Bachelor of Business Administration w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem w UCO's College of Business łączy specjalizację w zakresie finansów, ubezpieczeń i matematyki. Studenci zdobędą umiejętności potrzebne do pracy w obszarach nauk aktuarialnych, zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń. Aby uzyskać więcej informacji na temat BBA w zakresie zarządzania - ubezpieczenia i zarządzania ryzykiem, kliknij tutaj .

Program

  • Jako główny kierunek ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, studenci podejmą zarządzanie ryzykiem dla firmy, podstawy ubezpieczenia i zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie majątkowe i odpowiedzialności cywilnej dla firmy oraz ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne, oprócz podstawowych kursów biznesowych.
  • Studenci mogą dostosowywać swoje przedmioty do zajęć fakultatywnych, takich jak inwestycje, zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym, matematyka na wypadek zagrożenia życia, kontrola ryzyka dla firmy i zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym.
  • Studenci będą mieli okazję dołączyć do międzynarodowego kolegium ds. Zarządzania ryzykiem, ubezpieczeń i nauk aktuarialnych, Gamma Iota Sigma.

Arkusz stopni

Stypendia

Przychodzący pierwszoroczni kwalifikują się do otrzymania różnych stypendiów w ramach programu ogólnych akademickich stypendiów. Istnieje wiele stypendiów właściwych dla College of Business.

Możliwości zawodowe

  • Ubezpieczyciel ubezpieczeniowy
  • Analityk zarządzania ryzykiem
  • Detektyw ubezpieczeniowy
  • Likwidatorzy szkód, egzaminatorzy i śledczy

Zobacz przewodnik kariery dla głównych firm ubezpieczeniowych i zarządzających ryzykiem.

Możliwości społeczności

Wykorzystaj te możliwości w metrze, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie, a nawet zwiększyć CV.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 21 więcej kursów w University of Central Oklahoma »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
611 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa