Bachelor of Business Administration (Bruksela)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

O co chodzi w tym programie?

Podczas studiów Bachelor of Business Administration (Bruksela) zdobywasz umiejętności niezbędne do rozwiązywania trudnych problemów biznesowych, a także zyskujesz znaczny wgląd w konkretne wyzwania, przed którymi stoi życie korporacyjne. Jesteś gotowy na obiecującą (międzynarodową) karierę dzięki obecnym spostrzeżeniom ekonomicznym, umiejętnościom zarządzania i umiejętnościom językowym.

Struktura

Kluczowe cechy naszego programu Bachelor of Business Administration to:

  • Zarządzanie domenami biznesowymi
  • Analiza ekonomiczna i orientacja międzynarodowa
  • Przedsiębiorczość i innowacje Umiejętności zawodowe i zatrudnialność
  • Techniki matematyczne i statystyczne - umiejętności badawcze
  • Zachowanie, społeczeństwo i prawo

Na każdym etapie programu będziesz realizować interdyscyplinarny projekt zarządzania . Dzięki temu praktycznemu doświadczeniu rozwiniesz określone kompetencje, które są ważne dla administratora biznesowego, w tym przedsiębiorczość, rozumowanie rozwiązywania problemów i krytyczna refleksja. Jednocześnie projekty te zachęcają do niezależności i ducha zespołowego.

Silne strony

Program Business Administration łączy wiedzę naukową z orientacją biznesową, która pasuje do codziennej rzeczywistości świata biznesu. Ten program oferuje naukowe podstawy, które pomogą Ci myśleć krytycznie i rozwiązywać problemy. Weźmiesz udział w edukacji zorientowanej na praktykę i zbudujesz umiejętności przydatne w kontekście zawodowym (w zakresie komunikacji, przywództwa, niezależności i pracy zespołowej).

Program jest mocno międzynarodowy. Nasi studenci uczestniczą w programach wymiany z wieloma partnerami zarówno w Europie, jak i poza nią, ale mają również możliwość odbywania wymiany w Belgii. Wybrani studenci mogą uzyskać podwójny dyplom w Kedge Business School (Marsylia). Więcej informacji na temat programu podwójnego dyplomu można znaleźć na tej stronie internetowej .

Więcej informacji na temat różnych międzynarodowych doświadczeń, które wydział ma do zaoferowania, można znaleźć na tej stronie .

Ponadto program oferuje następujące korzyści:

  • Kontakt z firmami: Podczas swojej edukacji będziesz współpracować z wieloma organizacjami i międzynarodowymi menedżerami poprzez projekty biznesowe, wykłady gościnne i seminaria biznesowe.
  • Indywidualne podejście z wystarczającym wsparciem: Oprócz różnych formuł poradnictwa, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces, możesz liczyć na indywidualne doradztwo.
  • Centralnie położony i prawdziwie międzynarodowy: kampus znajduje się w sercu Brukseli, zaledwie pięć minut spacerem od głównego dworca kolejowego w Brukseli, z kilkoma połączeniami metra (metrem) w bezpośrednim sąsiedztwie. Będziesz spotykać się i ściśle współpracować ze studentami z innych kultur i narodowości. Różnorodność naszego programu jest imponująca: w programie BBA reprezentowanych jest około 70 narodowości.

Najnowsze informacje na temat tego programu można znaleźć w naszej witrynie internetowej .

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Pokaż mniej

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
Odwiedź witrynę uczelni