Bachelor of Aviation Management

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Przegląd stopni

  • Rozwijaj globalną karierę w zarządzaniu lotnictwem.
  • Zbuduj swoją wiedzę na lotniskach i operacjach lotniczych.
  • Skup się na prawie lotniczym, finansach lotniczych, zarządzaniu operacjami i bezpieczeństwie.
  • Zdobądź podstawową wiedzę z zakresu praktyki lotniczej, zarządzania lotnictwem, bezpieczeństwa lotniczego, czynników ludzkich, prawa lotniczego, finansów linii lotniczych i operacji lotniczych.
  • Korzystaj z bliskich powiązań z branżą dzięki zajęciom i materiałom dostosowanym bezpośrednio do potrzeb branży i najlepszych praktyk.
  • Rozszerz swoje studia o kursy komunikacji zawodowej i technicznej, metody badań przywództwa.

Migawka

Wraz z rosnącym światowym zapotrzebowaniem na ekspertów w dziedzinie lotnictwa, UniSA zbuduje twoją wiedzę w zakresie operacji lotniczych i lotniczych oraz przygotuje Cię do światowej kariery w zarządzaniu lotnictwem.

Stopień ten koncentruje się na zarządzaniu liniami lotniczymi i lotniskami, finansach lotniczych i marketingu, zarządzaniu bezpieczeństwem oraz prawie lotniczym w Australii i na arenie międzynarodowej.

UniSA działa w ścisłej współpracy z przemysłem, dzięki czemu nauczysz się od liderów w dziedzinie lotnictwa.

Jeśli chcesz zostać pilotem, zajrzyj do Bachelor of Aviation (Flight).

* Aktualna prognoza rynku Boeinga 2014-2033

Czego się nauczysz

Rozpoczniesz studia od wprowadzenia do lotnictwa, zarządzania lotnictwem i bezpieczeństwa. Istnieją również kursy z zakresu komunikacji zawodowej i technicznej oraz czynników ludzkich. Będziesz miał nawet okazję spędzić semestr latający w naszych symulatorach, aby zrozumieć pilotażową stronę lotnictwa.

Wraz z postępem studiów będziesz badać prawo lotnicze, finanse, ekonomię i marketing; zarządzanie operacjami lotniczymi; zarządzanie lotniskami, projektami i strategią; oraz systemy ryzyka i bezpieczeństwa. Będziesz także studiować przywództwo oraz komunikację i metody badawcze.

Będziesz studiować jednego fakultatywnego z dowolnego przedmiotu do wyboru w University of South Australia , a jednego z tytułu Bachelor of Aviation (Flight) lub innych przedmiotów do wyboru związanych z lotnictwem.

Dlaczego licencjat lotnictwa (zarządzanie)

Przemysł lotniczy stale się rozwija i staje się coraz bardziej wyrafinowany. Pracodawcy poszukują wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie lotnictwa z doskonałymi umiejętnościami i wszechstronnym zrozumieniem złożoności branży.

Dowiesz się najnowszej teorii lotnictwa od naukowców, ekspertów branżowych i instruktorów lotów, a także zdobędziesz praktyczne doświadczenie i zadania w świecie rzeczywistym.

Stopień ten przygotowuje Cię do roli kierowniczej w przemyśle lotniczym w Australii lub za granicą. Rozwiniesz solidne profesjonalne zrozumienie branży i związanego z nią środowiska. Twoje umiejętności w zakresie zarządzania organizacyjnego, regulacyjnego, bezpieczeństwa, technicznego i biznesowego sprawią, że będziesz mógł się dostosować i zyskać na zatrudnieniu.

Twoja kariera

W ciągu najbliższych 20 lat IATA (International Air Transport Association) przewiduje, że pasażerskie podróże lotnicze podwoją się. Do 2035 r. Trasy do, z regionu Azji i Pacyfiku osiągną dodatkowe 1,8 miliarda pasażerów rocznie, co stanowi drugą najwyższą globalną stopę wzrostu *. Ten wzrost powinien mieć wpływ na inne kariery w dziedzinie lotnictwa, sprawiając, że rozpoczęcie kariery w tej prężnej branży jest bardzo ekscytującym czasem.

Kariera do rozważenia:

  • menedżer ds. usług lotniskowych / kierownik operacji: nadzoruje codzienne operacje na lotniskach, odpowiada za ustanawianie i utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa, ochrony i obsługi klienta
  • specjalista ds. konserwacji i bezpieczeństwa: odpowiedzialny za programy i projekty zapewniające bezpieczeństwo i higienę samolotu lub miejsca pracy, w tym wdrażanie strategii WHS, szkolenie pracowników i badanie incydentów
  • kontroler ruchu lotniczego: kierowanie i monitorowanie ruchu lotniczego (zarówno na ziemi, jak i na niebie), koordynacja rozkładów lotów, nadzorowanie rygorystycznych protokołów bezpieczeństwa i komunikacja samolotów

* Komunikat prasowy IATA nr 59, 18 października 2016 r

Prawdziwe połączenia świata

UniSA współpracuje z ponad 2500 firmami na całym świecie. Te rozległe połączenia branżowe dają nam prawdziwie konkurencyjną przewagę - nasi uczniowie zdobywają umiejętności i kontakty w świecie rzeczywistym. Kładziemy nacisk na praktyczną, praktyczną wiedzę. Na przykład, będziesz używać nowego oprogramowania do symulacji linii lotniczych, aby zaprojektować w pełni funkcjonującą linię lotniczą, która odpowiada na rzeczywiste wymagania i ograniczenia.

UniSA koncentruje się na badaniach lotniczych, a my rozwinęliśmy partnerstwa i nowe technologie dla przemysłu.

Prowadzimy również regularne ogólnouniwersyteckie kursy mistrzowskie dla pracowników i targi pracy oraz imprezy dla absolwentów w Australii i za granicą.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Pokaż mniej
Adelaida , Adelaida , Adelaida , Adelaida + 3 Więcej Mniej