Bachelor of Science in Computer Engineering

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Bachelor of Science in Computer Engineering to profesjonalny program studiów, który przygotowuje studentów do kariery w inżynierii komputerowej. Stopień przygotowuje osoby do zastosowania zasad matematycznych i naukowych do projektowania, rozwoju i oceny operacyjnej sprzętu komputerowego, systemów wbudowanych, systemów oprogramowania oraz powiązanego sprzętu i urządzeń; oraz analiza konkretnych problemów aplikacji komputerowych do różnych zadań. Absolwent informatyki jest w stanie zaprojektować i wdrożyć system komputerowy do zastosowań ogólnych lub obliczeniowych. Studenci uczą się włączać najlepsze praktyki i najnowocześniejsze rozwiązania do różnych problemów informatycznych w sposób etyczny i społecznie odpowiedzialny. Obejmuje to systemy, które mają zarówno komponenty sprzętowe, jak i programowe, których konstrukcja wymaga dobrze zdefiniowanego interfejsu między nimi i oceny powiązanych kompromisów. Absolwenci będą mieli silne umiejętności komunikacyjne i będą w stanie komunikować się z szerokim gronem odbiorców, a także zdolność do pracy jako produktywny członek interdyscyplinarnego zespołu.119771_18165846101_d5448aab3b_z.jpg

Cele programu

Przygotuj absolwentów do kariery profesjonalnego inżyniera komputerowego.

Absolwenci będą mogli:

 1. Z powodzeniem ćwicz inżynierię komputerową, aby służyć przemysłom państwowym i regionalnym, agencjom rządowym lub przemysłom krajowym i międzynarodowym.
 2. Zapewnij rozwiązania trudnych problemów w swoim zawodzie, stosując teorię i zasady inżynierii komputerowej.
 3. Skutecznie komunikuj się, współpracuj i wykazuj się wysokim poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności etycznej.
 4. Osiągaj sukces osobisty i zawodowy dzięki świadomości i zaangażowaniu w ich etyczne i społeczne obowiązki, zarówno jako jednostki, jak i w środowisku zespołowym.

Dlaczego powinienem zająć się inżynierią komputerową w HPU?

W dobie technologii zapotrzebowanie na programistów komputerowych stale rośnie. Według US Bureau of Labor Statistics zapotrzebowanie na studentów z dyplomem inżynierii komputerowej rośnie szybciej niż większość stopni.

Jesteśmy zobowiązani do uwzględniania najnowszych trendów technologicznych w naszym programie nauczania.

Będziesz miał dostęp do najlepszego dostępnego oprogramowania. Nasi studenci opracowują i projektują nowe podejścia do technologii komputerowej oraz znajdują innowacyjne zastosowania dla istniejących technologii.

Inżynierowie komputerowi mają doskonałe perspektywy pracy, ponieważ wiele firm zgłasza trudności w znalezieniu tych wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Co mogę zrobić z tym majorem?

Studenci ze stopniem inżynierii komputerowej pracują zawodowo w następujących obszarach: projektowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania, systemy wbudowane, sieci komputerowe, systemy cyberfizyczne, robotyka, integracja systemów i automatyzacja projektowania elektronicznego.

Unikalne oferty kursów

 • Zaawansowane programowanie ze strukturami danych
 • Podstawy CAD / CAM
 • Obwody
 • Architektura komputerowa
 • Cyfrowa logika i systemy komputerowe
 • Odrębne struktury
 • Elektronika
 • Aplikacje mikroprocesorowe
 • System operacyjny
 • Programowanie w MATLAB
 • Systemy czasu rzeczywistego i wbudowane
 • Sygnały i systemy119752_18165814591_6a0306e77a_z.jpg

Wyniki studenckie programu

Umiejętności, które studenci będą posiadać w momencie ukończenia studiów, obejmują:

 1. Umiejętność identyfikowania, formułowania i rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich poprzez stosowanie zasad inżynierii, nauki i matematyki.
 2. Umiejętność zastosowania projektowania inżynierskiego w celu uzyskania rozwiązań spełniających określone potrzeby z uwzględnieniem zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i opieki społecznej, a także czynników globalnych, kulturowych, społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.
 3. Umiejętność skutecznego komunikowania się z szerokim gronem odbiorców.
 4. Umiejętność rozpoznawania etycznych i zawodowych obowiązków w sytuacjach inżynierskich oraz dokonywania świadomych osądów, które muszą uwzględniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście globalnym, ekonomicznym, środowiskowym i społecznym.
 5. Zdolność do skutecznego działania w zespole, którego członkowie wspólnie zapewniają przywództwo, tworzą środowisko współpracy i integrację, ustalają cele, planują zadania i osiągają cele.
 6. Umiejętność opracowywania i przeprowadzania odpowiednich eksperymentów, analizowania i interpretowania danych oraz korzystania z osądu inżynieryjnego w celu wyciągania wniosków.
Ostatnia aktualizacja Sierpień 2019

Informacje o uczelni

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... Czytaj więcej

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. Pokaż mniej
Wysoka temperatura