Bachelor of International Business

St. Ambrose University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of International Business

St. Ambrose University

Międzynarodowy biznes

Czy wyobrażasz sobie, że kierujesz ekspansją firmy w Azji lub pomagasz lokalnemu biznesowi wejść na międzynarodowy rynek? Jeśli lubisz odkrywać kultury, zarządzać innymi i mieć strategicznego umysłu dla biznesu, St. Ambrose ma doskonały program do osiągnięcia swoich celów.

Nasi absolwenci pracują w dziale leśnictwa budowlanego John Deere, Departamencie Obrony USA, Rockwell International, Stowarzyszeniu Edukacji Zawodowej i Walt Disney World.

Zalety ambrozy

  • Umiejętności do rozwoju w naszej światowej gospodarce
  • Perspektywa realnego świata
  • Doświadczenia kulturowe: tu i za granicą

Nasi profesorowie przygotowują Cię do życia z nieograniczonymi możliwościami i profesjonalnymi umiejętnościami do pracy i zarządzania ludźmi z różnych kultur i środowisk.

CO BĘDĘ UCZYĆ?

Nasz program obejmuje szeroki zakres tematów globalnych, zarządzanie w różnych kulturach oraz podstawowe podstawy kursów z zarządzania, finansów i ekonomii.

Zachęcamy Cię do głębszego zgłębiania tematów, integrowania w różnych dziedzinach i angażowania się w projekty w czasie rzeczywistym.

Wszyscy wykładowcy pełnoetatowi mają doktoraty i otwarcie dzielą się swoją profesjonalną wiedzą i doświadczeniem, aby pokazać, czego się uczycie, i jak można je zastosować w rzeczywistym świecie.

Następnie przepychamy Cię przez podręczniki i dyskusje w klasie. International Business majors spędzają osiem tygodni lub więcej zanurzone w studiach za granicą . Możesz też zrobić krótszą wycieczkę i ukończyć 50-godzinny projekt usługowy z imigrantami lub 50-godzinny międzynarodowy staż biznesowy.

SAU College of Business ma głębokie więzi ze światowymi korporacjami, takimi jak Deere

JAKIE SĄ POTENCJALNE WYNIKI KARIERY?

Nasi absolwenci zazwyczaj poruszają się daleko poza początkowymi pozycjami ze względu na ich głęboką znajomość międzynarodowych zwyczajów, polityki zagranicznej i innych. Możliwości kariery obejmują międzynarodowego specjalistę ds. Marketingu, konsultanta, analityka pracy i menedżera produktu.

Oto bonus. Umiejętności, które zdobędziesz jako główny biznes międzynarodowy, są wysoko cenione również w innych sektorach zatrudnienia, w tym w handlu detalicznym, hotelarstwie, bankowości, produkcji, transporcie i rozrywce. Twoje możliwości są nieograniczone.

Większość naszych absolwentów nie ma problemu ze znalezieniem wymarzonej pracy. Niedawne badanie wykazało, że 96% absolwentów SAU College of Business było zatrudnionych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w szkole podyplomowej, kontynuując naukę lub nie szukając zatrudnienia w tym czasie.

CO ZROBIŁ ALUMINI Z PROGRAMU?

  • Austin Slater '15 jest specjalistą ds. Zasobów ludzkich w Hammond-Henry Hospital w Geneseo. W Ambrose Austin wykorzystał rosnący program Study Abroad w Ambrose. Podróżował do Japonii, Włoch i Brazylii!
  • Phil Reges '08 jest dyrektorem operacyjnym CRST International.
  • Patricia Tracy '15 jest International Marketing Intern w Tripp Lite w Chicago.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 17, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Locations
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą