Nasz akredytowany w całym kraju program tańca daje uczniom możliwość studiowania każdej ważnej techniki tanecznej.

Niezależnie od tego, czy tańczysz w szkole średniej, otrzymasz intensywne szkolenie i instruktaż, regularne uczestnictwo w przedstawieniach i niekończące się możliwości poznawania każdego aspektu życia wraz z gwiazdorskim programem tanecznym.

Nasi uczniowie rozwijają się artystycznie, intelektualnie, fizycznie i duchowo. Program taneczny Hope podkreśla dyscyplinę i aktywność, i rozwija się w środowisku sztuk wyzwolonych. Jest starannie wyważony, aby zapewnić podstawy teoretycznych i technicznych studiów tańca, oferując możliwości indywidualnego ucznia do aspiracji, marzenia i osiągnięcia.

Majors

  • Edukacja taneczna K-12
  • Taniec / choreografia

Podwójne majors

  • Taniec i nauka o tematyce społecznej
  • Taniec i główny przedmiot nauk przyrodniczych
  • Taniec i humanistyka
  • Taniec i główny język

Nieletni

  • Taniec
  • Edukacja elementarna tańca
  • Tańczyć szkołę średnią

Wszyscy nasi studenci, zarówno kierunki tańca, jak i nieletni, są mile widziani w naszych programach. Studenci mają możliwość zanurzenia się w stopniu tańca, a jednocześnie w pełni angażują się w społeczności kampusu.

Kursy

Nasi uczniowie mogą brać balet, nowoczesność, jazz, step, hip-hop i więcej. Omówiliśmy historię tańca, skład i produkcję.

Nasz wydział tańca jest akredytowany nie tylko przez National Association of Schools in Dance, ale także jako jedna z niewielu instytucji w Stanach Zjednoczonych, gdzie studenci mogą uczyć się wszystkich pięciu technik tańca.

Kiedy planujesz kursy, pamiętaj, że próbny czas studyjny zarezerwowany jest na późne popołudnia od 3:30 do 18:30 od poniedziałku do piątku. H2 Dance Co., StrikeTime i koncert wiosennego tańca (w choreografii wydziału) będą ćwiczyć w tym czasie. Konkretne dni prób zostaną ustalone przez choreografa w porozumieniu z tancerzami.

Intencją tego harmonogramu jest wyjaśnienie godzin wieczornych na lekcjach wieczorowych, próbach koncertów tanecznych studentów i innych zobowiązaniach studenckich. Podczas tygodni produkcji / spektaklu uczniowie powinni planować przebywanie w teatrze w godzinach wieczornych.

Po ukończeniu szkoły

Nasi absolwenci uczęszczają do szkół wyższych i odnoszą sukcesy zawodowe jako profesjonalni tancerze, choreografowie i reżyserzy, nauczyciele, lekarze, badacze, inżynierowie i inni.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 17 więcej kursów w Hope College »

Ostatnia aktualizacja July 2, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
34,990 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa