Przeczytaj oficjalny opis

Programy Bachelor of Science oferowane przez Szkołę Hotelarstwa i Turystyki ( SHTM ) z The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) są multidyscyplinarne i wyposażają studentów w profesjonalną wiedzę i umiejętności dla szerokiej gamy złożonych, kierowniczych i specjalistycznych prac działalność w branży hotelarskiej i turystycznej. Programy rozpoczynają się od szerokiej dyscypliny hotelarskiej i turystycznej, połączonej ścieżki zarządzania hotelem i turystyką w pierwszym roku studiów. Studenci mają możliwość wyboru głównego programu studiów, licencjata (z wyróżnieniem) w zarządzaniu hotelem lub licencjata (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania turystyką i wydarzeniami po ukończeniu pierwszego roku studiów.

BSc (Hons) w programie zarządzania hotelem kształci studentów w zakresie zarządzania hotelami i usługami gastronomicznymi. Jego ukierunkowanie na obsługę klienta umożliwia absolwentom osiąganie doskonałych wyników w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Ten multidyscyplinarny program przygotowuje studentów do kariery na poziomie zarządzania w hotelu, usług gastronomicznych i szerszej branży usług, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Studenci uczą się być zorientowani na klienta, analityczne i niezależne, a jednocześnie rozwijać umiejętności komunikacyjne i przywódcze. Zyskują także globalną perspektywę, aby stawić czoła rosnącym wyzwaniom, przed którymi stoi dynamiczny hotel i branża gastronomiczna.

SHTM undergrad" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/56/56026_undergraduate.jpg" alt="SHTM undergrad" />

Studenci SHTM korzystają z różnorodnych możliwości międzynarodowej ekspozycji i praktycznego doświadczenia w swoich wybranych zawodach i są rozpoznawani na całym świecie pod względem kalibru ich nauki. Programy wymiany studenckiej pozwalają im żyć i uczyć się w innej kulturze i kraju, miejsca pracy w branży pozwalają im zdobywać wiedzę i praktyczne doświadczenia od jednych z najlepszych nazwisk w branży hotelarskiej na całym świecie, a Study Tours pozwalają im doświadczać różnych stylów gościnności z pierwszej ręki w ekscytujących lokalizacjach. Okazja do nauki i pracy w Hotelu ICON, przełomowym ośrodku naukowo-dydaktycznym Szkoły, sprawia, że ​​staje się on jeszcze bardziej ekscytujący!

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa