Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym (BBA)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym (BBA)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Zastosowanie 9-23 stycznia 2019 r

Czesne 8000 € / Rok akademicki

Dostępne stypendium

Program studiów w biznesie międzynarodowym lub DIB, jak go nazywamy, jest przeznaczony zarówno dla fińskich, jak i międzynarodowych studentów pragnących poszukiwać interesujących ścieżek kariery w innowacyjnym biznesie międzynarodowym, sprzedaży i marketingu, zarządzaniu lub przedsiębiorczości.

Program podkreśla interakcję w wielokulturowym środowisku edukacyjnym i zachęca do inicjatywy, interakcji i innowacji. Program rozwija umiejętności uczniów w celu oceny różnic między kulturami narodowymi, organizacyjnymi i zawodowymi. Uczymy się, uczestnicząc w wykładach i dyskusjach, wykonując prace grupowe, prowadząc prezentacje, biorąc udział w różnych projektach i studiach przypadków oraz odwiedzając firmy. Wiele kursów odbywa się we współpracy z wizytującymi wykładowcami z zagranicznych uczelni partnerskich. Ścisła współpraca z życiem zawodowym umożliwia studentom zastosowanie teorii w praktyce. Studia obejmują szkolenia praktyczne, które umożliwiają uczniom nawiązanie kontaktów z życiem zawodowym w Finlandii i za granicą.

Zawartość badań

Program koncentruje się na rozwijaniu różnych umiejętności wymaganych w dziedzinie innowacyjnego biznesu międzynarodowego. Nauczysz się opracowywać międzynarodowe plany sprzedaży i marketingu oraz jak je wdrażać, koordynować i kontrolować. Dowiesz się, jak tworzyć, rozwijać i utrzymywać dochodowe relacje z klientami.

Program obejmuje także międzynarodowe zarządzanie marketingowe, które umożliwia prowadzenie analiz, badanie rynku międzynarodowego i formułowanie strategii wejścia na rynek. Studia obejmują również kursy z zakresu IT, HRM, zarządzania i księgowości. Absolwenci stosują podejście oparte na popycie i zorientowanej na użytkownika innowacyjności, dzięki czemu mogą pracować w działaniach związanych z projektem z innowacyjnym, zorientowanym na inicjatywę i rozwojowym podejściem.

Ucz się poprzez robienie

Duża część międzynarodowych studiów biznesowych to prawdziwe projekty życiowe, które studenci prowadzą na poziomie lokalnym i

firmy międzynarodowe w ramach studiów kursów. Plany rynkowe dla firm takich jak Dorent Ltd, Oikian Ltd lub Uros Ltd pozwoliły uczniom pokazać swoje umiejętności firmie

przedstawicieli. Aby poszerzyć swoją wiedzę na temat organizowania międzynarodowej konferencji, nasi uczniowie aktywnie pomagali lokalnej firmie Printocent w organizowaniu międzynarodowych seminariów.

W OAMK będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę już podczas studiów.

Możliwości zawodowe

Program umożliwia wszechstronne możliwości kariery zarówno w Finlandii, jak i na arenie międzynarodowej. Zazwyczaj absolwenci wykonują swoją karierę w takich dziedzinach jak sprzedaż i marketing międzynarodowy, obsługa klienta, sprzedaż i zadania biurowe, administracja kadrowa, finanse, projektowanie i wdrażanie marketingu lub import i eksport międzynarodowego handlu. Tytuł roboczy może być jednym z następujących:

• Menadżer konta

• Menedżerowie ds. Marketingu i pomoc

• Koordynatorzy ds. Marketingu

• Obsługa klienta

• Menedżerowie sprzedaży i negocjatorzy

• Zakup menedżerów

• Przedsiębiorca

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 17, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Contact school
Duration
Czas trwania
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,000 EUR
dla studentów spoza UE / EOG, w każdym roku akademickim
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application period: 9-23 Jan.
Locations
Finlandia - Oulu
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Application period: 9-23 Jan.
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Contact school
Finlandia - Oulu
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Application period: 9-23 Jan.
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

Oulu UAS offers good opportunities for business life

My day at Oulu UAS: International business