Bachelor of Industrial Engineering

St. Ambrose University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Industrial Engineering

St. Ambrose University

Inżynieria przemysłowa

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w miejscu pracy, St. Ambrose ma program, który prowadzi do twoich celów i nie tylko.

Nasi absolwenci pracują w ExxonMobil, Ford Motor Company, Genesis Health System, NASA, Boeing Charleston, Deere

Zalety ambrozy

  • Rozległe praktyczne doświadczenia w projektowaniu i projektowaniu
  • Wydział Focus On You
  • Akredytowany program

Nasz rygorystyczny, ale satysfakcjonujący program Inżynierii Przemysłowej daje praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Zostaniesz poprowadzony przez eksperta i zaangażowanych wykładowców i zdobędziesz umiejętności, które sprawią, że będziesz poszukiwany w zasobach siły roboczej.

Akredytacja

Programy inżynierii przemysłowej i mechanicznej St. Ambrose są akredytowane przez Komisję Akredytacyjną ds. Inżynierii ABET (www.abet.org).

CO BĘDĘ UCZYĆ?

Inżynieria przemysłowa zajmuje się projektowaniem, oceną i ulepszaniem systemów. W St. Ambrose nacisk kładziemy na to, w jaki sposób ludzie pasują do tych systemów, aby zapewnić bezpieczną i produktywną pracę. Kursy obejmują projektowanie przemysłowe, inżynierię materiałową, dynamikę inżynierii, projektowanie systemów pracy, ergonomię, integrację systemu oraz planowanie operacji, planowanie i sterowanie.

Program inżynierii przemysłowej St. Ambrose jest akredytowany przez ABET i jesteśmy jedyną uczelnią w regionie Quad Cities, która oferuje ten stopień. Jeśli chcesz mieć podwójną specjalizację w zakresie inżynierii przemysłowej i mechanicznej (pdf), oferujemy również ten program.

Studenci studiów dziennych na ogół zarabiają na dualistach w ciągu 4,5 roku (lub mniej), a my dajemy studentom studiów niestacjonarnych do ośmiu lat, aby ukończyli którykolwiek z programów inżynierskich. Bez względu na to, co wybierzesz, będziesz ściśle współpracować z zaangażowanymi wykładowcami, którzy zapewnią ci prawdziwą edukację w klasie i poza nią.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PROGRAM INŻYNIERII SAU?

Nasze skupienie Liberal Arts czyni nas innymi niż jakakolwiek inna szkoła inżynierska. Tak, nauczysz się tej samej matematyki, nauk ścisłych i umiejętności analitycznych, ale nauczysz się także krytycznie myśleć, jak komunikować się, pracować w zespołach i zyskać umiejętność zobaczenia, jak i gdzie zmierzasz do większego świata. Są to aktywa regionalne i pracodawcy krajowi poszukują nowych pracowników, a oni mówią nam, że nasi uczniowie przodują w tych dziedzinach. To może być powód, dla którego 99% naszych krajowych studentów ma pracę w kolejce przed ukończeniem szkoły.

Zapisy na nasze programy inżynieryjne wzrosły z 50 studentów w 2009 r. Do ponad 150 w tym roku. To dużo wzrostu, ale pozostajemy małym wydziałem, który poświęca ci osobistą uwagę. Naszym celem jest kształcenie inżynierów, a nie prowadzenie osobistych projektów badawczych. Będziesz nauczany przez doktorów, nie przez TA.

Nasze programy inżynieryjne cieszą się dużym uznaniem i wsparciem ze strony regionalnych pracodawców, którzy oferują staże, profesjonalnych mentorów i możliwości pracy. Niektórzy oferują wsparcie finansowe uniwersytetowi, co pozwala nam zapewnić trzy piętra najnowocześniejszych laboratoriów.

JAKIE SZCZEGÓLNE MOŻLIWOŚCI NAUKI MOGĘ ZOSTAĆ NA SAU?

  • Staże: Dzięki naszej rozległej sieci absolwentów kierunków inżynieryjnych i firm w całym kraju, otrzymujesz praktyczne doświadczenie w obowiązkowym stażu u wiodących producentów, takich jak Deere
  • Doświadczenie w projektowaniu: Zapisz się na kursy projektowania dla młodszych i starszych uczniów i podejmij prawdziwy projekt dla prawdziwego klienta, a następnie zaprezentuj swoją pracę w Engineering Showcase. Studenci zrealizowali projekty dla lokalnych firm, a nawet opracowali sposoby pomocy osobom niepełnosprawnym w prowadzeniu bardziej aktywnego życia.

Zobacz, jak uczniowie SAU pomagali osobom niepełnosprawnym w Brazylii, tworząc nowe technologie asystujące.

  • Klub inżynierski: w klubie odbywają się pizzy i noce studyjne przez cały rok, członkowie uczestniczą w wydarzeniach promujących inżynierię i usługi społeczne, organizują wycieczki po lokalnych firmach i uczestniczą w wydarzeniach związanych z inżynierią i nauką Quad Cities.

Co dzieje się, gdy Engineering Club współpracuje z Enactus? Przeczytaj tę opowieść o ich "ozdobnym" sukcesie.

  • Stowarzyszenie kobiet inżynierów: Nasz oficjalny rozdział SWE koncentruje się na rozwoju zawodowym i dotarciu do młodzieży. Nasi członkowie chodzą do szkół średnich rejonowych i mówią uczniom o możliwościach, które obfitują w pola STEM. Co roku gościmy "Przedstaw dziewczynę nocą inżynierską", a wiosną 2017 roku zgromadziła ona tłum ponad 500 dziewcząt w wieku 3-13 lat, które uczyły się inżynierii poprzez ćwiczenia praktyczne.
  • Inżynierowie Ambasadorzy: Ty również możesz reprezentować programy inżynierii mechanicznej i przemysłowej SAU. Ambasadorzy dzielą się swoimi doświadczeniami jako Ambrosians i członkowie programu inżynierskiego. Pomagają w rekrutacji, utrzymywaniu, osiąganiu wyników i relacjach branżowych dla Wydziału Inżynierii i Nauk Fizycznych.

JAKIE SĄ POTENCJALNE WYNIKI KARIERY?

Możesz pracować w projektowaniu, produkcji, robotyzacji, systemach elektrycznych, jakości, ulepszaniu procesów i inżynierii lądowej dla lokalnych, stanowych i federalnych rządów.

Biuro Statystyki Pracy nakłada medianę dla inżynierów przemysłowych na 844,310 USD, a pole rośnie (2016). W rzeczywistości 95% absolwentów programu inżynierii SAU, którzy prowadzą działalność, pracuje w terenie. Wielu naszych studentów jest poszukiwanych przez pracodawców przed ukończeniem studiów, a 99% studentów w kraju ma pracę przed ukończeniem studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Locations
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą