Bachelor of Science in Commerce

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zarządzaniu małą firmą lub założeniu własnej, oto tytuł, na który czekałeś - zupełnie nowy Bachelor of Science in Commerce (BSC), oferowany wyłącznie w regionalnych lokalizacjach Miami w Hamilton w Middletown i West Chester.

Pierwszy kierunek BSC, Small Business Management, umożliwia dogłębną analizę małych firm na podstawie kursów z tradycyjnych obszarów biznesowych, takich jak księgowość, zarządzanie i marketing.

Stopień Bachelor of Science in Commerce jest przeznaczony dla uczniów prosto z liceum, uczniów dorosłych lub studentów transferowych, absolwentów kierunków biznesowych lub innych oraz weteranów wojskowych.

Oferowany przez Wydział Technologii Biznesu Uniwersytetu Miami, BSC obejmuje renomowaną fundację sztuk wyzwolonych w Miami, wspieraną przez praktyczną edukację stosowaną. Ten stopień nie jest powiązany z Farmer School of Business w Oksfordzie. BSC jest dostępne w całości i wyłącznie w kampusach regionalnych w Miami.

Jako student regionalnego kampusu, będziesz korzystać z jednej z najniższych regionalnych stawek czesnego w Ohio, z wygodą, komfortem i dostępnością kampusów blisko domu.

Elastyczne planowanie zajęć i szerokie wsparcie dla studentów pomogą Ci zdobyć wiarygodność i przewagę konkurencyjną, której oczekuje się po uzyskaniu tytułu licencjata Uniwersytetu Miami.

Wszyscy studenci studiów licencjackich na Miami University muszą ukończyć Miami Plan for Liberal Education (edukacja ogólna). BS in Commerce składa się z: 1. Planu Miami, 2. zestawu wymaganych kursów (podstawowych i głównych) oraz 3. bezpłatnych przedmiotów do wyboru. Studenci muszą zaliczyć co najmniej 128 godzin, aby uzyskać dyplom. Oprócz ogólnych wymagań edukacyjnych (Miami Plan for Liberal Education) i bezpłatnych zajęć do wyboru, studenci na kierunku zarządzanie małym biznesem ukończą 34 godziny kursów podstawowych i 18 godzin kursów głównych. Kursy wymagane do osiągnięcia minimum 128-godzinnego są fakultatywne do wyboru przez studenta.

Opcje kursów online

Masz napięty harmonogram? Większość naszych kursów jest dostępna online. Skontaktuj się z Kelley Harris lub swoim doradcą, aby dowiedzieć się więcej o kursach CMR online, lub skonsultuj się z działem e-learningu, aby dowiedzieć się więcej o kursach online w Miami.

Podstawowe wymagania programu

 • CMR 101 Wprowadzenie do rachunkowości (3)
 • CMR 105 Wprowadzenie do marketingu (3)
 • CMR 108 Wprowadzenie do prawa gospodarczego (3)
 • CMR 111 Wprowadzenie do zarządzania (3)
 • Planowanie i kontrola zarządzania CMR 207 (3)
 • CMR 211 Ekonomia dla handlu (3)
 • CMR 244 Wprowadzenie do globalnego biznesu (3)
 • CMR 282 Komputerowa analiza biznesowa (3)
 • CMR 302 Informacje finansowe. dla menadżerów (3)
 • CMR 495 Capstone in Organizational Strategy for Commerce (3)
 • STA 261 Statystyka (4)

Specjalizacja w zarządzaniu małą firmą (18 godzin)

 • CMR 242 Zarządzanie operacjami małych firm (3)
 • CMR 263 Wyprzedaż i promocje (3)
 • CMR 301 Osobiste umiejętności organizacyjne (3)
 • CMR 361 Marketing dla małych firm (3)
 • CMR 401 Przywództwo Umiejętności decyzyjne (3)
 • CMR 442 Aktualne problemy i innowacje w małych firmach (3)

Studenci ubiegający się o tytuł Bachelor of Science in Commerce są zachęcani do uzyskania stopnia naukowego CMR w trakcie studiów na stopień Commerce. W przypadku większości studentów można to zrobić w ramach przedmiotów do wyboru stopnia handlu. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z doradcą CMR.

Kursy CMR nie spełniają żadnych wymagań dotyczących tytułu licencjata Farmer School of Business i można zastosować maksymalnie 12 godzin zaliczeń CMR.

Program i zawartość kursu mogą ulec zmianie. Ta lista była aktualna w momencie jej drukowania i służy wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie należy polegać na przedstawianiu konkretnych wymagań. Ogólnie rzecz biorąc, jesteś związany wymaganiami programowymi, które istniały w czasie, gdy zaczynałeś na Miami University, chyba że zdecydujesz się spełnić nowsze wymagania. System raportów z audytu stopni (DAR) tworzy zindywidualizowany raport, który wskazuje postęp w spełnianiu określonych wymagań programowych. Możesz otrzymać kopię w Biurze Akt lub z BannerWeb.

Przed rozpoczęciem programu należy regularnie konsultować się z doradcą w Departamencie Handlu.

Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... Czytaj więcej

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. Pokaż mniej
Hamilton , Middletown , West Chester + 2 Więcej Mniej