Biznes

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem łączy doświadczenia ze świata edukacji i biznesu z innowacyjnymi i elastycznymi programami, które kładą nacisk na uczenie się przez doświadczenie i rozwijają postawę przedsiębiorczości. Nasi absolwenci wyjeżdżają z dogłębną wiedzą, praktycznymi umiejętnościami i przewagą konkurencyjną, aby odnieść sukces w każdym środowisku biznesowym.

126775_hand-3190204__340.jpg

rawpixel / Pixabay

Dyplom z biznesu otwiera świat możliwości. Nasze programy i kursy zmierzą się z twoimi umiejętnościami, poszerzą twoje horyzonty i pozwolą ci zapuścić się w szeroki zakres możliwości pracy, ścieżek kariery, a nawet samozatrudnienia.

Program nauczania administracji biznesowej UPEI został zaprojektowany w celu pobudzenia kreatywności, uwolnienia potencjału i opracowania innowacyjnych rozwiązań. Program kładzie nacisk na przedsiębiorczość, która pozwala absolwentom dostrzegać możliwości w różnych kontekstach biznesowych i wyposaża ich w umiejętności i wiedzę, których potrzebują, aby z nich skorzystać.

Program ten, uzupełniony o koncentrację na przedsiębiorczości, zapewnia studentom wszystkie umiejętności, wskazówki, technologię i zasoby potrzebne do założenia i prowadzenia szybko rozwijających się firm przedsiębiorczych. Co więcej, program obejmuje program współpracy w branży, który pozwala im rozwinąć szereg praktycznych umiejętności, łącząc studia w klasie z prawdziwym doświadczeniem zawodowym poza środowiskiem uniwersyteckim.

 • Czas trwania: 4 lata
 • Awarding University: University of Prince Edward Island (UPEI)
 • Majors:
  • Przedsiębiorczość
  • Marketing
  • Finanse
  • Rachunkowość
  • Zarządzanie organizacją
 • Perspektywy kariery jako:
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2019

Informacje o uczelni

The Universities of Canada in Egypt (UofCanada) as the first International Branch Campus (IBC) in the New Administrative Capital of Egypt, is hosting a consortium of Canadian Universities. As of today ... Czytaj więcej

The Universities of Canada in Egypt (UofCanada) as the first International Branch Campus (IBC) in the New Administrative Capital of Egypt, is hosting a consortium of Canadian Universities. As of today, UofCanada is hosting the branch campus of the University of Prince Edward Island (UPEI) for specific undergraduate and graduate studies. Other Canadian universities will be joining us soon. Pokaż mniej