Bachelor of Business Administration: International Business (BBA)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

HAMK: Szkolnictwo wyższe z profilem zawodowym

W biznesie międzynarodowym wierzymy w kompetencje, zaufanie i odwagę!

Z powodu pandemii koronawirusa, HAMK umożliwił nowym studentom rozpoczęcie studiów jesienią jako studia online z ich krajów ojczystych i przyjazd do Finlandii na studia w kampusie w styczniu 2021 r. Ponadto można uiścić opłatę za naukę w trzech częściach.

Studiując w HAMK International Business, przygotujesz się na przyszłość, koncentrując się na trzech głównych filarach edukacyjnych:

 • Wiodące międzynarodowe sieci
 • Dynamika rynków globalnych
 • Nauka przez praktykę

Nasz program studiów w biznesie międzynarodowym zapewnia studentom tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania biznesem (BBA) w zakresie 210 punktów, które można ukończyć w ciągu 3,5 roku. Stopień ukończony jest w całości w języku angielskim. Twoja ścieżka badawcza będzie zbudowana z modułów skupiających się na naszych trzech głównych filarach edukacyjnych, na których koncentruje się zarządzanie międzynarodowe, rynki globalne i rozwój biznesu. Realizujemy badania, łącząc teorię i praktykę z postawą przedsiębiorczą.

Kompetencja, zaufanie i odwaga

Mamy kolaż narodowości i kultur, które tworzą prawdziwie międzynarodowe środowisko. W trakcie studiów będziesz pracować w zespołach międzykulturowych i rozwijać fachową wiedzę biznesową. Umiejętności prezentacyjne i pewność siebie są jedną z kluczowych kompetencji zdobytych podczas studiów. Nasz globalny personel współpracuje ze studentami i zachęca ich do osiągnięcia najlepszego potencjału zawodowego.

Osiągalny zestaw umiejętności po ukończeniu studiów

 • zarządzaj projektami międzynarodowymi
 • działać w międzynarodowych zespołach sprzedaży
 • innowacyjne rozwiązania marketingowe
 • dostosować różne modele kosztów
 • realizować operacje finansowe dla MŚP
 • nadzorować globalnych partnerów
 • wprowadzać innowacje jako przedsiębiorca
 • prowadzić globalne zespoły
 • koordynować wydarzenia
 • planuj wpisy rynkowe
 • zidentyfikować trendy cyfrowe
 • mapuj podróże klientów

bib01

Getting Down to Business

Naszym celem jest kształcenie ekspertów w dziedzinie zarządzania międzynarodowego i rynków globalnych. Współpracujemy z wieloma firmami w regionie, oferując możliwość wprowadzenia teorii w życie. Będziesz miał okazję zaplanować rozległe projekty biznesowe i uczestniczyć w organizowaniu większych imprez. Najbardziej udane metody uczenia się to projekty wykorzystujące prawdziwe zadania firmy.

Excel Away

Zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat planowania, organizowania i zarządzania międzynarodowymi operacjami biznesowymi, w tym działalnością importowo-eksportową. Skupiamy się na umiejętnościach komunikacji i współpracy, a także na myśleniu przedsiębiorczym. Będąc aktywnym, możesz budować ważne sieci. Na tych stronach znajdziesz informacje na temat ogólnego studiowania praktyczności. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat realizacji programu studiów, odwiedź najnowszy program nauczania i sprawdź kursy grupy.

Międzynarodowe tryby studiów biznesowych

Tryby nauki 8-16 i 18-100 Ta teoria jest wspierana przez praktykę, która stanowi podstawę studiów na Uniwersytecie Nauk Stosowanych. Program studiów w biznesie międzynarodowym zapewnia elastyczne połączenie teorii i praktyki, aby przygotować Cię do międzynarodowej kariery. Główną metodą stosowaną w nauczaniu jest uczenie się przez działanie. Koncentracja na uczniu jest dominująca w programie studiów, a aby wesprzeć to oferujemy 8-16 (w pełnym wymiarze godzin) i 18-100 (w niepełnym wymiarze godzin) tryby nauki: 8-16: Uczeń będzie uczyć się każdego dnia między w godzinach 8-16 i będzie gromadzić kredyty co tydzień. Uczeń otrzyma wskazówki i wsparcie przez cały okres studiów i będzie współpracował w zespołach / grupach, które będą symulować środowisko pracy. 18-100: Uczeń będzie miał lekcje kontaktu około raz w miesiącu w piątkowe wieczory iw soboty. Metoda nauczania będzie zbliżona do odwróconej klasy, aby uczeń mógł połączyć swoją codzienną pracę z zadaniami. Metoda badania wymaga niezależności oraz zdolności do pracy w zespołach.

Możliwości podwójnego stopnia

Program International Business Degree ma obecnie pięciu partnerów z podwójnym dyplomem w trzech krajach i nieustannie pracujemy nad jego zwiększeniem. Studiowanie na podwójny stopień oznacza, że twój trzeci rok studiów będzie prowadzony na uniwersytecie partnerskim, a po ukończeniu otrzymasz dwa stopnie licencjackie; jeden z HAMK i jeden z partnerskiego Uniwersytetu. Jest to wspaniała okazja, aby poprawić swoje kompetencje międzynarodowe i sprawia, że jesteś bardziej atrakcyjny dla pracodawców podczas poszukiwania pracy.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher educati ... Czytaj więcej

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher education and customer-oriented applied research. Häme University of Applied Sciences is authorised by the Government of Finland, and is situated centrally in the most populated area of the country, southern Finland, where about half Finland's population live. Pokaż mniej
Hämeenlinna , Riihimäki , Valkeakoski , Forssa , Mustiala + 4 Więcej Mniej