Bachelor of Science in Chemistry

Tennessee Tech University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Chemistry

Tennessee Tech University

Studenci chemii mają różne cele na przyszłość. Niektórzy chcą przygotować się do studiów podyplomowych i przyszłych karier naukowych, podczas gdy inni planują szukać natychmiastowego zatrudnienia lub zaawansowanego studiowania w innych dziedzinach naukowych lub technicznych. Uznając to, oferujemy trzy ścieżki prowadzące do stopnia Bachelor of Science w dziedzinie chemii : koncentracja czystej chemii, stężenie chemii stosowanej i stężenie biochemii.

Stężenie czystej chemii

BS w chemii dla studentów przygotowujących się do kariery zawodowej chemika lub do ukończenia studiów w chemii. Ten program nauczania przekracza minimalne wymagania dotyczące certyfikacji stopnia przez American Chemical Society.

Applied Chemistry Concentration

Zastosowane stężenie chemii prowadzi do BS w chemii. W ramach tego programu studiów dostępnych jest wiele opcji. Dostępnych jest sześć opcji do wyboru spośród Business Chemistry (z jednoroczną opcją MBA), Environmental Chemistry, Forensic Chemistry, Health Sciences Chemistry, Industrial Chemistry i Chemistry. Ostatnia opcja służy do stworzenia interdyscyplinarnej opcji o specjalnym znaczeniu, takiej jak Geochemia.

Koncentracja biochemiczna

Stężenie biochemii prowadzi do BS w chemii z naciskiem na biochemię. Ta koncentracja jest dla studentów, których zainteresowania leżą w karierze w interfejsie biologii / chemii. Ta koncentracja jest popularna wśród studentów w celu uczęszczania do szkoły zawodowej (Medical, Dental, Apteka itp.) Oraz studentów, którzy chcą kontynuować studia magisterskie (MS lub doktoranckie) w dziedzinach związanych z biologią.

Certyfikacja ACS

American Chemical Society promuje doskonałość w edukacji chemicznej dla studentów studiów licencjackich poprzez zatwierdzenie maturalnych programów chemicznych. Programy zatwierdzone przez ACS oferują szeroką i rygorystyczną edukację chemiczną, która daje uczniom umiejętności intelektualne, eksperymentalne i komunikacyjne, aby stać się skutecznymi naukowcami. Stężenie czystej chemii przekracza minimalne wymagania dotyczące certyfikowanego stopnia, ale stężenia w aplikacjach i biochemii są również możliwe do certyfikowania poprzez podjęcie szeregu określonych kursów poza podstawowym programem nauczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 6, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Cookeville, Tennessee
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Cookeville, Tennessee
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą