Bachelor of Business Administration (BBA) w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Business Administration (BBA) w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School

Celem programu BBA in Sustainability Management jest zapewnienie dogłębnej wiedzy teoretycznej z zakresu administracji biznesowej. Pod koniec programu będziesz w stanie zrozumieć wyzwania, przed którymi stoją menedżerowie w dzisiejszym globalnym biznesie.

Nauczysz się strategicznie włączać zrównoważone praktyki do działalności każdej firmy, aby zapewnić dodatkową przewagę konkurencyjną wymaganą w dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym. Uczniowie są narażeni na rzeczywiste operacje biznesowe dzięki regularnej interakcji ze światem biznesu i korporacji.

Będziesz rozwijać umiejętności przywódcze i międzykulturowe i będziesz mieć styczność z praktycznym doświadczeniem podczas obozów doświadczalnych, wycieczek terenowych i wizyt w organizacjach międzynarodowych pod ścisłym nadzorem ekspertów.

Metodologia nauczania jest w przeważającej mierze interaktywna w oparciu o odgrywanie ról i dyskusje na temat przypadków i filmów wideo. Będziesz pracować nad projektami biznesowymi z wiodącymi menedżerami w organizacjach i będziesz zapraszany na prezentacje firmowe i konferencje. Zasoby online i elektroniczne platformy komunikacyjne są wykorzystywane do umożliwienia klas bez użycia papieru.

Organizacja programu:

Treść: 33 moduły, w tym obozy eksperymentalne i symulacje biznesowe.

9 wyspecjalizowanych modułów i projektów we współpracy z menedżerami.

Doświadczenie programu:

Jako student studiów licencjackich będziesz narażony na rzeczywiste operacje biznesowe dzięki regularnej interakcji ze społecznością biznesową i światem korporacyjnym.

Studenci SUMAS są stale zaangażowani w projekty we współpracy z takimi firmami jak Procter

Daty rozpoczęcia: styczeń i wrzesień.

Podczas studiów studenci pracują z ekspertami w dziedzinie ochrony przyrody, aby podjąć pracę empiryczną. Obozy doświadczalne w ośrodkach wypoczynkowych w górach lub nad morzem będą pomocne w podnoszeniu świadomości na temat zrównoważonego życia i nauce praktycznych rozwiązań problemów środowiskowych.

Na przykład uczniowie mogą opracować praktyczne projekty z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony w następujących krajach: Bhutan, Islandia i Kostaryka.

Możliwości zawodowe:

Ten program przygotuje Cię do szerokiej gamy karier, które wymagają umiejętności analizowania złożonych operacji biznesowych i osiągania zrównoważonych rozwiązań. Absolwenci mogą spodziewać się zatrudnienia w międzynarodowych korporacjach, organizacjach międzynarodowych, małych i średnich przedsiębiorstwach. Absolwenci mogą również stać się przedsiębiorcami i zaangażować się w zielone miejsca pracy. Studenci SUMAS mogą również stosować naukę do własnych firm rodzinnych.

Absolwenci mają możliwość wzięcia udziału w fakultatywnym czwartym roku dla rozwoju zawodowego i możliwości odbycia stażu.

Wymagania dotyczące programu licencjackiego:

 • Podpisany formularz zgłoszeniowy
 • Kserokopia ważnego paszportu lub dowodu tożsamości
 • Oficjalne certyfikowane transkrypcje i dyplomy szkół średnich z tłumaczeniem przysięgłym, jeżeli oryginał nie był w języku angielskim
 • Oficjalny certyfikowany transkrypt uniwersytecki (w przypadku ubiegania się o przeniesienie punktów)
 • CV / Resumé wskazujące zarówno pełne wykształcenie, jak i doświadczenie zawodowe w odwrotnej kolejności chronologicznej
 • List motywacyjny wskazujący, dlaczego uczeń wybiera Szwajcarię, dlaczego Sustainability Management School , co student planuje studiować, ile czasu zajmie, jaki stopień (-y) student zamierza osiągnąć, oraz plany ucznia, aby opuścić Szwajcarię po ukończeniu studiów studia (obowiązkowe dla studentów potrzebujących wizy lub pozwolenia)
 • Jeśli nie jesteś native speakerem języka angielskiego lub nie spędziłeś ostatnich 3 lat w nauczanej przeze mnie szkole: TOEFL (minimalny wynik 550 PBT lub 80 IBT), lub IELTS (minimalny wynik 6,0) lub inny Standardized Egzaminy z języka angielskiego. Aby przesłać wynik egzaminu TOEFL do Sustainability Management School automatycznie, proszę wpisać TOALFL® Kod Instytucjonalny SUMAS - 4629 kiedy podejmiesz test
 • Opłata za wniosek w wysokości 200 CHF dla studentów UE / 500 CHF dla studentów spoza Europy

Całkowita opłata

 • Rok 1: 39 000 CHF
 • Rok 2: 39 000 CHF
 • Rok 3: 39 000 CHF

Masz szansę otrzymać stypendium, wchodząc w nasze różne konkursy: href = "http://sumas.ch/scholarships/

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Sustainability Management School

Ostatnia aktualizacja September 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Contact school
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
117,000 CHF
Całkowita czesne dla wszystkich 3 lat studiów.
Locations
Szwajcaria - Gland, Vaud
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Contact school
Szwajcaria - Gland, Vaud
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

Iceland Experiential Camp 2017

Bhutan Experiential Camp 2016