Read the Official Description

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

Misją Wydziału Inżynierii Elektrycznej jest zapewnienie uczniom przyjaznego środowiska, które ułatwia uczenie się rozwiązywania problemów z elektrotechniki oraz zapewnianie wysokiej jakości i zróżnicowanej edukacji w celu tworzenia światowej klasy inżynierów, którzy odniosą sukces w swojej zawodowej karierze i / lub absolwentach studia.

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

Cele programu:

Absolwenci Programu Inżynierii Elektrycznej powinni:

1. Demonstrować kompetencje w zakresie projektowania, analizy, optymalizacji i wdrażania nowoczesnych systemów elektrycznych.

2. Skutecznie walcz w świecie szybkich zmian technologicznych i zostań liderami, przedsiębiorcami i innowacyjnymi menedżerami lub nauczycielami w szerokim kontekście elektrotechniki.

3. Dostosuj się do różnych ról i obowiązków w wielokulturowym środowisku pracy, szanując różnorodność, profesjonalizm w organizacji i społeczeństwo na poziomie krajowym i międzynarodowym.

4. Pomyślnie zdobywaj dyplomy ukończenia studiów i zostań konsultantami w swoich dziedzinach.

Udogodnienia

Studenci tego programu mogą korzystać z pracowni komputerowej z innym oprogramowaniem, takim jak: Matlab, Etap, symulator świata mocy, OrCAD i PsPice. Wszystkie laboratoria Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Telekomunikacyjnej, oprócz Laboratorium projektowania obwodów cyfrowych i laboratorium mikroprocesorowego z wydziału inżynierii komputerowej i warsztatów wydziałowych, bibliotek i innych obiektów.

Przemysł

Program ma umowę o współpracy z Northern Electric Distribution Company. Ta umowa umożliwia studentom odwiedzanie różnych stron firmy i korzystanie z różnych udogodnień. Ponadto istnieją zależności w zależności od stażu w firmach dystrybucji elektrycznej, firmach telekomunikacyjnych, biurach inżynierskich i innych firmach. A także niektóre z dołączonych projektów dyplomowych są zwykle organizowane we współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Nauczać i uczyć

Metody nauczania i uczenia się przyjęte w tym programie obejmują wykłady, seminaria, projekty kursów, prezentacje studentów i prace domowe. Wszystkie te obejmują nowoczesne urządzenia technologiczne, takie jak nowoczesne oprogramowanie, powerpoint itp.

Prace i ocena

Kryteria oceny obejmują: Egzaminy (pierwszy, drugi i ostatni), projekty kursów z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania, prac domowych i prezentacji.

Program taught in:
Język angielski
An-Najah National University

See 23 more programs offered by An-Najah National University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
38 JOD
Na godzinę kredytową
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa