Czy chcesz używać designu, aby zmienić świat? To jest odpowiedni poziom dla ciebie. Program łączy kreatywność projektowania z wiedzą o zrównoważonym rozwoju dla zawodu w czołówce projektowania.

Najważniejszym wyzwaniem, dzisiaj i w przyszłości, jest zrównoważony rozwój - stworzenie świata, który jest dobry zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska, lokalnie i globalnie.

Podczas trzech lat na tym poziomie projektowania będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem dydaktycznym, aby rozwinąć własną specjalizację w dziedzinie projektowania. Od Ciebie zależy czy projektujesz fizyczne obiekty, procesy, doświadczenia czy systemy. Program jest realizowany w ramach serii projektów, a Ty będziesz pracować niezależnie, angażować się w pracę grupową oraz we współpracy ze społecznością lokalną i regionalną oraz przedsiębiorstwami.

Program zmiany projektu jest dostępny w języku angielskim i przyjmujemy studentów z całego świata. Oznacza to, że jako student jesteś częścią grupy charakteryzującej się różnorodnością i jesteś dobrze przygotowany do międzynarodowej kariery projektowej.

Design Change znajduje się w Växjö, Småland - regionie charakteryzującym się przedsiębiorczością, produkcją i rzemiosłem. Projekty współpracy i wizyty edukacyjne dadzą Ci wyjątkowe możliwości tworzenia sieci i uczenia się. Środowisko badawcze w Växjö jest przyjazne, bezpieczne i twórcze, a będziesz pracował w bliskim kontakcie z naszymi praktykującymi projektantami / wykładowcami i badaczami. Wiele różnych przedmiotów oferowanych na Linnaeus University daje możliwość pracy w różnych dyscyplinach.

Programy studiów licencjackich w projektowaniu na Linnaeus University uzyskały ocenę "wysokiej jakości" w najnowszej krajowej ocenie programów studiów w zakresie sztuki.


Wymagania wstępne

Ogólne wymagania kwalifikacyjne English B. Zatwierdzony portfel.


Wybór

Alternatywnie wybór


Konspekt

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem nauczania


Kariera

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju w społeczeństwie. Coraz ważniejsza staje się także umiejętność współpracy z innymi dyscyplinami. Ten program studiów przygotowuje Cię do kariery w tradycyjnych firmach projektowych, jak również firmach projektujących usługi, organizacjach pozarządowych (organizacje pozarządowe) organizacjach zajmujących się prawami człowieka i inicjatywach prowadzonych przez lokalne społeczności lub gminy. Możesz także założyć własną firmę.


Stopień

Bachelor of Fine Arts (Główny kierunek studiów: Design)


Zastosowanie i portfolio

Proces aplikacji składa się z dwóch kroków. Najpierw należy złożyć wniosek do programu online pod adresem www.universityadmissions.se (w języku angielskim) lub www.antagning.se (po szwedzku). Następnie musisz przesłać swoje portfolio do Linnaeus University przez naszą stronę href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Znajdziesz instrukcje dotyczące portfela poniżej.


Wytyczne dotyczące portfela, zmiana projektu Pokaż więcej / mniej

Aby Twój zgłoszony portfel został uznany za kompletny, musi składać się z dwóch komponentów:

 1. Zadania (A, B i C)
 2. Określenie celu


1. Zadania

Zadanie "Projekt dla innego gatunku" (2 strony)

Zaprojektuj obiekt, środowisko, kampanię lub system dla innego gatunku. Możesz wybrać dowolny gatunek, taki jak ssak, ryba, owad lub roślina (np. Nietoperz, ośmiornica, pszczoła, szczególna odmiana grzybów itp.). Użyj tego ćwiczenia jako okazji do kreatywności! Jednocześnie zachęcamy do zastanowienia się, w jaki sposób projekt radzi sobie z problemami interakcji, trwałości lub możliwości zmiany (dużej lub małej) na świecie. Wizualizuj swój pomysł (na przykład rysunkami, fotografią lub modelem) i napisz krótkie wyjaśnienie (150-300 słów) na temat swoich myśli i wyborów. Możesz znaleźć przykłady projektantów i artystów pracujących z takimi podejściami na stronach takich jak: href = "http://a-foray.tumblr.com/ .


Zadanie B "Szkicowanie ruchów i relacji w przestrzeni publicznej" (2 strony)

Odwiedź przestrzeń publiczną i szkicuj formy ruchu i relacji, które napotykasz i postrzegasz w tej przestrzeni. Możesz swobodnie korzystać z dowolnych metod szkicowania (szkicując ołówkiem, farbą, węglem, narzędziami cyfrowymi lub dowolnym medium, z którego wolisz szkicować swoje pomysły). Nie szukamy głównie umiejętności technicznych, ale raczej umiejętności wykorzystywania metod szkicowania do odkrywania i angażowania się w otaczający Cię świat w kreatywny i interesujący sposób.


Zadanie C Prezentuj własną pracę (6 stron)

Użyj pozostałych stron, aby zaprezentować swoją własną twórczą pracę. Pokaż nam jakąkolwiek formę ekspresji artystycznej / wzoru, z której jesteś dumny i która reprezentuje twoją chęć do pracy. Zachęcamy do wyboru pracy, która wykazuje szeroki zakres zainteresowań.


Prześlij zadania na naszej stronie, href = "drexel.lnu.se/portfolio" w formatach PDF, PNG lub JPG.Możesz przesłać maksymalnie 50 MB całości.W formularzu przesyłania wprowadź krótki opis przesłanej pracy.


2. Oświadczenie o celu

Proszę napisać oświadczenie o celu, które na jednej stronie A4 opisuje twoje zainteresowanie projektowaniem, koncentrując się na:

 • Co cię ciekawi?
 • Co chcesz zmienić przez projekt?
 • Jak chcesz wykorzystać swoją edukację do osiągnięcia swoich celów?
 • Czym jest dla ciebie zrównoważony rozwój?

Deklaracja celu zostanie oceniona pod kątem:

 • Twoja zdolność do wyobrazić sobie i zaplanować swoją przyszłość jako projektant
 • Twoje poprzednie i zamierzone zaangażowanie w zrównoważony rozwój i zmiany
 • Twoja umiejętność wyrażania siebie w języku angielskim

Prześlij list intencyjny na naszą stronę internetową, href = "drexel.lnu.se/portfolio w formacie PDF, PNG lub JPG.

Po przesłaniu wniosku i portfolio skontaktujemy się z Tobą, jeśli zostaniesz wybrany na rozmowę kwalifikacyjną. W wywiadzie prosimy o przyniesienie papierowej wersji swojego portfolio. Jeśli jesteś studentem międzynarodowym lub UE, który nie może osobiście uczestniczyć w wywiadzie, możemy zaoferować telefon / wywiad online.


Procedura składania wniosków Więcej / mniej

Proces aplikacji składa się z dwóch kroków:


Krok 1

Złóż wniosek do programu online pod adresem www.universityadmissions.se (w języku angielskim) lub www.antagning.se (po szwedzku). Dokumenty potwierdzające kwalifikację do ukończenia studiów licencjackich muszą być przedłożone tutaj.

Obowiązują następujące kody programu i terminy:

Prześlij zgłoszenie do kodu programu LNU-F1500 do 15 stycznia 2018 r.


Krok 2

Prześlij swoje portfolio do Linnaeus University (LNU).

Terminy, według których portfele muszą być odbierane przez LNU, to: 31 stycznia 2018 r.


Akceptacja do programu:

Jeśli spełniasz kryteria kwalifikacyjne, Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana i oceniona na podstawie Twojego portfela. Ewaluację portfeli przeprowadza komitet selekcyjny składający się z członków wydziału, zewnętrznych ekspertów i aktualnych studentów BFA. Portfel jest traktowany jako całość, a portfel jest oceniany według następujących kryteriów:

 • Jakość artystyczna
 • Umiejętności wizualizacji
 • Twórcze podejście

Uczelnia nie ujawnia powodów decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu każdego wniosku. Zatwierdzeni uczniowie zostaną powiadomieni za pośrednictwem strony www.universityadmissions.se lub www.antagning.se.


Lista kontrolna dla aplikacji


Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wniosku lub kwestii związanej z pozwoleniem, nie wahaj się zapytać pocztą elektroniczną do biura rekrutacyjnego : admission@lnu.se

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące portfolio lub innych pytań dotyczących programu, nie wahaj się zapytać przez e-mail do koordynatora programu: eric.snodgrass@lnu.se

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Linnaeus University »

Ostatnia aktualizacja July 5, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
780,000 SEK
Czesne dla studentów spoza UE / EES / Szwajcarii: 780 000,00 SEK
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Some courses and programmes will accept late applications.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 6, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Some courses and programmes will accept late applications.
Data początkowa
Sie 2, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Some courses and programmes will accept late applications.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Some courses and programmes will accept late applications.
Data końcowa
Czerwiec 6, 2021

Sie 2, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Some courses and programmes will accept late applications.
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022