Bachelor's in Neuroscience

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz nieletni zapewnia studentom z różnych dziedzin wyjątkową okazję do zbadania złożoności ludzkiego mózgu i układu nerwowego.

Program neuronauki w Hope College jest wyjątkowy. Interdyscyplinarny do rdzenia, jest otwarty dla studentów z różnych kierunków i obejmuje kursy z biologii, chemii, inżynierii, matematyki, pielęgniarstwa, filozofii i psychologii.

Nasza neuronauka nieletnia ma na celu promowanie odkrywania i uczenia się opartego na dociekaniu, dlatego badania są podstawowym elementem programu, w tym całorocznym projektem zwieńczeń. To sprawia, że ​​drobny idealny dla biologii, chemii lub psychologii kierunków zainteresowanych kontynuowaniem pracy w dziedzinie neuronauki i uzupełnia wiele innych programów studiów, od informatyki i nauk o zdrowiu do sztuki.

Studia

Program Neuroscience oferuje interdyscyplinarne pomniejsze, łączące ze sobą kursy z biologii, chemii, inżynierii, matematyki, pielęgniarstwa, filozofii i psychologii.

Mniejszy

Program dla neuronauków w Hope College opiera się na jednym z jego największych atutów: programie badawczym. Nasz program promuje proces odkrywania i uczenia się opartego na dociekaniu. Nieletni składa się w sumie z 23 godzin kredytowych, łącząc trzy podstawowe kursy neuronauki z zaznaczonymi kursami z wielu dyscyplin. Gorąco zachęcamy do uczynienia tego nieistotnego swoim własnym.

Poważny

Jeśli chcesz zgłębić neuronaukę, skontaktuj się z Dr. Leah Chase, dyrektorem programowym. Zazwyczaj zachęcamy studentów do specjalizacji z psychologii, biologii, chemii lub innej specjalności i dodawania neurologii jako nieletniej. Jeśli jednak twoje zainteresowania naukowe i zawodowe obejmują nauki społeczne, przyrodnicze i stosowane - takie jak psychologia i biologia - może to być opcja złożona.

Kursy

Program neuronauki ma charakter interdyscyplinarny, składa się z trzech kursów podstawowych i wielu oznaczonych klas z innych działów.

Po ukończeniu szkoły

Niektórzy studenci decydują się na wejście do pracy natychmiast po ukończeniu studiów i otrzymują zatrudnienie jako:

 • Pielęgniarki
 • Pracownicy socjalni
 • Opieka nad pacjentami w instytucjach zdrowia psychicznego
 • Analitycy programów dla szpitali
 • Technicy badań w laboratoriach neurologicznych
 • Pomoce behawioralne
 • Technicy farmacji
 • Sprzedawcy naukowi
 • Koordynatorzy badań klinicznych
 • Koordynatorzy programu dla centrów odnowy biologicznej
 • Asystenci legislacyjni
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Hope College is a private, Christian liberal arts college in Holland, Michigan. It opened in 1851 as the Pioneer School by Dutch immigrants four years after the community was first settled.

Hope College is a private, Christian liberal arts college in Holland, Michigan. It opened in 1851 as the Pioneer School by Dutch immigrants four years after the community was first settled. Pokaż mniej