Bachelor of Science in Recording Arts

Informacje ogólne

Opis programu

Full Sail University

Jeśli marzysz o karierze w dziedzinie nagrywania, jesteś w dobrym towarzystwie. Full Sail rozpoczął swoją działalność jako szkoła nagrań w 1979 roku i od tamtej pory rozwija się w oparciu o podstawowy program nauczania.

Od produkcji muzyki na żywo po postprodukcję dźwięku do filmów , telewizji i gier wideo - obejrzysz szeroki zakres procedur i aplikacji - wszystko przy pracy z tym samym sprzętem, który można znaleźć w profesjonalnych studiach nagraniowych.

Podsumowanie kursu

Stypendium Creative Minds

Kwalifikujący się uczestnicy mogą otrzymać do 25 000 $ na czesne programów studiów Full Sail University . Szczegóły stypendium Creative Minds

Rekrutacja

Zanim złożysz podanie

Pierwszym krokiem jest rozmowa z przedstawicielem wstępu na temat twoich planów, programu, który rozważasz i kiedy chcesz rozpocząć szkołę.

Oto kilka sposobów, w jaki proces rekrutacji na Full Sail University jest inny:

  • Brak tradycyjnych terminów składania wniosków: zajęcia rozpoczynają się co miesiąc w przypadku większości programów, dzięki czemu można składać wnioski w dowolnym momencie i rozpocząć od dnia, który najlepiej Ci odpowiada.
  • Projekt programu i kolejność kursów: Nie musisz zapisywać się na konkretne zajęcia w każdym semestrze - wszystkie nasze programy mają z góry ustalony program i kolejność kursów.
  • Przyspieszenie: programy licencjackie Full Sail są podejmowane według przyspieszonego harmonogramu i mogą być ukończone w ciągu zaledwie 20 miesięcy.

Jak się zgłosić

Jeśli rozmawiałeś z przedstawicielem ds. Przyjęć i ukończyłeś rozmowę, a jesteś gotowy, aby rozpocząć proces aplikacyjny, musisz przygotować kilka elementów:

  • Dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy, paszport lub państwowy dowód tożsamości.
  • Weryfikacja znajomości języka angielskiego, jeśli angielski nie jest Twoim głównym językiem (do wszystkich wymaganych dokumentów, które nie są w języku angielskim, należy dołączyć uwierzytelnione tłumaczenie na angielski).

Po uzyskaniu tych elementów możesz rozpocząć aplikację online . Wypełnienie wniosku zajmie 30–45 minut i możesz je zapisać, jeśli zabraknie Ci czasu lub będziesz musiał zebrać dodatkowe informacje.

Po złożeniu wniosku

  • Jeśli jeszcze nie ukończyłeś rozmowy rekrutacyjnej, będzie to następny krok. Przedstawiciel ds. Przyjęć skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • Jeśli ukończyłeś rozmowę, przewodnik rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą, by sfinalizować podanie i zebrać dodatkowe informacje.

Otrzymasz również wiadomość e-mail, która daje dostęp do naszego Portalu uruchamiania, w którym będziesz mógł przesłać dokumentację i ukończyć ostatnie kroki rejestracji.

Opcje rekrutacji na stopnie uniwersyteckie

Program 20-miesięczny

Nasze przyspieszone programy studiów pozwalają ukończyć studia szybciej niż na tradycyjnym czteroletnim uniwersytecie. Zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci doświadczyć typowego harmonogramu branży rozrywkowej i przyspieszyć pracę. Te 20-miesięczne programy zazwyczaj obejmują dwie klasy miesięcznie plus moduł kariery, w sumie około 35 godzin tygodniowo zajęć.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Czytaj więcej

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Pokaż mniej