Bachelor of Mechanical Engineering

An-Najah National University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Mechanical Engineering

An-Najah National University

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Inżynieria mechaniczna to najstarsza dziedzina specjalizacji inżynierskich. W ostatnich dziesięcioleciach Inżynieria Mechaniczna dzieliła rozwój i cywilizację różnych narodów. Inżynieria mechaniczna wykorzystała energię wodospadu, wiatru i pary do rozwoju technologicznego i cywilizacji. Inżynieria mechaniczna koncentruje się na przetwarzaniu energii, maszynach zasilających, projektowaniu maszyn, procesach produkcyjnych oraz testowaniu i ocenie produktów przemysłowych.

Niektóre z najważniejszych gałęzi Inżynierii Mechanicznej to: Mechanika Stosowana oraz Wentylacja i klimatyzacja. Ze względu na znaczenie w rozwoju i cywilizacji, a także ze względu na potrzeby społeczności palestyńskiej dla wyspecjalizowanych i dobrze wyszkolonych inżynierów mechaników, Wydział Inżynierii powołał Wydział Mechaniczny w roku 2002. Wstęp do Wydziału Mechanicznego został rozpoczęty w pierwszy semestr akademicki 2002/2003.

Misja programu Mechanical Engineering koncentruje się na trzech wymiarach, lokalnie, regionalnie i międzynarodowo, i opiera się dobrze na misjach Wydziału Inżynierii i Uniwersytetu. Został ustanowiony Program Inżynierii Mechanicznej, który ma zająć bardzo ważne miejsce w rozwoju społeczności lokalnej poprzez zapewnienie lokalnego i regionalnego rynku pracy dobrze wykształconym i wyszkolonym mechanikom zgodnie z międzynarodowymi standardami w zakresie edukacji i szkoleń.

Przemysł

Program ma umowę o współpracy z firmą Padico Holding. Ta umowa umożliwia studentom odwiedzanie różnych stron firmy i korzystanie z różnych udogodnień. Ponadto, niektóre z dołączonych projektów ukończenia studiów są zwykle prowadzone w Palestyńskiej Inwestycji Przemysłowej, która jest jednym z oddziałów firmy Padico. Ponadto różne projekty dyplomowe to współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami przemysłowymi.

Nauczać i uczyć

Metody nauczania i uczenia się to:
1- wykłady w klasie: wykłady te obejmują wykłady na tablicy zajęć lub używanie oprogramowania Powerpoint lub używanie ich razem. Ponadto uwzględniono również quizy, prace domowe i projekt kursu.
2- Kurs e-learningowy: Różne kursy zostały zaprojektowane przy użyciu oprogramowania Moodle. Kursy te obejmują warsztaty1, maszynę hydrauliczną, proces produkcji i eksploatacji, chłodnictwo i konwersję energii.

Prace i ocena

Do kryteriów zaliczenia zalicza się egzaminy: egzaminy: pierwszy, drugi i egzamin końcowy. Uwzględnij również quizy i projekty domowe i kursy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
An-Najah National University

Ostatnia aktualizacja February 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
38 JOD
Na godzinę kredytową
Locations
Palestyna - Nablus
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Palestyna - Nablus
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą