Bachelor of Science in Music Business

Informacje ogólne

Opis programu

Full Sail University

Wyprzedana trasa, o której wszyscy mówią. Wirusowe wideo określające gatunek. Piosenka, która wydaje się być wszędzie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek artyści polegają na innowacyjnych podejściach, aby zapewnić im przewagę na rynku. Można to nazwać szczęściem lub przeznaczeniem, ale prawda jest taka, że za każdym wielkim artystą stoi świetny zespół.

W programie muzycznym Full Sail rozwiniesz umiejętności wykraczające poza branżę nagraniową w sferę filmu, telewizji, gier wideo i sportu. Od marketingu i publikacji po zarządzanie artystami i sprzedaż detaliczną - nauczysz się być skutecznym graczem w branży muzycznej.

Podsumowanie kursu

Stypendium Creative Minds

Kwalifikujący się uczestnicy mogą otrzymać do 25 000 $ na czesne programów studiów Full Sail University . Szczegóły stypendium Creative Minds

Stypendium Momentum

Kwalifikowani studenci online mogą otrzymać do 20 000 $ dzięki stypendium Momentum. Pomoc finansowa jest dostępna dla tych, którzy się kwalifikują. Szczegóły stypendium Momentum

Rekrutacja

Zanim złożysz podanie

Pierwszym krokiem jest rozmowa z przedstawicielem wstępu na temat twoich planów, programu, który rozważasz i kiedy chcesz rozpocząć szkołę.

Oto kilka sposobów, w jaki proces rekrutacji na Full Sail University jest inny:

 • Brak tradycyjnych terminów składania wniosków: zajęcia rozpoczynają się co miesiąc w przypadku większości programów, dzięki czemu można składać wnioski w dowolnym momencie i rozpocząć od dnia, który najlepiej Ci odpowiada.
 • Projekt programu i kolejność kursów: Nie musisz zapisywać się na konkretne zajęcia w każdym semestrze - wszystkie nasze programy mają z góry ustalony program i kolejność kursów.
 • Przyspieszenie: programy licencjackie Full Sail są podejmowane według przyspieszonego harmonogramu i mogą być ukończone w ciągu zaledwie 20 miesięcy.

Jak się zgłosić

Jeśli rozmawiałeś z przedstawicielem ds. Przyjęć i ukończyłeś rozmowę, a jesteś gotowy, aby rozpocząć proces aplikacyjny, musisz przygotować kilka elementów:

 • Dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy, paszport lub państwowy dowód tożsamości.
 • Weryfikacja znajomości języka angielskiego, jeśli angielski nie jest Twoim głównym językiem (do wszystkich wymaganych dokumentów, które nie są w języku angielskim, należy dołączyć uwierzytelnione tłumaczenie na angielski).

Po uzyskaniu tych elementów możesz rozpocząć aplikację online . Wypełnienie wniosku zajmie 30–45 minut i możesz je zapisać, jeśli zabraknie Ci czasu lub będziesz musiał zebrać dodatkowe informacje.

Po złożeniu wniosku

 • Jeśli jeszcze nie ukończyłeś rozmowy rekrutacyjnej, będzie to następny krok. Przedstawiciel ds. Przyjęć skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • Jeśli ukończyłeś rozmowę, przewodnik rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą, by sfinalizować podanie i zebrać dodatkowe informacje.

Otrzymasz również wiadomość e-mail, która daje dostęp do naszego Portalu uruchamiania, w którym będziesz mógł przesłać dokumentację i ukończyć ostatnie kroki rejestracji.

Opcje rekrutacji na stopnie uniwersyteckie

Program 20-miesięczny

Nasze przyspieszone programy studiów pozwalają ukończyć studia szybciej niż na tradycyjnym czteroletnim uniwersytecie. Zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci doświadczyć typowego harmonogramu branży rozrywkowej i przyspieszyć pracę. Te 20-miesięczne programy zazwyczaj obejmują dwie klasy miesięcznie plus moduł kariery, w sumie około 35 godzin tygodniowo zajęć.

Program 29-miesięczny

Te ścieżki dyplomowe dzielą cały program nauczania naszych 20-miesięcznych programów. I chociaż wciąż są w przyspieszonym tempie w porównaniu do tradycyjnych czteroletnich uniwersytetów, dodatkowe dziewięć miesięcy studiów mogą pozwolić studentom:

 • Więcej opcji finansowania, w tym dodatkowy rok akademicki federalnej pomocy finansowej dla kwalifikujących się.
 • Niższy średni koszt czesnego za semestr ze względu na dodatkowe dziewięć miesięcy (chociaż całkowite czesne się nie zmienia).
 • Mniejszy ładunek kursu miesięcznie z około 17,5 godzin tygodniowo zajęć.
 • Większa elastyczność osobistego harmonogramu i możliwość pracy poza szkołą.

Elastyczna rejestracja

Elastyczne opcje rejestracji pozwalają uczniom wziąć udział w czterech kursach online na początku programu i kontynuować naukę w kampusie. Obejmuje ten sam program nauczania, co programy 20-miesięczne i 29-miesięczne, ale ma kilka zalet:

 • Oszczędności na kosztach utrzymania i mieszkaniu w ciągu pierwszych czterech miesięcy nauki.
 • Więcej czasu na zabezpieczenie mieszkań i utrwalenie planów relokacji.
 • Szybki start w edukację dzięki możliwości wcześniejszego rozpoczęcia nauki w szkole.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Czytaj więcej

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Pokaż mniej