Bachelor of Global Liberal Arts / Bachelor of Asia Pacific Affairs (program podwójnego stopnia z Australian National University)

Ritsumeikan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Global Liberal Arts / Bachelor of Asia Pacific Affairs (program podwójnego stopnia z Australian National University)

Ritsumeikan University

Podwójny program studiów licencjackich

Program ten daje studentom możliwość ukończenia dwóch studiów licencjackich z dwóch uniwersytetów: Ritsumeikan University (RU) i The Australian National University (ANU). Obie uczelnie oferują ponad 16 kursów, które można zaliczyć na innych uczelniach partnerskich i są uznawane za zaliczone na poczet stopnia. Stopień Bachelor of Global Liberal Arts jest przyznawany przez RU i Bachelor of Asia Pacific Affairs od ANU.

Przegląd programu

College of Global Liberal Arts (GLA) zapewnia studentom kompleksową edukację artystyczną w języku angielskim, niezbędną w naszych zglobalizowanych czasach. Program studiów licencjackich podwójny jest oferowany wspólnie przez College of Global Liberal Arts (GLA) na Ritsumeikan University i Coral Bell School of Asia Pacific Affairs na Australijskim Uniwersytecie Narodowym. Podwójne podejście pomoże rozwinąć konkurencyjną podstawę dla twojej kariery: wykorzystanie twoich doświadczeń, inteligencji i dogłębnej wiedzy z Azji i Pacyfiku w celu poszerzenia praktyk biznesowych w globalnych korporacjach. Prowadzi to do przejścia do szkół zawodowych w dziedzinie polityki publicznej, prawa, administracji biznesu, architektury itp. Oraz do zdobywania specjalistycznej wiedzy akademickiej w szkołach wyższych w Japonii, Australii i innych regionach.


Słowa kluczowe: zmiana społeczna z AI, ewolucja gospodarki rynkowej, projektowanie i społeczeństwo, historia współczesnego świata, kulturoznawstwo, medioznawstwo, współczesna Japonia, staż,

  • Nagradzane tytuły: Bachelor of Global Liberal Arts ( Ritsumeikan University ), Bachelor of Asia Pacific Affairs (The Australian National University)
  • Czas trwania: 4 lata w pełnym wymiarze godzin (3 lata w Osace w Japonii i 1 rok w Canberze, w Aust)
  • Język angielski
  • Roczne spożycie: 100 studentów
  • Zapisy: kwiecień i wrzesień
  • Lokalizacja: Osaka, Japonia i Canberra, Australia


Wymagania wstępne

Informacje na temat wymagań wejścia i innych informacji o aplikacji można znaleźć na poniższej stronie internetowej:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/download/download.html/#gla_dl


Kluczowe cechy


- Edukacja na światowym poziomie

Bądź częścią światowej klasy edukacji i ucz się z najlepszymi pracownikami akademickimi w regionie Azji i Pacyfiku. Absolwent dwóch tytułów licencjackich z najlepszych uniwersytetów w Australii i Japonii.


- Nowe sztuki liberalne na nową erę

Wykraczając poza granice tradycyjnej edukacji humanistycznej, program koncentruje się na praktycznym szkoleniu w szerokim zakresie dyscyplin, w tym kulturoznawstwie, teoriach zarządzania, naukach ścisłych i badaniach technologicznych.


- 3 lata w RU w Japonii 1 rok w ANU w Australii

Poznaj życie studenckie w Japonii, gdzie najnowocześniejsze technologie spotykają się z tradycją, oraz Australię, gdzie doskonałość w szkolnictwie wyższym spotyka się z wielokulturowością.


- Prawdziwie międzynarodowe środowisko

Zróżnicowane ciało studenckie tego programu pozwoli uczniom na nawiązanie kontaktów z rówieśnikami i naukowcami z całego świata. Odkrywaj nowe perspektywy i rozwijaj globalne kompetencje.


Stypendia

Studenci zagraniczni (ci, którzy będą posiadać status miejsca zamieszkania "studenta" podczas studiów na Ritsumeikan University ) otrzymają obniżkę opłat w ramach Programu Redukcji Czeskich RU. Studenci zagraniczni w programach licencjackich w języku angielskim mają zazwyczaj zapewnioną redukcję o co najmniej 20%, a dla najbardziej wyróżniających się kandydatów oferowane są 50% i 100% zniżki.

Więcej informacji na temat stypendiów znajduje się tutaj.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,323,000 JPY
Roczne czesne (1 rok): 32 2 323 000. Roczne czesne (drugi rok i kolejne lata): 300 2,300,000. Opłata za wstęp (jednorazowo): ¥ 300 000
Locations
Japonia - Osaka, Osaka Prefecture
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Mar. 31, 2023
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2022
Dates
Kwiec. 2019
Japonia - Osaka, Osaka Prefecture
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Mar. 31, 2023
Wrześ. 2019
Japonia - Osaka, Osaka Prefecture
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2022
Filmy

Dual bachelor’s degree from Ritsumeikan University and ANU