Read the Official Description

podstawowe kursy

Podczas pierwszych trzech semestrów studiów BSc zyskasz dobre zrozumienie biznesu dzięki naszym podstawowym przedmiotom i zyskasz wgląd w wiele różnych tematów. Masz możliwość nauki podstawowych przedmiotów w wybranym języku, niemieckim lub angielskim.

specjalizacje

W drugim semestrze zdecydujesz o swojej specjalizacji: audyt i doradztwo (KPMG), bankowość i finanse, biznes cyfrowy, zarządzanie ogólne, zarządzanie międzynarodowe, zarządzanie, filozofia

Semestr za granicą

Wszyscy studenci spędzają co najmniej jeden semestr za granicą (zarządzanie międzynarodowe: 2 semestry za granicą), a także ukończyć obowiązkowy staż za granicą. Nasze usługi kariery z przyjemnością pomogą Ci znaleźć odpowiedni staż!

danie główne

Danie główne obejmuje dwa semestry i jest nauczane w całości po angielsku we wszystkich wariantach programu. Tutaj masz możliwość specjalizacji dalej. Możesz wybierać spośród ponad 45 modułów w finansach i bankowości, zarządzaniu organizacjami, ekonomią oraz biznesem i społeczeństwem. W przypadku niektórych specjalizacji istnieją od czasu do czasu kolejne wiodące moduły specjalizacji.

praca licencjacka

W ostatnim semestrze napisz swoją pracę licencjacką w jednym z wybranych tematów.

Program taught in:
Język angielski
Niemiecki

See 7 more programs offered by Frankfurt School of Finance & Management »

Last updated September 12, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,950 EUR
na semestr
Deadline
Maj 31, 2019
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Maj 31, 2019

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Maj 31, 2019
Data końcowa