Bachelor of Architectural Design

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Architectural Design

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

RMIT Architecture cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości wzorniczej i przewodzi zarówno w Australii, jak i za granicą, produkując absolwentów, którzy są innowatorami wzornictwa.

Przegląd

RMIT Architecture cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości wzorniczej i przewodzi zarówno w Australii, jak i za granicą, produkując absolwentów, którzy są innowatorami wzornictwa.

Twój pierwszy krok w kierunku zostania architektem

Ten program jest pierwszym krokiem do zostania architektem i pomoże ci zrozumieć architekturę, oferując różnorodny zestaw umiejętności i doświadczeń edukacyjnych.

Skoncentrujesz się na nauce podstawowych umiejętności wymaganych od architekta i projektanta architektury i intensywnie opracujesz szerokie uziemienie w zakresie umiejętności projektowania i komunikacji.

Nauczysz się od uznanych na arenie międzynarodowej i nagradzanych architektów. obok odwiedzających krajowych i międzynarodowych ekspertów, konsultantów i specjalistów.

Projekt jest podstawą twoich studiów

Oparte na idei eksploracja projektów w zakresie badań jest podstawą twoich studiów. Połączysz eksperymentalny i spekulatywny projekt z realnymi projektami powiązanymi z przemysłem, które pomogą Ci opracować innowacyjne podejście do architektury.

Od pierwszego semestru, w pierwszym semestrze będziesz pracować w studiach projektowych rozwijających umiejętności rysunkowe, 2D i 3D. Nauczysz się w środowisku, które modeluje najlepsze praktyki innowacyjnej firmy zajmującej się projektowaniem architektonicznym.

Architektura RMIT osiąga najwyższe poziomy

RMIT Architektura i jej absolwenci nadal osiągają najwyższe poziomy i są uznawane przez krajową i międzynarodową profesję architektoniczną.

Podczas dorocznej edycji konkursu Victorian Architecture Awards organizowanego przez Australijski Instytut Architektów, społeczność architektów RMIT znalazła się w czołówce 58 nagród i 16 kategorii, otrzymując szereg kluczowych i prestiżowych nagród.

Kluczowe osiągnięcia

 • The Victorian Comprehensive Cancer Center (VCCC) konsorcjum STHDI i MCR (Silver Thomas Hanley, DesignInc i McBride Charles Ryan) zdobyło najwyższe wyróżnienie w tym roku: pożądany Victorian Architectural Medal AIA i William Wardell Award dla Public Architecture
 • Adiunkt w architekturze Robert McBride jest dyrektorem MCR i czwartym profesorem RMIT z rzędu, by poprowadzić prestiżowe projekty z epoki wiktoriańskiej
 • M @ STUDIO Architects, kierowana przez naukowców praktyka prowadzona przez RMIT Profesor Vivian Mitsogianni i Dean Boothroyd wraz z personelem, absolwentami i obecnymi studentami otrzymali nagrodę AIA Melbourne 2017 dla swojej wygranej Komisji Architektury NGV 2016.

Graduate Ton Vu był jednym z 10 studentów na całym świecie zakwalifikowanych do konkursu The Architectural Review "Global Architecture Graduate Awards" i jedynym kandydatem do stworzenia listy z australijskiego lub nowozelandzkiego uniwersytetu.

Detale

Jak się nauczysz

Wszystko koncentruje się wokół nauki poprzez studia projektowe

RMIT Wspaniale zaprojektowane studia projektowe znajdują się w miejskim kampusie, co oznacza, że ​​zanurzysz się w laboratorium eksploracji wzornictwa i centrum innowacji.

Od pierwszego semestru, w pierwszym semestrze będziesz pracować w studiach projektowych rozwijających umiejętności w zakresie rysowania, projektowania 2D i 3D oraz uczenia się w środowisku, które modeluje najlepsze praktyki lokalnej lub międzynarodowej firmy projektowej.

Studia znajdują się na terenie kampusu miejskiego oraz w wielokrotnie nagradzanym Centrum Projektowym RMIT zaprojektowanym przez absolwenta architektury RMIT, Seana Godsella. Studia projektowe są jednym z głównych powodów, dzięki którym architektura RMIT i jej absolwenci są tak wysoko cenione przez przemysł.

Co to jest studio projektowe?

Studia projektowe zapewniają unikalny sposób eksplorowania pomysłów poprzez wyzywanie przyszłych projektantów. Studia prowadzone są przez naukowców i praktykujących liderów wzornictwa z lokalnych i międzynarodowych firm architektonicznych i projektowych.

Studia projektowe modelują najlepsze praktyki lokalnych i globalnych firm projektowych. Studia pozwalają badać design, łączyć się z rówieśnikami, przemysłem i integrować się z innymi dyscyplinami.

Studia projektowe zazwyczaj składają się w połowie programu w każdym semestrze i są nauczane w małych grupach. Skupiasz się na konkretnym motywie i projekcie w każdym semestrze. Po pierwszym semestrze będziesz mógł wybrać, które studio projektowe chcesz wykonać od około 20 w ofercie, kończąc jeden na semestr w trakcie studiów.

Kursy, które wspierają naukę w studiu

Wspieranie kursów takich jak technologia, komunikacja i historia stanowią pozostałą część twojego programu i dają ci zrozumienie społecznych i fizycznych kontekstów środowiska zbudowanego, a także uczą cię umiejętności rysowania.

W pierwszym semestrze ukończysz ustrukturyzowany kurs projektowania i komunikacji.

Kolejne semestry obejmują cztery studia projektowe "niższej puli". W ostatnim semestrze nauki przeniesiesz się do "górnej puli" i wypełnisz studio projektowe dla wyższych basenów pracując ze studentami Master of Architecture.

Studia magisterskie składają się z trzech dodatkowych studiów projektowania basenów, ogólnych przedmiotów do wyboru i kursów uzupełniających, takich jak praktyka zawodowa.

Dolne i górne studia basenowe są zintegrowane pionowo, co oznacza, że ​​będziesz pogrupowany ze studentami z różnych poziomów roku.

Wszystkie programy są dostarczane w języku angielskim. Będziesz miał dostęp do zasobów online i cyfrowych za pośrednictwem portalu studenckiego myRMIT.

Połączenia branżowe

Ucz się od uznanych na arenie międzynarodowej i nagradzanych architektów.

Architektura RMIT jest dobrze znana z silnych, długotrwałych powiązań z przemysłem. Studia projektowe są dostarczane przez personel akademicki, a także personel sesyjny z innowacyjnych praktyk lub odwiedzając międzynarodowych praktyków i pracowników akademickich.

W kontekście pracowni projektowej będziesz miał również możliwość pracy nad prawdziwymi projektami światowymi z lokalną i międzynarodową społecznością oraz partnerami branżowymi. Wiele publicznych wykładów odbywa się również przez cały rok, prowadzonych przez wybitnych lokalnych i międzynarodowych architektów i urbanistów.

Najnowsi partnerzy studyjni to

 • RMIT Associate Lecturer Amy Muir
 • Architektura MUIR
 • RMIT Profesor nadzwyczajny Paul Minifie i dr Jan van Schaik (wykładowca)
 • MvS Architekci
 • RMIT Profesor architektury Carey Lyon
 • Architektura Lyons
 • RMIT Adiunktów Profesorowie Howard Raggatt i Ian McDougall
 • Architektura ARM
 • Uniwersytet RMIT zobowiązuje się do zapewnienia edukacji, która silnie łączy formalne uczenie się z praktyką zawodową lub zawodową.

Międzynarodowe możliwości

Program ten ma szeroki zakres międzynarodowych umów wymiany z uniwersytetami w USA, Europie i Azji. Będziesz mieć również możliwość wyboru studiów projektowych, które wymagają zagranicznych podróży do pracy z uczniami z międzynarodowych uniwersytetów.

Inne niedawne studia projektowe objęły współpracę ze studentami w Berlinie, Niemczech i praktykami architektury w Szanghaju w Chinach.

Biuro Edukacji Zagranicznej RMIT (EAO) wspiera studentów w podjęciu wymiany lub krótkoterminowej mobilności z ponad 165 uniwersytetami partnerskimi na całym świecie.

Electives i struktura programu

Program ten stanowi część pięcioletniego specjalistycznego wykształcenia, składającego się z trzyletniego Bachelor of Architectural Design oraz dwuletniego Master of Architecture z zajęć.

Program Bachelor oferuje szereg możliwości, w których można zbudować silną bazę wiedzy w terenie i doświadczyć procesu projektowania architektonicznego.

Od pierwszego semestru, w pierwszym semestrze będziesz pracować w studiach projektowych rozwijających umiejętności rysunkowe, 2D i 3D oraz ucząc się w środowisku, które modeluje najlepsze praktyki innowacyjnej firmy zajmującej się projektowaniem architektonicznym.

Kariera

Program studiów licencjackich jest samodzielną nagrodą, która zapewnia możliwości zatrudnienia osobom, które chcą pracować w architekturze lub projektować bardziej ogólnie, w rolach, które nie wymagają profesjonalnej rejestracji. Studenci muszą ukończyć Master of Architecture, aby kwalifikować się do ubiegania się o akredytację jako architekt.

Kariera

• architekt
• urbanista

Profesjonalne uznanie i akredytacja

Absolwenci mogą być zatrudnieni w praktyce architektonicznej lub pokrewnej dziedzinie projektowania, ale muszą ukończyć Master of Architecture, aby móc ubiegać się o profesjonalne uznanie jako architekt. W Australii ukończenie studiów magisterskich pozwoli ci, po dwuletnim doświadczeniu zawodowym, przystąpić do egzaminu na egzamin z biura architektonicznego i zarejestrować się jako architekt.

Rekrutacja

RMIT jest zaangażowany w zapewnienie przejrzystości procesu rekrutacji. Zgodnie z tym zobowiązaniem zapewniamy informacje, które pomogą w dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących opcji studiów licencjackich.

RMIT dopuszcza studentów z szeregu Pathways edukacyjnych, w tym wyników z 12 roku życia, poprzednich studiów wyższych lub kształcenia zawodowego, doświadczenia zawodowego oraz niektórych programów - wywiadów, przesłuchań lub portfeli.

Aby lepiej zrozumieć rekrutację na RMIT, przejrzyj nasze informacje ATAR. Musisz pomyślnie ukończyć kwalifikację do Australian Year 12 (lub odpowiednik liceum ogólnokształcącego).

Wymagania wstępne

Najwyższy poziom wykształcenia, który wcześniej ukończyłeś, określi, która kategoria dotyczy Ciebie.

Wejście do tego programu jest konkurencyjne. Wnioskodawcy są klasyfikowani i wybierani według kolejności osiągnięć na podstawie ich osiągnięć akademickich, np. ATAR lub GPA (w tym wszelkie korekty).

Kandydaci z niedawnym wykształceniem średnim (obecnym lub w ciągu ostatnich dwóch lat)

Pomyślne ukończenie wyższego dyplomu ukończenia edukacji australijskiej w wieku 12 lat lub równoważnego w 2016, 2017 lub 2018 roku. W stosownych przypadkach obejmuje to programy dostępu do kapitału i wszelkie inne czynniki korygujące.

Program dostępu do sieci szkolnej (SNAP)

System dostępu SNAP ma na celu zwiększenie dostępu do szkół wyższych i udział uprawnionych uczniów ze szkół partnerskich SNAP.

Kandydaci z badaniami i szkoleniem zawodowym

Satysfakcjonujące ukończenie australijskiego certyfikatu IV lub wyższego (lub równoważnego).

Kandydaci z wyższym wykształceniem

Zadowalające ukończenie co najmniej dwóch kursów (przedmiotów) na australijskim poziomie studiów licencjackich (lub odpowiednikach zagranicznych).

Kandydaci z doświadczeniem z pracy i życia

Pomyślne ukończenie australijskiego wyższego świadectwa ukończenia szkoły średniej (rok 12) lub ekwiwalentu zagranicznego.

Wymagania wstępne: Jednostki VCE 3 i 4: wynik badania co najmniej 30 w języku angielskim (EAL) lub co najmniej 25 w języku angielskim innym niż EAL (lub równoważny) lub osiągnąć ogólny wynik co najmniej 155 w wielokrotnym wyborze STAT.

Opłaty

W 2019 r. Roczna składka studencka (czesne), którą zapłacisz za standardowy rok studiów w pełnym wymiarze godzin, wynosi od 6 566 USD do 10 958 USD *.

* Podane kwoty są opłatami orientacyjnymi w skali roku i są oparte na standardowym roku studiów w pełnym wymiarze godzin (96 punktów kredytowych). Opłata proporcjonalna dotyczy więcej lub mniej niż ładunek w pełnym wymiarze godzin.

Dodatkowe wydatki

Opłata za usługi studenckie i udogodnienia (SSAF): maksymalna opłata AU $ 303 za 2019.

Inne przedmioty związane z programem, w tym wycieczki terenowe, podręczniki i sprzęt.

Opłaty są dostosowywane corocznie, a opłaty te powinny być traktowane wyłącznie jako wskazówka.

Odrocz płatność

Możesz być uprawniony do ubiegania się o pożyczkę HECS-HELP, która może być wykorzystana do odroczenia płatności do pełnej wysokości składek na opłaty studenckie. Możesz również ubiegać się o odroczenie spłaty swojego SSAF w ramach programu pożyczek SA-HELP.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
10,958 AUD
W 2019 roku roczna składka studencka (czesne), którą zapłacisz za standardowy rok studiów w pełnym wymiarze godzin, wynosi od 6 566 USD do 10 958 USD.
Locations
Australia - Melbourne, Victoria
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Lipiec 2019
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą