Bachelor of Science in Mechanical Engineering

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambrose University ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

W SKRÓCIE

SAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US News

Zalety ambrozy

 • Rozległe badania praktyczne
 • Wyjątkowe urządzenia laboratoryjne
 • Osobista uwaga: Wydział skupia się na Tobie

Nasz rygorystyczny, ale przynoszący wiele korzyści program Mechanical Engineering zapewnia praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Zostaniesz poprowadzony przez eksperta i zaangażowanych wykładowców i zdobędziesz umiejętności, które sprawią, że będziesz poszukiwany w zasobach siły roboczej.

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.

St Ambrose Fall Drone Tour z St Ambrose University na Vimeo.

Akredytacja

Programy inżynierii przemysłowej i mechanicznej St. Ambrose są akredytowane przez Komisję Akredytacyjną ds. Inżynierii ABET (www.abet.org).

Czego się nauczę?

Inżynieria mechaniczna wykorzystuje połączenie zasobów ludzkich, materialnych i ekonomicznych, aby zapewnić rozwiązania problemów, przed którymi stoi społeczeństwo. Jako nauka stosowana koncentruje się na projektowaniu, rozwoju, produkcji, zarządzaniu i kontroli systemów inżynierskich. Kursy obejmują projektowanie techniczne, inżynierię materiałową, procesy produkcyjne, termodynamikę, mechanikę płynów i teorię sterowania.

St. Ambrose jest jedyną uczelnią w regionie Quad Cities, która oferuje ten stopień. Jeśli chcesz podwójnego kierunku w inżynierii przemysłowej, oferujemy również ten program.

Studenci studiów dziennych na ogół zarabiają na dualistach w ciągu 4,5 roku (lub mniej), a my dajemy studentom studiów niestacjonarnych do ośmiu lat, aby ukończyli którykolwiek z programów inżynierskich. Bez względu na to, co wybierzesz, będziesz ściśle współpracować z zaangażowanymi wykładowcami, którzy zapewnią ci prawdziwą edukację w klasie i poza nią.

Dlaczego warto wybrać SAU Engineering?

Nasze skupienie Liberal Arts czyni nas innymi niż jakakolwiek inna szkoła inżynierska. Tak, nauczysz się tej samej matematyki, nauk ścisłych i umiejętności analitycznych, ale nauczysz się także krytycznie myśleć, jak komunikować się, pracować w zespołach i zyskać umiejętność zobaczenia, jak i gdzie zmierzasz do większego świata. Są to aktywa regionalne i pracodawcy krajowi poszukują nowych pracowników, a oni mówią nam, że nasi uczniowie przodują w tych dziedzinach. To może być powód, dla którego 99% naszych krajowych studentów ma pracę w kolejce przed ukończeniem szkoły.

Zapisy w naszych programach inżynierskich wzrosły w ostatnich latach ponad dwukrotnie z 50 studentów w 2009 r. Do ponad 150 w tym roku. To dużo wzrostu, ale pozostajemy małym wydziałem, który poświęca ci osobistą uwagę. Naszym celem jest kształcenie inżynierów, a nie prowadzenie osobistych projektów badawczych. I będą cię uczyć doktorzy, a nie asystenci.

Nasze programy inżynieryjne cieszą się dużym uznaniem i wsparciem ze strony regionalnych pracodawców oferujących staże, profesjonalne praktyki i możliwości zatrudnienia. Niektórzy nawet udzielili wsparcia finansowego uniwersytetowi, dzięki czemu możemy zapewnić ci trzy piętra najnowocześniejszych laboratoriów.

Jakiego rodzaju urządzeń laboratoryjnych będę używać?

Nasze najnowocześniejsze Laboratoria Inżynieryjne i Fizyczne oferują Ci cały sprzęt i technologię potrzebne do zbudowania i zastosowania tego, czego się uczysz.

Nasze usługi obejmują:

 • Laboratorium Thermo-Fluids, w którym można wizualizować, kontrolować i testować koncepcje w zakresie termodynamiki, przepływu płynu i wymiany ciepła, a następnie zastosować tę wiedzę do projektowania i budowy systemów wykorzystujących energię.
 • Laboratorium Mechatroniki, które służy jako szkolna sala do nauki. Kursy inżynierskie wyższego i wyższego poziomu, które wymagają specjalistycznej technologii, to laptopy wyposażone w oprogramowanie, w tym ProE, Solidworks, ANSYS, PSpice, MatLab i LabView.
 • Sklep maszynowy z urządzeniami do obróbki drewna, spawania, frezowania (w tym programowania CNC), drukowania 3D i programowania robota przemysłowego. Jeśli ukończysz kurs produkcyjny, możesz korzystać z obiektów, pod nadzorem wydziału / personelu, w projektach związanych z nauką.
 • Laboratorium komputerowe i prototypowe z nową drukarką 3D, która wytłacza włókna z tworzywa sztucznego, tworząc wysokiej jakości produkt gotowy do klienta.
 • Engineering Computer Lab, otwarte dla studentów inżynierii 24/7. Możesz użyć ulepszonych komputerów i monitorów oraz uzyskać dostęp do oprogramowania, którego potrzebujesz do zadań i projektów związanych z inżynierią. Drukowanie w laboratorium jest bezpłatne.

Wszystkie wydziały inżynieryjne mają biura w Hayes Hall, a tam jest mała pracownia prototypów i pracowni studenckiej.

Jakie unikalne możliwości nauki dostanę na SAU?

 • Staże: Firmy w całym regionie bardzo wspierają nasze programy inżynieryjne i zapewniają staże, profesjonalnych mentorów i możliwości pracy. Dzięki naszej rozległej sieci absolwentów kierunków inżynieryjnych i firm w całym kraju otrzymujesz praktyczne doświadczenie w ramach obowiązkowego stażu u wiodących producentów, takich jak Deere
 • Doświadczenie w projektowaniu: Zapisz się na kursy drugiego stopnia i podejmij prawdziwy projekt dla prawdziwego klienta, a następnie zaprezentuj swoją pracę w Engineering Showcase. Nasi studenci zrealizowali projekty dla lokalnych firm, a nawet opracowali sposoby pomocy osobom niepełnosprawnym w prowadzeniu bardziej aktywnego życia.
 • Klub inżynierski: w klubie odbywają się pizzy i noce studyjne przez cały rok, członkowie uczestniczą w wydarzeniach promujących inżynierię i usługi społeczne, organizują wycieczki po lokalnych firmach i uczestniczą w wydarzeniach związanych z inżynierią i nauką Quad Cities.
 • Stowarzyszenie kobiet inżynierów: Nasz oficjalny rozdział SWE koncentruje się na rozwoju zawodowym i dotarciu do młodzieży. Nasi członkowie chodzą do szkół średnich rejonowych i mówią uczniom o możliwościach, które obfitują w pola STEM. Co roku gościmy "Przedstaw dziewczynę nocą inżynierską", a wiosną 2017 roku zgromadziła ona tłum ponad 500 dziewcząt w wieku 3-13 lat, które uczyły się inżynierii poprzez ćwiczenia praktyczne.
 • Inżynierowie Ambasadorzy: Ty również możesz reprezentować programy inżynierii mechanicznej i przemysłowej SAU. Ambasadorzy dzielą się swoimi doświadczeniami jako Ambrosians i członkowie programu inżynierskiego. Pomagają w rekrutacji, utrzymywaniu, osiąganiu wyników i relacjach branżowych dla Wydziału Inżynierii i Nauk Fizycznych.

Jakie są potencjalne wyniki kariery?

Inżynierowie mogą pracować w projektowaniu, produkcji, robotyzacji, systemach elektrycznych, jakości, ulepszaniu procesów oraz w inżynierii lądowej dla lokalnych, stanowych i federalnych rządów.

Biuro Statystyki Pracy nakłada medianę dla inżynierów mechaników na 84.190 USD, a pole rośnie (2016). W rzeczywistości 95% absolwentów programu inżynierii SAU, którzy prowadzą działalność, pracuje w terenie. Wielu naszych studentów jest poszukiwanych przez pracodawców przed ich ukończeniem.

Co zrobili absolwenci tego programu?

 • Samantha (Lee) Barkley '09 była stypendystką Fulbrighta i pracowała w klinice HIV / AIDS w Trynidadzie i Tobago, gdzie badała procesy medyczne i opracowywała sposoby, w jakie ośrodki medyczne mogłyby zapewnić lepszą opiekę. Obecnie jest inżynierem procesu w firmie ASEA Brown Boveri w St. Louis.
 • Santiago Gonzalez '14 jest głównym inżynierem projektowym Frautschi i prowadzi własną prosperującą firmę.
 • Jeff Menke '99 jest starszym inżynierem Pella Windows i niedawno zaprojektował niestandardowe okna do renowacji Ambrose Hall w SAU.
 • Jeff Stebel '01 jest inżynierem systemów Dream Chaser Space, który wspiera NASA i Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Wielu z naszych absolwentów stara się o wyższe stopnie naukowe i zostały dopuszczone do programów w Southern Illinois University Medical School, Northern Illinois University, University of Florida, Bradley University i Oregon State University.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Czytaj więcej

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Pokaż mniej