Kształtowanie umysłów jutra

Możesz dokonać pozytywnej zmiany w życiu dzieci. Od urodzenia do ośmiu lat dzieci potrzebują silnego wsparcia i wiedzy, aby osiągnąć sukces przez całe życie. Stając się wychowawcą wczesnego dzieciństwa, możesz odegrać kluczową rolę w rozwoju dziecka i wczesnej nauce.

Rodzice, rodziny i społeczności potrzebują oddanych, opiekujących się i przygotowanych opiekunów, którzy inwestują w rozwój dziecka. Nauczyciele wczesnego dzieciństwa koncentrują się na rozwijaniu umiejętności społecznych, fizycznych, emocjonalnych i poznawczych u dzieci, a także na rozwijaniu umiejętności językowych i umiejętności czytania i pisania.

Nauczanie praktyczne

Studenci będą mieli szerokie możliwości praktycznego uczenia się i zdobędą doświadczenie w różnych miejscach we wczesnym dzieciństwie, w tym w naszej inspirowanej Reggio Emilią szkole Riverside Magnet School.

Absolwenci naszego programu BS Child Study oraz AS Early Childhood Education otrzymają ich referencje nauczycielskie w zakresie wczesnej edukacji (ECTC). ECTC będzie wymagane od wszystkich nauczycieli Connecticut w finansowanych przez państwo programach do 2020 r., A Goodwin College został zatwierdzony zarówno na poziomie dla niemowląt / małych dzieci, jak i dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Kariera w badaniu dzieci

Twój dyplom z Goodwin College pomoże Ci przygotować się do kariery z dziećmi i rodzinami jako:

 • Rzecznik dzieci
 • Administrator opieki nad dziećmi
 • Nauczyciel opieki nad dziećmi
 • Curriculum Coordinator
 • Dyrektor ds. Wczesnej dzieciństwa

Program ten jest oparty na teorii rozwoju i pojawiających się trendach edukacyjnych we wczesnej edukacji. Po zakończeniu programu uczniowie rozwiną etyczne umiejętności podejmowania decyzji i umiejętności w celu rozwijania relacji poprzez kreatywne techniki rozwiązywania problemów. Specjaliści ds. Wczesnego dzieciństwa muszą nabyć te umiejętności, aby prowadzić programy wysokiej jakości dla małych dzieci.

Warunki przyjęć

Studenci rozpoczynający studia licencjackie w zakresie nauki o dzieciach muszą spełniać następujące kryteria:

 • Przeprowadź test sprawdzający
 • Complete ENG 101 - English Skład z oceną "C" lub lepszą
 • Uczniowie, którzy wejdą z ważną referencją w zakresie rozwoju dziecka (CDA), otrzymają 9 punktów (ECE 102 i jeden 6-punktowy konkurs CDA w zamian za przedmioty do wyboru) na stopień Associate lub stopień Bachelor.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Uczniowie muszą spełnić wszystkie ogólne wymagania dotyczące ukończenia studiów licencjackich, jak podano w katalogu. Ponadto uczniowie muszą ukończyć wszystkie podstawowe kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, PSY 115 i PSY 365 z minimalnym wynikiem "C" w każdym kursie i minimalnym łącznym GPA w wysokości 2,3.

ECE 251 Student Teaching I i ECE 252 Student Teaching II można przenosić do programu tylko wtedy, gdy student ukończył studia Associate w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i ukończył naukę w celu ukończenia studiów. Kamienie ECE 450 i ECE 451 nie mogą być przeniesione do programu z innej instytucji.

Wyniki programu badań nad dziećmi

Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich w programie nauczania dzieci, absolwenci będą mogli:

 1. Twórz odpowiednie do nauki środowiska i instrukcje, które opierają się na wiedzy o mocnych stronach, zainteresowaniach i potrzebach każdego dziecka i umożliwiają każdemu dziecku postęp w nauce.
 2. Twórz pełne szacunku, wzajemne relacje, które uwzględniają złożoną charakterystykę rodzin i społeczności dzieci oraz wspierają aktywny i autentyczny udział rodzin w rozwoju i nauce ich dzieci.
 3. Zastanów się i przeanalizuj swoją praktykę, aby poprawić wyniki dla wszystkich dzieci.
 4. Projektuj, wdrażaj i oceniaj program edukacyjny dla wszystkich dzieci oparty na standardach wczesnego uczenia się i wysokiej jakości zasobach.
 5. Zastosuj Kodeks Etyczny NAEYC do pracy z dziećmi, rodzinami i innymi specjalistami z wczesnego dzieciństwa.
 6. Zlokalizuj i wykorzystaj odpowiednie zasoby zawodowe oraz współpracuj z profesjonalnymi organizacjami, aby informować i ulepszać swoją praktykę.
 7. Adwokat dla dzieci, rodzin i zawodu wczesnego dzieciństwa.
 8. Komunikuj się skutecznie i profesjonalnie w formie ustnej i pisemnej.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Goodwin College »

Ostatnia aktualizacja July 10, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
6 - 9 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
39,488 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację