Dzięki wielokrotnie nagradzanym wydziałom, najnowocześniejszym obiektom i różnorodnym możliwościom badawczym, dział psychologii Hope przygotuje Cię do różnych zawodów i karier.

W Hope, studenci psychologii nurkują w głąb nauki o ludzkim umyśle i zachowaniu. Wychodząc poza informacje, angażujemy się w formację poprzez zintegrowane badania naukowe, doświadczenie w terenie, przyjmowanie perspektyw i zaangażowanie w wiarę.

Uprawiamy:

 • Wiedza w głównych obszarach psychologii
 • Umiejętności badania naukowe
 • Krytyczne myślenie i umiejętności komunikacyjne
 • Usługa uczenia się i doświadczenie w terenie
 • Etyczne i moralne zaangażowanie na rzecz odpowiedzialności społecznej w zróżnicowanym świecie
 • Rozwój zawodowy
 • Zaangażowanie z wiarą i nauką

Nauczysz się i współpracujesz w inteligentnych salach nauczania Centrum Nauki A. Paula Schaapa, ośmiokomorowej obserwacyjnej przestrzeni edukacyjnej wyposażonej w jednokierunkowe lustra, zaawansowane laboratorium dydaktyczne i 30 laboratoriów badawczych.

Badania są integralną częścią naszej praktyki i naszych programów studiów, a nasi uczniowie są niezbędni do tego procesu. Będziesz pracować razem z naszymi wybitnymi wykładowcami w zakresie projektów badawczych w dziedzinie psychologii oraz w naszych laboratoriach. Wielu naszych studentów, którzy kontynuują nadzorowane badania, przedstawia się na konferencjach, a niektórzy nawet są publikowani!

Nasz wydział jest uznawany regionalnie i narodowo; co roku zdobywają nagrody i wyróżnienia. Od podręczników do publikacji naukowych, twoi profesorowie aktywnie działają w swoich dziedzinach.

Z wykształceniem psychologicznym z Hope, będziesz angażować się w znaczącą naukę, która kształtuje twoją wiedzę na temat dziedziny, jak prowadzić badania i jak pracować z innymi - umiejętności, które niesie ze sobą wartość przez całe życie, niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem szkoły czy nurkowania w swojej karierze po ukończeniu studiów.

Studia

Zanurz się w badaniu ludzkiej myśli i zachowań z poważnymi lub małymi w psychologii. Oferujemy zarówno opcje dla specjalności w nauczaniu wtórnym, pielęgniarskim i neuronauki.

Niezależnie od tego, czy planujesz zdobyć doktorat z psychologii, czy też wykorzystasz swoje zrozumienie dynamiki człowieka w miejscu pracy, nasz program przygotuje cię do znaczącej zmiany w świecie.

 • Major psychologii
 • Psychology Minor
 • Psychologia dla nauczania wtórnego
 • Psychologia dla starszych pielęgniarek

Studenci, którzy mają niewielkie doświadczenie w zakresie psychologii pielęgniarstwa, muszą zdobyć minimum 20 punktów z psychologii. Nursing Research (NURS 380) spełni wymagania metodologii badań, ale nie zalicza się do kredytów psychologicznych.

Kursy

Nasz dział oferuje kursy psychologii prowadzone przez uznany w kraju wydział w najnowocześniejszych ośrodkach badawczych.

Jako student psychologii w Hope, będziesz angażować program nauczania, który łączy specjalistyczne zajęcia, wspólne badania i praktyczne doświadczenie z naszym wydziałem.

Po ukończeniu szkoły

Nasi absolwenci zdobywają wyższe stopnie naukowe i prowadzą karierę w zakresie psychologii, medycyny, pracy socjalnej i prawa.

Jako absolwentka psychologii z dyplomem z Hope, będziesz wyposażony w silne zrozumienie ludzkich myśli i zachowań, zaawansowane umiejętności krytycznego myślenia i cenną umiejętność zrozumienia osób wokół ciebie.

Jeśli zamierzasz zdobyć doktorat, mamy dla Ciebie wiele zasobów dla absolwentów. Czy planujesz dołączyć do siły roboczej? Stopień psychologii stanowi cenny fundament dla wielu karier.

Nasi absolwenci przeszli do kontynuowania studiów doktoranckich, MSW, szkoły prawniczej i szkoły medycznej. Siedemdziesiąt procent naszych studentów znalazło zatrudnienie w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a 38 procent zapisało się na studia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 17 więcej kursów w Hope College »

Ostatnia aktualizacja July 2, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
34,990 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa