Bachelor of Science in Data Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

Zamień duże zbiory danych w znaczącą karierę dzięki Data Analytics.

Big data to duży biznes. Niemal każda branża na świecie polega na doświadczonych technologicznie osobach, które mogą przechwytywać i analizować dane. Jednak brakuje naukowców zajmujących się danymi. Eksperci szacują zapotrzebowanie na 140 000-190 000 wykwalifikowanych pracowników w ciągu najbliższych kilku lat, aby zaspokoić rosnące potrzeby firmy.

Program Bachelor of Science in Data Analytics w Edinboro zapewni kierowcy miejsce do odniesienia sukcesu w tym dobrze płatnym zawodzie o wysokiej wartości.

Nasz multidyscyplinarny program nauczania opiera się na matematyce, informatyce i statystykach. Będziesz uczył się w małych klasach przez pełnoetatowych członków wydziału, którzy dbają o twoje postępy. Nauczą Cię najnowszych technologii, w tym Excel, Python i R, i pomogą Ci rozwinąć umiejętności analityczne i komunikacyjne, które są tak ważne w miejscu pracy.

Wydział Ekspertów

Ukończony wykład instruuje, prowadzi i inspiruje uczniów z Edinboro do osiągania celów i kierowania nimi. Wykładowcy z UE są doceniani za zaangażowanie w sukces studentów oraz tworzenie osobistego i angażującego środowiska akademickiego.

Uczenie się przez doświadczenie

Doświadczenie Edinboro wykracza daleko poza klasę. Studenci z UE przygotowują się do kariery i życia dzięki możliwościom praktycznego uczenia się, wspólnych badań z wykładowcami, globalnych podróży i staży.

Nowoczesne udogodnienia

Walcząc ze Szkotami mieszkaj, pracuj i baw się w najnowocześniejszych obiektach na malowniczym kampusie o powierzchni 585 akrów w UE. Położony zaledwie 20 mil na południe od Erie, czwartego co do wielkości miasta Pensylwanii, Edinboro tętni życiem.

Ciesz się dobrze płatną, satysfakcjonującą karierą.

Według karierycast.com, Data Scientist jest obecnie najlepszą pracą nr 5 w kraju, z wysoką medianą wynagrodzenia i prognozowanym wzrostem zatrudnienia o około 16%.

Jeden z niewielu tego rodzaju programów licencjackich.

Nie potrzebujesz tytułu magistra, aby znaleźć zatrudnienie w tej rozwijającej się i cennej dziedzinie. Dostaniesz tam tytuł Bachelor of Science in Data Analytics na Edinboro University . Dlatego:

 • Program opiera się na silnej reputacji Edinboro w dziedzinie matematyki i informatyki.
 • Wydział interdyscyplinarny wnosi do klasy wyjątkową wiedzę i umiejętności.
 • Zajęcia obejmują zaawansowane arkusze kalkulacyjne, narzędzia do analizy danych, stosowane programowanie naukowe i uczenie maszynowe.
 • Staż w dziedzinie analizy danych i projekt capstone zapewniają dogłębne doświadczenie w świecie rzeczywistym.
 • Wiele branż w okolicznych miastach Erie, Buffalo, Pittsburghu i Cleveland jest zainteresowanych studentami z tym doświadczeniem.

Odkryj możliwości.

Możesz wybrać Data Analytics jako niewielką lub połączyć ją z wieloma kierunkami sztuk wyzwolonych, aby uzyskać podwójny stopień. Będziesz miał umiejętności naukowe i analityczne potrzebne do kontynuowania studiów wyższych lub natychmiastowego dołączenia do siły roboczej. Badacze danych są bardzo poszukiwani w różnych dziedzinach, w tym:

 • Rozwój oprogramowania
 • Ubezpieczenia i bankowość
 • E-commerce
 • Rozwój produktów konsumenckich
 • Badania naukowe
 • Edukacja
 • Agencje rządowe
 • Dziennikarstwo
Ostatnia aktualizacja Sierpień 2019

Informacje o uczelni

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Czytaj więcej

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Pokaż mniej