Podsumowanie programu

Eksperymentowanie jest kluczowym elementem nauki w Carleton. W pierwszym roku zajęcia zazwyczaj będą zawierały wykład i komponent laboratoryjny lub instruktażowy. Każde laboratorium będzie trwało trzy godziny w tygodniu, więc jeśli wybierzesz trzy z tych kursów laboratoryjnych, możesz przeprowadzić dziewięć godzin praktycznych eksperymentów w każdym tygodniu.

Nasze laboratoria, tutoriale, kursy terenowe i seminaria prowadzone są w małych klasach, co skutkuje wieloma spersonalizowanymi interakcjami z profesorami, kierownikami laboratoriów i kolegami.

Studenci pierwszego roku nauki są zachęcani do zapisania się na nasz wyjątkowy kurs seminarium " Seminarium w nauce", który ma na celu zapoznanie z najnowszymi zagadnieniami naukowymi oraz pomoc w rozwijaniu umiejętności komunikacji, analitycznego myślenia i badań, które będą potrzebne w nauce. studia i twoja kariera.

Wielu z naszych profesorów aktywnie uczestniczy w przełomowych badaniach w swoich dziedzinach wiedzy i można znaleźć pracę nad niektórymi z tych projektów. Wydziały Carleton nawiązały również silne kontakty z przemysłem w Ottawie, rządowymi laboratoriami i departamentami, a także z szpitalami dydaktycznymi i naukowymi, oferując studentom Carleton szeroki zakres badań i możliwości zatrudnienia.

Przeglądaj naukę na Uniwersytecie Carleton

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 18 więcej kursów w Carleton University Undergraduate »

Ostatnia aktualizacja Luty 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Kwi 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Kwi 30, 2023