Aplikacje komputerowe Stopień Treść

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologią z odrobiną współczesnego biznesu.

Zakres licencjatu w dziedzinie Business Administration, Computer Applications to 210 kredytów i trwa on 3,5 roku.

3.5-letni program studiów

Główne badania kompetencji w aplikacjach komputerowych obejmują szeroki zakres tematów w programowaniu. Nauczysz się języków i technik programowania najczęściej używanych dzisiaj. Badania obejmują również np. Projektowanie interfejsu użytkownika, systemy operacyjne, tworzenie stron internetowych, bazy danych, operacje w chmurze, robotykę oprogramowania, biznes i innowacje, prawdopodobieństwo i statystyki. Następnie wybierz badania zgodnie z własnymi zainteresowaniami i skup się np. Na rzeczywistości rozszerzonej, sztucznej inteligencji lub dużych danych. Będzie można również wybrać badania profilowania z innych programów studiów.

Istnieje szeroki popyt na ekspertów IT

Ukończenie programu studiów w zakresie aplikacji komputerowych oznacza, że ​​stajesz się profesjonalnym programistą, zdolnym do pracy w nowoczesnym świecie biznesu i gotowym na współczesne wyzwania TIK. Podczas studiów będziesz pracować w powiązaniu z prawdziwymi miejscami pracy i firmami, a do czasu ukończenia studiów masz rozległą sieć i praktyczne umiejętności, które można zastosować do wielu różnych zadań programistycznych na całym świecie.

Nauka środowisk i metod

Uczenie się przez działanie jest naszym motto, a technologia jest bardzo zaangażowana we wszystkie badania. Studenci korzystają z naszego środowiska kampusowego, które jest nowoczesne, bezpieczne i wygodne.

Dla aplikacji komputerowych niezbędny jest uczeń mający własnego laptopa. Wykłady są zazwyczaj nagrywane na lekcjach wideo, a lekcje kontaktu koncentrują się na praktycznej pracy i wskazówkach. Przydziały modułów, materiały i rozkłady jazdy są dostarczane online. Wiele aplikacji, programów i środowisk używanych w badaniach jest dostarczanych za pośrednictwem komputerów wirtualnych.

CO NAUCZESZ?

Ponieważ technologia cyfrowa obejmuje wszystkie obszary naszego życia, potrzebni są nowi programiści w zakresie wynajdywania i tworzenia aplikacji. Programowanie wymaga logicznego myślenia, zrozumienia użytkowników i cierpliwości. Tworzenie dużych aplikacji zawsze jest pracą zespołową. W aplikacjach komputerowych będziemy korzystać z różnych środowisk, od stron internetowych i systemów po aplikacje mobilne i gry.

Sztuczna inteligencja jest popularnym sposobem przetwarzania różnego rodzaju danych z danych biznesowych do Big Data. W przypadku dużych zestawów danych często używane są usługi w chmurze. Systemy operacyjne dla serwerów są częścią badań, które dostarczają umiejętności, które można zastosować do wielu różnych zadań programowania na całym świecie.

CO ZOSTANIE ZOSTAĆ?

Po ukończeniu studiów w zakresie aplikacji komputerowych zapoznałeś się z wieloma tematami, które są powszechnie wymagane w branży IT. Twoim tytułem może być na przykład programista / inżynier, projektant aplikacji / programista, analityk ds. Oprogramowania, programista systemów, programista, programista stron internetowych, programista aplikacji, programista gier, projektant interfejsu użytkownika, kierownik projektu, specjalista ds. Informatyki, przedsiębiorca, programista AR / VR. , Analityk danych, programista AI.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Häme University of Applied Sciences (HAMK) »

Ostatnia aktualizacja July 8, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,700 EUR
Opłata za naukę TYLKO dla studentów spoza UE
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Häme University of Applied Sciences