Bachelor of Early Childhood

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Nauczanie skoncentrowane na dzieciach

Czy jesteś zainteresowany karierą w edukacji wczesnoszkolnej? Bachelor of Early Childhood w USQ dostarczy ci cech wymaganych w edukacji wczesnoszkolnej i sektorze opieki nad dziećmi. Z naciskiem na wiedzę, umiejętności, praktyki i wartości związane ze współczesnym zrozumieniem najlepszych praktyk w edukacji wczesnoszkolnej, będziesz miał dobrą pozycję do pracy z dziećmi i rodzinami w wielu środowiskach wczesnego uczenia się.

Dzięki USQ będziesz mieć szansę na naukę swojego wczesnego dzieciństwa online, na kampusie lub połączenie obu.

Zdobądź doświadczenie zawodowe

Otrzymasz praktyczne doświadczenie zawodowe z 80 dniami ukierunkowanych praktyk zawodowych. Sugeruje się, że w przypadku studentów zagranicznych i krajowych 50% praktyk zawodowych jest przeprowadzanych w Australii.

Masz już kwalifikacje w Wczesnym Dzieciństwie?

Masz już wczesne kwalifikacje z TAFE lub innego uznanego dostawcy? USQ może być w stanie zaoferować ci kredyt, który pomoże ci szybciej zakończyć naukę.

Profesjonalna akredytacja

Ten program został zatwierdzony przez Australijski Urząd ds. Edukacji i Opieki nad Dziećmi (ACECQA).

Nasz licencjat wczesnego dzieciństwa nie kwalifikuje się do rejestracji nauczyciela w Queensland College of Teachers. Jeśli szukasz rejestracji nauczyciela, zalecamy studiowanie Bachelor of Education (Early Childhood).

Wyniki kariery

Jako absolwent będziesz posiadał umiejętności, wiedzę i doświadczenie wymagane do pracy w wielu przedszkolnych środowiskach edukacyjnych, w tym w placówkach wczesnej edukacji i opieki oraz programach opieki dziennej dla rodzin jako dyrektor, wychowawca, kierownik lub lider grupy.

Struktura programu

Doświadczenie zawodowe

Oprócz wymienionych poniżej kursów będziesz także musiał zdobyć doświadczenie zawodowe. Te doświadczenia dają ci możliwość zastosowania teorii w praktyce.

Kursy do studiowania

 • 9 x kursy podstawowe (9 jednostek)
 • 8 x wspólnych kursów (8 jednostek)
 • 7 x kursy wczesnego dzieciństwa (7 sztuk)
 • plus 80 dni doświadczenia zawodowego

Ile to będzie kosztować?

Szacunkowe roczne koszty za pierwszy rok studiów (8 jednostek) w tym programie to:

Tryb badania / koszt

 • Obsługa wspólnoty: 6344 AUD
 • Krajowa pełna opłata: 195208160 AUD

Może nie być konieczne uiszczenie opłat za kurs (z góry). HECS-HELP i FEE-HELP pozwala odroczyć twoje honoraria, dopóki twój dochód nie osiągnie określonego poziomu.

Możesz również kwalifikować się do otrzymania wsparcia finansowego z Centrelink.

Stypendia i pomoc finansowa

Możesz ubiegać się o stypendia, aby pomóc w pokryciu kosztów studiów.

Doświadczenie zawodowe

Program ten obejmuje obowiązkowy element doświadczenia zawodowego, który może obejmować koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia.

Wymagania wstępne

Od 1 semestru 2018 będą miały zastosowanie następujące wymagania wstępne:

 • Wymagania wstępne: angielski (4, SA), matematyka A ​​(4, SA) lub odpowiednik
 • Rok 12 przedmiot naukowy (4 SA) lub równoważny
 • Specjalne wejścia Pathways mogą być dostępne.

Uwaga: Wszyscy studenci muszą być w stanie spełnić fizyczne i inne zawodowe wymagania dotyczące praktyk zawodowych w ramach tego stopnia.

Wymagania języka angielskiego

Musisz spełniać odpowiednie wymagania w języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 7.5 lub równoważnego.

Jeśli nie spełniasz wymagań w zakresie języka angielskiego, możesz ubiegać się o przyjęcie do programu nauczania języka angielskiego zatwierdzonego przez Uniwersytet.

Pathways wstępu

Dostępnych jest również wiele innych Pathways jeśli nie byłeś w stanie uczyć się wcześniej lub nie spełniasz wymagań dotyczących wejścia w program zainteresowania.

* Dalsze informacje o przyjęciu

Dostosowana ranga selekcji jest wynikiem łączenia dodatkowych rang w ramach specjalnych programów wejścia do przyjęcia.

Specjalne programy przyjęć na rekrutację mogą pomóc ci w znalezieniu się w wybranym przez Ciebie programie, zwiększając swoją Rangę Selekcji, poprzez przydzielanie dodatkowych rang w pewnych okolicznościach.

Jak złożyć wniosek

Terminy zamknięcia

Zastosowanie bezpośrednio do USQ:

 • Semestr 3, 2018 - wnioski zamknięte w poniedziałek 5 listopada, semestr 3 rozpoczyna się w poniedziałek 19 listopada 2018 r.
 • Semestr 1, 2019 - wnioski zamknięte w poniedziałek 18 lutego, z semestrem 1 rozpoczynającym się w poniedziałek 25 lutego 2019 r.
 • Semestr 2, 2019 - wnioski zamknięte w poniedziałek 1 lipca, z semestrem 2 rozpoczynającym się w poniedziałek 15 lipca 2019 r.

Jeśli aplikujesz za pośrednictwem QTAC, musisz sprawdzić daty zamknięcia QTAC.

Zaliczenie za wcześniejsze studia lub doświadczenie zawodowe

Możesz być uprawniony do uzyskania kredytu, jeśli wcześniej studiowałeś lub masz odpowiednie doświadczenie zawodowe. Pomoże to zmniejszyć liczbę kursów, które należy studiować, aby ukończyć program.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Czytaj więcej

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Pokaż mniej
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Australia Online + 3 Więcej Mniej