Read the Official Description

Dane to "nowa władza" w erze informacji; to także rdzeń systemów obliczeniowych i sztucznej inteligencji. W naszym programie do nauki danych uczniowie najpierw poznają podstawową wiedzę z zakresu informatyki i statystyki, zanim dostaną "brudne ręce" w szkoleniu umiejętności związanym z całym cyklem życia danych, w tym gromadzeniem danych, organizacją, analizą i wizualizacją. Poprzez egzekwowanie zasady "uczenie się przez działanie", nasz uczeń będzie w stanie zrozumieć i zastosować wiedzę i umiejętności do rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym. Wkrótce będą oni w pełni przygotowani, aby stawić czoła zaciętej konkurencji zawodowej i kontynuować swoją wiarę w swoją drogę ku przyszłości.

Dyrektor programowy: Dr. XUANYUAN, Zhe

Biuro: T3-602-R5
Telefon: (86-756) 3620212
Email: zhexuanyuan@uic.edu.hk

Bachelor of Science (Honours) w Data Science to czteroletni stacjonarny program studiów, z dużym odejściem od tradycyjnych programów z jednej dziedziny. Oprócz kursów w głównej dyscyplinie, studenci są zobowiązani do podjęcia wspierających, interdyscyplinarnych, ogólnych kursów edukacyjnych i wszystkich modułów empirycznych uczenia się osoby z własnego wyboru. W ostatnim roku studiów studenci są zobowiązani do ukończenia indywidualnych lub grupowych projektów badawczych (w zależności od charakteru), w których mogą zdobyć dogłębną wiedzę, rozwinąć podstawowe techniki badawcze i doświadczenie w trakcie przygotowywania pracy dyplomowej.

Studenci powinni ukończyć 132 jednostki w ramach struktury programu nauczania poniżej:

Kategoria kursu


1) Wymagane kursy/>

Kod


2) Główne kursy obieralne/>

Studenci są zobowiązani do wyboru 6 kursów (18 jednostek) z poniższej listy. Jednak są zachęcani do wyboru większej liczby przedmiotów do wyboru jako darmowe electives w oparciu o ich zainteresowania i plany na przyszłość.

Kod

* Studenci, którzy kontynuują projekt z ostatniego roku w drugim semestrze roku 4, powinni zarejestrować się w Final Year Project II (DS) jako główny przedmiot do wyboru podczas okresu wyboru kursu (lub dodania / opuszczenia kursu), o czym informuje rejestr akademicki.

Dostępność głównych przedmiotów do wyboru w każdym semestrze podlega niewielkim zmianom i dostosowaniom w zależności od dostępności pracowników.

3) Program edukacji ogólnej

Wszyscy studenci powinni ukończyć 48 jednostek kursów General Education (GE), aby spełnić wymagania ukończenia studiów. Program GE składa się z (a) 32 jednostki z kursów GE Required (GEC), (b) 12 jednostek kursów GE Distribution (GED) oraz (c) 4 jednostki modułów Experiential Learning Modules (WPEX). Szczegółowe informacje na temat programu GE można znaleźć w załączniku I.

4) Bezpłatne przedmioty do wyboru

24 jednostki bezpłatnych fakultatywów mogą być wykorzystywane przez studentów do (a) spędzania semestru za granicą; (b) wziąć nieletniego lub (c) wziąć więcej kursów oferowanych przez oddziały i jednostki lekcyjne.

Uwagi:
  1. Program nauczania ma szczególne znaczenie dla studentów kohortowych z 2017 roku. Inni studenci, proszę zapoznać się z http://uic.edu.hk/en/ar/students-and-graduates/undergraduate-handbook .
  2. Dodatek I: Edukacja ogólna
    Dodatek II: Opisy zajęć
Program taught in:
Język angielski

See 22 more programs offered by United International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa