Przegląd

Bachelor of Science in Computer Engineering to profesjonalny program studiów, który przygotowuje studentów do kariery w inżynierii komputerowej. Stopień przygotowuje osoby do zastosowania zasad matematycznych i naukowych do projektowania, rozwoju i oceny operacyjnej sprzętu komputerowego, systemów wbudowanych, systemów oprogramowania oraz powiązanego sprzętu i urządzeń; oraz analiza konkretnych problemów aplikacji komputerowych do różnych zadań. Absolwent informatyki jest w stanie zaprojektować i wdrożyć system komputerowy do zastosowań ogólnych lub obliczeniowych. Studenci uczą się włączać najlepsze praktyki i najnowocześniejsze rozwiązania do różnych problemów informatycznych w sposób etyczny i społecznie odpowiedzialny. Obejmuje to systemy, które mają zarówno komponenty sprzętowe, jak i programowe, których konstrukcja wymaga dobrze zdefiniowanego interfejsu między nimi i oceny powiązanych kompromisów. Absolwenci będą mieli silne umiejętności komunikacyjne i będą w stanie komunikować się z szerokim gronem odbiorców, a także zdolność do pracy jako produktywny członek interdyscyplinarnego zespołu.

Cele programu

Przygotuj absolwentów do kariery profesjonalnego inżyniera komputerowego.

Absolwenci będą mogli:

 1. Z powodzeniem ćwicz inżynierię komputerową, aby służyć przemysłom państwowym i regionalnym, agencjom rządowym lub przemysłom krajowym i międzynarodowym.
 2. Zapewnij rozwiązania trudnych problemów w swoim zawodzie, stosując teorię i zasady inżynierii komputerowej.
 3. Skutecznie komunikuj się, współpracuj i wykazuj się wysokim poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności etycznej.
 4. Osiągaj sukces osobisty i zawodowy dzięki świadomości i zaangażowaniu w ich etyczne i społeczne obowiązki, zarówno jako jednostki, jak i w środowisku zespołowym.

Dlaczego powinienem zająć się inżynierią komputerową w HPU?

W dobie technologii zapotrzebowanie na programistów komputerowych stale rośnie. Według US Bureau of Labor Statistics zapotrzebowanie na studentów z dyplomem inżynierii komputerowej rośnie szybciej niż większość stopni.

Jesteśmy zobowiązani do uwzględniania najnowszych trendów technologicznych w naszym programie nauczania.

Będziesz miał dostęp do najlepszego dostępnego oprogramowania. Nasi studenci opracowują i projektują nowe podejścia do technologii komputerowej oraz znajdują innowacyjne zastosowania dla istniejących technologii.

Inżynierowie komputerowi mają doskonałe perspektywy pracy, ponieważ wiele firm zgłasza trudności w znalezieniu tych wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Co mogę zrobić z tym majorem?

Studenci ze stopniem inżynierii komputerowej pracują zawodowo w następujących obszarach: projektowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania, systemy wbudowane, sieci komputerowe, systemy cyberfizyczne, robotyka, integracja systemów i automatyzacja projektowania elektronicznego.

Unikalne oferty kursów

 • Zaawansowane programowanie ze strukturami danych
 • Podstawy CAD / CAM
 • Obwody
 • Architektura komputerowa
 • Cyfrowa logika i systemy komputerowe
 • Odrębne struktury
 • Elektronika
 • Aplikacje mikroprocesorowe
 • System operacyjny
 • Programowanie w MATLAB
 • Systemy czasu rzeczywistego i wbudowane
 • Sygnały i systemy

Wyniki studenckie programu

Umiejętności, które studenci będą posiadać w momencie ukończenia studiów, obejmują:

 1. Umiejętność identyfikowania, formułowania i rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich poprzez stosowanie zasad inżynierii, nauki i matematyki.
 2. Umiejętność zastosowania projektowania inżynierskiego w celu uzyskania rozwiązań spełniających określone potrzeby z uwzględnieniem zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i opieki społecznej, a także czynników globalnych, kulturowych, społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.
 3. Umiejętność skutecznego komunikowania się z szerokim gronem odbiorców.
 4. Umiejętność rozpoznawania etycznych i zawodowych obowiązków w sytuacjach inżynierskich oraz dokonywania świadomych osądów, które muszą uwzględniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście globalnym, ekonomicznym, środowiskowym i społecznym.
 5. Zdolność do skutecznego działania w zespole, którego członkowie wspólnie zapewniają przywództwo, tworzą środowisko współpracy i integrację, ustalają cele, planują zadania i osiągają cele.
 6. Umiejętność opracowywania i przeprowadzania odpowiednich eksperymentów, analizowania i interpretowania danych oraz korzystania z osądu inżynieryjnego w celu wyciągania wniosków.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w High Point University »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
36,268 USD
Deadline
Lis 1, 2019
Early Decision: November 1. Early Action: November 15. Early Decision II: February 1. Regular Decision: March 1.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Maj 2024
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lis 1, 2019
Early Decision: November 1. Early Action: November 15. Early Decision II: February 1. Regular Decision: March 1.

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lis 1, 2019
Early Decision: November 1. Early Action: November 15. Early Decision II: February 1. Regular Decision: March 1.
Data końcowa
Maj 2024