podstawowe kursy

Podczas pierwszych trzech semestrów studiów BSc zyskasz dobre zrozumienie biznesu dzięki naszym podstawowym przedmiotom i zyskasz wgląd w wiele różnych tematów. Masz możliwość nauki podstawowych przedmiotów w wybranym języku, niemieckim lub angielskim.

specjalizacje

W drugim semestrze zdecydujesz o swojej specjalizacji: audyt i doradztwo (KPMG), bankowość i finanse, biznes cyfrowy, zarządzanie ogólne, zarządzanie międzynarodowe, zarządzanie, filozofia

Semestr za granicą

Wszyscy studenci spędzają co najmniej jeden semestr za granicą (zarządzanie międzynarodowe: 2 semestry za granicą), a także ukończyć obowiązkowy staż za granicą. Nasze usługi kariery z przyjemnością pomogą Ci znaleźć odpowiedni staż!

danie główne

Danie główne obejmuje dwa semestry i jest nauczane w całości po angielsku we wszystkich wariantach programu. Tutaj masz możliwość specjalizacji dalej. Możesz wybierać spośród ponad 45 modułów w finansach i bankowości, zarządzaniu organizacjami, ekonomią oraz biznesem i społeczeństwem. W przypadku niektórych specjalizacji istnieją od czasu do czasu kolejne wiodące moduły specjalizacji.

praca licencjacka

W ostatnim semestrze napisz swoją pracę licencjacką w jednym z wybranych tematów.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Niemiecki

Zobacz 6 więcej kursów w Frankfurt School of Finance & Management »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,950 EUR
na semestr
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa