Bachelor of Science (Wzornictwo przemysłowe)

Universiti Teknologi Malaysia

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science (Wzornictwo przemysłowe)

Universiti Teknologi Malaysia

Wzornictwo przemysłowe to połączenie estetyki, technologii, ergonomii i marketingu - know-how w zakresie nowych produktów, w których potrzeby ludzi są przekształcane w potencjalnie komercyjny produkt.

Program nauczania projektowania przemysłowego w UTM RAZAK School of Engineering

W drugim roku istnieje staż z firmą lokalną i planującą za granicą. Model edukacji, który stosujemy w Industrial Design UTM RAZAK School of Engineering

Student będzie pracował w symulowanym środowisku profesjonalnego projektowania, w którym pracuje w grupie i indywidualnie.

Uczniowie otrzymują również powiązane zadania indywidualne. Około 80% czasu studenta przeznacza się na kursy podstawowe, około 20% na obowiązkowe studia uniwersyteckie, w których studenci zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności. Program kursu składa się z podstawowego szkolenia, a następnie specjalizacji w różnych dziedzinach.

Studenci są w pierwszej kolejności wprowadzani do zawodu projektanta, więc szybko się przekonamy, czy są do tego przystosowani, czy nie. Wszyscy studenci opracowują cyfrowe portfolio opisujące tego rodzaju doświadczenia podczas swoich studiów pokazujące, co stworzyli lub czego się nauczyli. Studenci są oceniani na podstawie swoich portfeli i formalnych egzaminów. Pomyślne ukończenie programu w zakresie projektowania przemysłowego w Bachelor of Science Industrial Design.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malezja - Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Filmy

UTM Corporate Video

Life at UTM