Bachelor of Business Administration - aplikacje komputerowe (BBA)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Business Administration - aplikacje komputerowe (BBA)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Aplikacje komputerowe Stopień Treść

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologią z odrobiną współczesnego biznesu.

Zakres licencjatu w dziedzinie Business Administration, Computer Applications to 210 kredytów i trwa on 3,5 roku.

3.5-letni program studiów

Główne badania kompetencji w aplikacjach komputerowych obejmują szeroki zakres tematów w programowaniu. Nauczysz się języków i technik programowania najczęściej używanych dzisiaj. Badania obejmują również np. Projektowanie interfejsu użytkownika, systemy operacyjne, tworzenie stron internetowych, bazy danych, operacje w chmurze, robotykę oprogramowania, biznes i innowacje, prawdopodobieństwo i statystyki. Następnie wybierz badania zgodnie z własnymi zainteresowaniami i skup się np. Na rzeczywistości rozszerzonej, sztucznej inteligencji lub dużych danych. Będzie można również wybrać badania profilowania z innych programów studiów.

Istnieje szeroki popyt na ekspertów IT

Ukończenie programu studiów w zakresie aplikacji komputerowych oznacza, że ​​stajesz się profesjonalnym programistą, zdolnym do pracy w nowoczesnym świecie biznesu i gotowym na współczesne wyzwania TIK. Podczas studiów będziesz pracować w powiązaniu z prawdziwymi miejscami pracy i firmami, a do czasu ukończenia studiów masz rozległą sieć i praktyczne umiejętności, które można zastosować do wielu różnych zadań programistycznych na całym świecie.

Nauka środowisk i metod

Uczenie się przez działanie jest naszym motto, a technologia jest bardzo zaangażowana we wszystkie badania. Studenci korzystają z naszego środowiska kampusowego, które jest nowoczesne, bezpieczne i wygodne.

Dla aplikacji komputerowych niezbędny jest uczeń mający własnego laptopa. Wykłady są zazwyczaj nagrywane na lekcjach wideo, a lekcje kontaktu koncentrują się na praktycznej pracy i wskazówkach. Przydziały modułów, materiały i rozkłady jazdy są dostarczane online. Wiele aplikacji, programów i środowisk używanych w badaniach jest dostarczanych za pośrednictwem komputerów wirtualnych.

CO NAUCZESZ?

Ponieważ technologia cyfrowa obejmuje wszystkie obszary naszego życia, potrzebni są nowi programiści w zakresie wynajdywania i tworzenia aplikacji. Programowanie wymaga logicznego myślenia, zrozumienia użytkowników i cierpliwości. Tworzenie dużych aplikacji zawsze jest pracą zespołową. W aplikacjach komputerowych będziemy korzystać z różnych środowisk, od stron internetowych i systemów po aplikacje mobilne i gry.

Sztuczna inteligencja jest popularnym sposobem przetwarzania różnego rodzaju danych z danych biznesowych do Big Data. W przypadku dużych zestawów danych często używane są usługi w chmurze. Systemy operacyjne dla serwerów są częścią badań, które dostarczają umiejętności, które można zastosować do wielu różnych zadań programowania na całym świecie.

CO ZOSTANIE ZOSTAĆ?

Po ukończeniu studiów w zakresie aplikacji komputerowych zapoznałeś się z wieloma tematami, które są powszechnie wymagane w branży IT. Twoim tytułem może być na przykład programista / inżynier, projektant aplikacji / programista, analityk ds. Oprogramowania, programista systemów, programista, programista stron internetowych, programista aplikacji, programista gier, projektant interfejsu użytkownika, kierownik projektu, specjalista ds. Informatyki, przedsiębiorca, programista AR / VR. , Analityk danych, programista AI.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 29, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,700 EUR
Opłata za naukę TYLKO dla studentów spoza UE
Information
Deadline
Stycz. 23, 2019
Locations
Finlandia - Hämeenlinna
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 23, 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Finlandia - Hämeenlinna
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 23, 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą