Przegląd

Program Bachelor of Business Administration (Hons) to zintegrowane połączenie kształcenia ogólnego i wysokiej jakości studiów biznesowych. Oferuje siedem koncentracji studiów biznesowych, które są

Program przyjmuje podejście hybrydowe. Studenci mogą zgłaszać się bezpośrednio do danej koncentracji (specjalizacji) wyżej wymienionych lub, alternatywnie, mogą zdecydować o przyznaniu się do Stężenia BBA Niezdecydowani . Jest przeznaczony dla studentów, którzy interesują się studiami biznesowymi, ale jeszcze nie zdecydowali się na pole fokusowe. Przyjęci studenci mogą badać różne stężenia, wypełniając wspólny program nauczania 1 roku i muszą zadeklarować swoją koncentrację do końca roku 1. Studenci mogą wybrać jedną z sześciu stężeń (z wyjątkiem Koncentracji rachunkowości, z których wymagane jest bezpośrednie zastosowanie), które będą Specjalizujemy się od 2 roku.

Dodatkowe opcje ukończenia studiów obejmują Podwójną Koncentrację w ramach BBA lub Mniejszości w dyscyplinie niezwiązanej z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Możliwości zawodowe

Absolwenci mogą zapoznać się z szeroką gamą opcji kariery w zakresie rachunkowości i zarządzania, reklamy, bankowości, analizy biznesowej, globalnej i biznesowej w Chinach, analizy ekonomicznej, finansów, audytu SI, zarządzania lub zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu / sprzedaży, badań, analizy systemów, szkoleń i doradztwo.

Funkcje programu

  • Experiential Learning Studies

Wszyscy studenci BBA są zobowiązani do ukończenia co najmniej 120 godzin eksperymentalnych zajęć edukacyjnych (wymiana / staż / nauka usług) przed ukończeniem studiów.

  • Rozległe możliwości wymiany

Szkoła ma ponad 200 umów wymiany z renomowanymi uniwersytetami na całym świecie.

  • Lokalne i zagraniczne możliwości stażu

Szkoła współpracuje ze znanymi organizacjami, oferując studentom różnorodne możliwości odbycia stażu

Warunki przyjęć

Zapraszamy kandydatów z całego świata.

Przyjmuje się holistyczne podejście przy wyborze kandydatów na poszczególne zasługi. Kandydaci są zobowiązani do spełnienia wymagań dotyczących przyjęć na uniwersytetach, wymagań dotyczących języka angielskiego oraz wymagań dotyczących uczestnictwa w programie (jeśli takie istnieją). Uwzględniono większość programów międzynarodowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: href = "https://admissions.hkbu.edu.hk/en/international.html

Stypendium

Stypendium: Studenci z zagranicy o doskonałych wynikach w nauce i dobrych wynikach z wywiadu powinni otrzymać stypendium w wysokości 170 000 HK (pełna nagroda) lub 85 000 HK (połowa nagrody), który jest odnawialny w przypadku normalnego czasu trwania studiów, pod warunkiem uzyskania przez studenta dobrych wyników. wynik.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ostatnia aktualizacja August 1, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
140,000 HKD
Non-local: HK $ 120,000 / rocznie; Lokalna: 42 100 USD / rok
Deadline
Maj 29, 2020
Exact application deadline to be announced in due course
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Czerwiec 2024
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 29, 2020
Exact application deadline to be announced in due course

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 29, 2020
Exact application deadline to be announced in due course
Data końcowa
Czerwiec 2024

Getting to Know HKBU

Go Global with HKBU School of Business

Our Strong Alumni Community