Bachelor of Mechanical Engineering

St. Ambrose University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Mechanical Engineering

St. Ambrose University

Inżynieria mechaniczna

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambrose University ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

Zalety ambrozy

  • Rozległe badania praktyczne
  • Wyjątkowe urządzenia laboratoryjne
  • Osobista uwaga: Wydział skupia się na Tobie

Nasz rygorystyczny, ale przynoszący wiele korzyści program Mechanical Engineering zapewnia praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Zostaniesz poprowadzony przez eksperta i zaangażowanych wykładowców i zdobędziesz umiejętności, które sprawią, że będziesz poszukiwany w zasobach siły roboczej.

Akredytacja

Programy inżynierii przemysłowej i mechanicznej St. Ambrose są akredytowane przez Komisję Akredytacyjną ds. Inżynierii ABET (www.abet.org).

CO BĘDĘ UCZYĆ?

Inżynieria mechaniczna wykorzystuje połączenie zasobów ludzkich, materialnych i ekonomicznych, aby zapewnić rozwiązania problemów, przed którymi stoi społeczeństwo. Jako nauka stosowana koncentruje się na projektowaniu, rozwoju, produkcji, zarządzaniu i kontroli systemów inżynierskich. Kursy obejmują projektowanie techniczne, inżynierię materiałową, procesy produkcyjne, termodynamikę, mechanikę płynów i teorię sterowania.

St. Ambrose jest jedyną uczelnią w regionie Quad Cities, która oferuje ten stopień. Jeśli chcesz podwójnie na kierunku inżynieria przemysłowa (pdf), oferujemy ten program również.

Studenci studiów dziennych na ogół zarabiają na dualistach w ciągu 4,5 roku (lub mniej), a my dajemy studentom studiów niestacjonarnych do ośmiu lat, aby ukończyli którykolwiek z programów inżynierskich. Bez względu na to, co wybierzesz, będziesz ściśle współpracować z zaangażowanymi wykładowcami, którzy zapewnią ci prawdziwą edukację w klasie i poza nią.

DLACZEGO WYBRAĆ SAU INŻYNIERIA?

Nasze skupienie Liberal Arts czyni nas innymi niż jakakolwiek inna szkoła inżynierska. Tak, nauczysz się tej samej matematyki, nauk ścisłych i umiejętności analitycznych, ale nauczysz się także krytycznie myśleć, jak komunikować się, pracować w zespołach i zyskać umiejętność zobaczenia, jak i gdzie zmierzasz do większego świata. Są to aktywa regionalne i pracodawcy krajowi poszukują nowych pracowników, a oni mówią nam, że nasi uczniowie przodują w tych dziedzinach. To może być powód, dla którego 99% naszych krajowych studentów ma pracę w kolejce przed ukończeniem szkoły.

Zapisy w naszych programach inżynierskich wzrosły w ostatnich latach ponad dwukrotnie z 50 studentów w 2009 r. Do ponad 150 w tym roku. To dużo wzrostu, ale pozostajemy małym wydziałem, który poświęca ci osobistą uwagę. Naszym celem jest kształcenie inżynierów, a nie prowadzenie osobistych projektów badawczych. Będziesz uczyć się przez doktorantów, a nie asystentów.

Nasze programy inżynieryjne cieszą się dużym uznaniem i wsparciem ze strony regionalnych pracodawców oferujących staże, profesjonalne praktyki i możliwości zatrudnienia. Niektórzy nawet udzielili wsparcia finansowego uniwersytetowi, dzięki czemu możemy zapewnić ci trzy piętra najnowocześniejszych laboratoriów .

JAKIE SZCZEGÓLNE MOŻLIWOŚCI NAUKI MOGĘ ZOSTAĆ NA SAU?

  • Staże: Firmy w całym regionie bardzo wspierają nasze programy inżynieryjne i zapewniają staże, profesjonalnych mentorów i możliwości pracy. Dzięki naszej rozległej sieci absolwentów kierunków inżynieryjnych i firm w całym kraju otrzymujesz praktyczne doświadczenie w ramach obowiązkowego stażu u wiodących producentów, takich jak Deere
  • Doświadczenie w projektowaniu: Zapisz się na kursy drugiego stopnia i podejmij prawdziwy projekt dla prawdziwego klienta, a następnie zaprezentuj swoją pracę w Engineering Showcase. Nasi studenci zrealizowali projekty dla lokalnych firm, a nawet opracowali sposoby pomocy osobom niepełnosprawnym w prowadzeniu bardziej aktywnego życia.

Zobacz, jak uczniowie SAU z inżynierii pomogli osobom niepełnosprawnym w Brazylii, tworząc nowe technologie wspomagające.

  • Klub inżynierski: w klubie odbywają się pizzy i noce studyjne przez cały rok, członkowie uczestniczą w wydarzeniach promujących inżynierię i usługi społeczne, organizują wycieczki po lokalnych firmach i uczestniczą w wydarzeniach związanych z inżynierią i nauką Quad Cities.
  • Stowarzyszenie kobiet inżynierów: Nasz oficjalny rozdział SWE koncentruje się na rozwoju zawodowym i dotarciu do młodzieży. Nasi członkowie chodzą do szkół średnich rejonowych i mówią uczniom o możliwościach, które obfitują w pola STEM. Co roku gościmy "Przedstaw dziewczynę nocą inżynierską", a wiosną 2017 roku zgromadziła ona tłum ponad 500 dziewcząt w wieku 3-13 lat, które uczyły się inżynierii poprzez ćwiczenia praktyczne.
  • Inżynierowie Ambasadorzy: Ty również możesz reprezentować programy inżynierii mechanicznej i przemysłowej SAU. Ambasadorzy dzielą się swoimi doświadczeniami jako Ambrosians i członkowie programu inżynierskiego. Pomagają w rekrutacji, utrzymywaniu, osiąganiu wyników i relacjach branżowych dla Wydziału Inżynierii i Nauk Fizycznych.

JAKIE SĄ POTENCJALNE WYNIKI KARIERY?

Inżynierowie mogą pracować w projektowaniu, produkcji, robotyzacji, systemach elektrycznych, jakości, ulepszaniu procesów oraz w inżynierii lądowej dla lokalnych, stanowych i federalnych rządów.

Biuro Statystyki Pracy nakłada medianę dla inżynierów mechaników na 84.190 USD, a pole rośnie (2016). W rzeczywistości 95% absolwentów programu inżynierii SAU, którzy prowadzą działalność, pracuje w terenie. Wielu naszych studentów jest poszukiwanych przez pracodawców przed ich ukończeniem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Locations
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą