Read the Official Description

Wzornictwo przemysłowe to połączenie estetyki, technologii, ergonomii i marketingu - know-how w zakresie nowych produktów, w których potrzeby ludzi są przekształcane w potencjalnie komercyjny produkt.

Program nauczania projektowania przemysłowego w UTM RAZAK School of Engineering

W drugim roku istnieje staż z firmą lokalną i planującą za granicą. Model edukacji, który stosujemy w Industrial Design UTM RAZAK School of Engineering

Student będzie pracował w symulowanym środowisku profesjonalnego projektowania, w którym pracuje w grupie i indywidualnie.

Uczniowie otrzymują również powiązane zadania indywidualne. Około 80% czasu studenta przeznacza się na kursy podstawowe, około 20% na obowiązkowe studia uniwersyteckie, w których studenci zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności. Program kursu składa się z podstawowego szkolenia, a następnie specjalizacji w różnych dziedzinach.

Studenci są w pierwszej kolejności wprowadzani do zawodu projektanta, więc szybko się przekonamy, czy są do tego przystosowani, czy nie. Wszyscy studenci opracowują cyfrowe portfolio opisujące tego rodzaju doświadczenia podczas swoich studiów pokazujące, co stworzyli lub czego się nauczyli. Studenci są oceniani na podstawie swoich portfeli i formalnych egzaminów. Pomyślne ukończenie programu w zakresie projektowania przemysłowego w Bachelor of Science Industrial Design.

Program taught in:
Język angielski
Universiti Teknologi Malaysia

See 25 more programs offered by Universiti Teknologi Malaysia »

Last updated June 1, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline