Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym

JAMK University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Epas Accredited

Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym

JAMK University of Applied Sciences

Informacje o programie

Stopień: Bachelor of Business Administration, BBA
Rodzaj szkolenia: studia stacjonarne
Długość: 210 ECTS Cr, 3,5 roku
Roczne spożycie: spożycie w sierpniu 2018 r. 60
Okres składania wniosków: 9 stycznia 2018 r. - 24 stycznia 2018 r

Chcesz uzyskać wysokiej jakości edukację biznesową, pozyskać kolegów z klasy z całego świata i rozwinąć swoje umiejętności językowe? Jeśli tak, to jest coś dla ciebie! International Business zapewnia studentom wiedzę i podstawowe umiejętności zarządzania biznesem, których potrzebują, aby odnieść sukces na globalnym rynku. Będziesz uczyć się całego stopnia w języku angielskim. Czesne i stypendium Oficjalna czesne wynosi 8000 euro / rok dla obywateli spoza UE / ETA. Wszyscy studenci, z wyjątkiem których otrzymają stypendium w wysokości 50% przez pierwszy rok. Dobre wyniki w badaniach (55 CR / rok) zagwarantują 50% stypendium w trakcie studiów. Rozwiń swoją wiedzę i umiejętności, aby:

 • zarządzaj różnorodnymi zespołami
 • komunikować się w kontekstach wielokulturowych
 • syntezować i analizować dane biznesowe
 • zastosuj myślenie strategiczne
 • zarządzać globalnymi firmami.

Studiuj i zdobądź doświadczenie zawodowe Nie tylko zdobywasz dyplom BBA; podczas studiów zyskujesz również wiele prawdziwych doświadczeń zawodowych. Wielu naszych absolwentów tworzy rozbudowane sieci biznesowe już podczas studiów. Kształcenie praktyczne (około 5 miesięcy), projekty i praca dyplomowa to wszystkie sposoby uczenia się i interakcji z życiem zawodowym i firmami. Z całego świata mamy studentów m.in. z Francji, Rosji, Estonii, Ghany, Nigerii, Białorusi, Bangladeszu, Chin, Wietnamu, Nepalu, Danii, USA, Indii, Sri Lanki, Pakistanu, Węgier, Holandii, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Malawi, Kanada, Meksyk, Brazylia i Finlandia!

Podstawy biznesu W ciągu pierwszego roku skoncentrujesz się na podstawach biznesu, takich jak podstawy marketingu, zarządzania, komunikacji i badań. Otrzymasz teoretyczne podstawy biznesu, które pomogą ci zrozumieć praktyki biznesowe w kontekście globalnym.

Ścieżki akademickie W drugim roku wybierzesz dwa akademickie utwory i napiszesz swoją tezę. Ścieżki akademickie (po 7 kredytów) to zarządzanie marketingowe, zarządzanie międzykulturowe, biznes technologiczny i przyszłe prognozy, finanse i ład korporacyjny, projektowanie zorientowane na użytkownika i innowacje, ekonomia internacjonalizacji i konkurencyjności.

Ekspozycja międzynarodowa Trzeci rok akademicki poświęcony jest międzynarodowemu zaangażowaniu i specjalizacji: szkolenie praktyczne i / lub okres wymiany za granicą. Zachęcamy Cię do wybrania spesializacji w naszych instytucjach partnerskich. Uczniowie mogą również poszerzyć swoje doświadczenia i umiejętności, zdobywając podwójny stopień na jednym z naszych akredytowanych uniwersytetów partnerskich, poza Finlandią. W przypadku, gdy zostaniesz na semestrze w JAMK , możesz również specjalizować się w zarządzaniu JAMK technologiami, marketingu sportowym, turystyce i zarządzaniu hotelarskim lub przedsiębiorczości.

Zamierzone efekty uczenia się Przewidywane efekty uczenia się to określenie tego, co uczeń będzie wiedział i co będzie w stanie zrobić po zakończeniu programu.

 • Wiedza i zrozumienie
 • Umiejętności praktyczne: kompetencje wielokulturowe
 • Umiejętności intelektualne: zarządzanie informacją w biznesie
 • Przekazywane umiejętności: komunikacja międzykulturowa w biznesie

Praca absolwentów Według naszych ankiet absolwentów, nasi absolwenci pracują w zawodach takich jak: dyrektor ds. Marketingu, sekretarz generalny, Asystent ds. Eksportu, dyrektor generalny, koordynator ds. Zasobów ludzkich, Asystent ds. Eksportu, kierownik ds. Produktów mobilnych, kierownik ds. Sprzedaży obszarowej, dyrektor ds. Marketingu B2B, przedsiębiorca, konsultant ds. Sprzedaży, biznes Area Manager, Lead Planner, Account Manager, kierownik ds. Marketingu akwizycji, menedżer produktu, kierownik sklepu, analityk, kierownik marki.accreditationlabel102Międzynarodowy program biznesowy JAMK jest jedynym akredytowanym programem poziomów licencjackich EPAS wśród fińskich uniwersytetów nauk stosowanych. Absolwenci, którzy zdecydują się na studia w programie akredytowanym przez EPAS, mogą być pewni, że uczęszczają do instytucji o wysokich międzynarodowych standardach jakości, z zachowaniem równowagi między wysoką jakością akademicką a profesjonalną. Ponadto potrzeby świata biznesu są dobrze zintegrowane z programem./>

Jak się zgłosić

 1. Złóż podanie przez Internet www.studyinfo.fi 9 - 24 stycznia 2018 do 15:00 czasu fińskiego (UTC 2).

Więcej informacji na temat składania wniosków na stronie www. JAMK .fi

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,000 EUR
Opłata za naukę jest przeznaczona dla studentów spoza UE / ETA. Studenci z UE NIE płacą czesnego
Locations
Finlandia - Jyväskylä
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Finlandia - Jyväskylä
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Sierp. 2019
Finlandia - Jyväskylä
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą