Podwójny program studiów licencjackich

Program ten daje studentom możliwość ukończenia dwóch studiów licencjackich z dwóch uniwersytetów: Ritsumeikan University (RU) i The Australian National University (ANU). Obie uczelnie oferują ponad 16 kursów, które można zaliczyć na innych uczelniach partnerskich i są uznawane za zaliczone na poczet stopnia. Stopień Bachelor of Global Liberal Arts jest przyznawany przez RU i Bachelor of Asia Pacific Affairs od ANU.

Przegląd programu


Słowa kluczowe: zmiana społeczna z AI, ewolucja gospodarki rynkowej, projektowanie i społeczeństwo, historia współczesnego świata, kulturoznawstwo, medioznawstwo, współczesna Japonia, staż,

  • Nagradzane tytuły: Bachelor of Global Liberal Arts ( Ritsumeikan University ), Bachelor of Asia Pacific Affairs (The Australian National University)
  • Czas trwania: 4 lata w pełnym wymiarze godzin (3 lata w Osace w Japonii i 1 rok w Canberze, w Aust)
  • Język angielski
  • Roczne spożycie: 100 studentów
  • Zapisy: kwiecień i wrzesień
  • Lokalizacja: Osaka, Japonia i Canberra, Australia


Wymagania wstępne

Informacje na temat wymagań wejścia i innych informacji o aplikacji można znaleźć na poniższej stronie internetowej:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/download/download.html/#gla_dl


Kluczowe cechy


- Edukacja na światowym poziomie

Bądź częścią światowej klasy edukacji i ucz się z najlepszymi pracownikami akademickimi w regionie Azji i Pacyfiku. Absolwent dwóch tytułów licencjackich z najlepszych uniwersytetów w Australii i Japonii.


- Nowe sztuki liberalne na nową erę

Wykraczając poza granice tradycyjnej edukacji humanistycznej, program koncentruje się na praktycznym szkoleniu w szerokim zakresie dyscyplin, w tym kulturoznawstwie, teoriach zarządzania, naukach ścisłych i badaniach technologicznych.


- 3 lata w RU w Japonii 1 rok w ANU w Australii

Poznaj życie studenckie w Japonii, gdzie najnowocześniejsze technologie spotykają się z tradycją, oraz Australię, gdzie doskonałość w szkolnictwie wyższym spotyka się z wielokulturowością.


- Prawdziwie międzynarodowe środowisko

Zróżnicowane ciało studenckie tego programu pozwoli uczniom na nawiązanie kontaktów z rówieśnikami i naukowcami z całego świata. Odkrywaj nowe perspektywy i rozwijaj globalne kompetencje.


Stypendia

Studenci zagraniczni (ci, którzy będą posiadać status miejsca zamieszkania "studenta" podczas studiów na Ritsumeikan University ) otrzymają obniżkę opłat w ramach Programu Redukcji Czeskich RU. Studenci zagraniczni w programach licencjackich w języku angielskim mają zazwyczaj zapewnioną redukcję o co najmniej 20%, a dla najbardziej wyróżniających się kandydatów oferowane są 50% i 100% zniżki.

Więcej informacji na temat stypendiów znajduje się tutaj.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Ritsumeikan University »

Ostatnia aktualizacja March 5, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,323,000 JPY
Roczne czesne (1 rok): 32 2 323 000. Roczne czesne (drugi rok i kolejne lata): 300 2,300,000. Opłata za wstęp (jednorazowo): ¥ 300 000
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Mar 31, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Sie 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Mar 31, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 31, 2022