (obecnym lub w ciągu ostatnich dwóch lat)

Pomyślne ukończenie wyższego dyplomu ukończenia edukacji australijskiej w wieku 12 lat lub równoważnego w 2016, 2017 lub 2018 roku. W stosownych przypadkach obejmuje to programy dostępu do kapitału i wszelkie inne czynniki korygujące.

Program dostępu do sieci szkolnej (SNAP)

System dostępu SNAP ma na celu zwiększenie dostępu do szkół wyższych i udział uprawnionych uczniów ze szkół partnerskich SNAP.

Kandydaci z badaniami i szkoleniem zawodowym

Satysfakcjonujące ukończenie australijskiego certyfikatu IV lub wyższego (lub równoważnego).

Kandydaci z wyższym wykształceniem

Zadowalające ukończenie co najmniej dwóch kursów (przedmiotów) na australijskim poziomie studiów licencjackich (lub odpowiednikach zagranicznych).

Kandydaci z doświadczeniem z pracy i życia

Pomyślne ukończenie australijskiego wyższego świadectwa ukończenia szkoły średniej (rok 12) lub ekwiwalentu zagranicznego.

Wymagania wstępne: Jednostki VCE 3 i 4: wynik badania co najmniej 30 w języku angielskim (EAL) lub co najmniej 25 w języku angielskim innym niż EAL (lub równoważny) lub osiągnąć ogólny wynik co najmniej 155 w wielokrotnym wyborze STAT.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 17, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- W 2019 roku roczna składka studencka (czesne), którą zapłacisz za standardowy rok studiów w pełnym wymiarze godzin, wynosi od 6 566 USD do 10 958 USD.
Locations
Australia - Melbourne, Victoria
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Lipiec 2019
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą