Read the Official Description

Zaprojektowany sukces

Akredytowany przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną, ten kurs inżynierii elektrycznej i elektronicznej oferuje szybką ścieżkę do statusu dyplomowanego inżyniera. Będziesz rozwijać szczegółową ocenę konwergencji systemów elektronicznych i telekomunikacji, w tym sieci lokalnych, Internetu, systemów telefonii komórkowej oraz komunikacji optycznej i bezprzewodowej.


Dlaczego inżynieria telekomunikacyjna w LSBU?

 • Akredytowane przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną (wcześniej IEE) na podstawie licencji Rady Inżynieryjnej i oferują szybki postęp do statusu Chartered Engineer.

 • Posiadamy zespół doradców z branży, aby zapewnić, że zakres naszych kursów jest aktualny i odpowiada potrzebom w zakresie zatrudnienia.

 • Wiele możliwości kariery: jest kilka części naszego życia, które nie są winne przynajmniej pracy inżynierów elektryków i elektroników.

 • Możesz wybrać spędzić swój trzeci rok nauki w jednej z naszych instytucji partnerskich.

 • Możliwość ukończenia trzeciego roku w płatnym profesjonalnym stażu.


Akredytacje


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Kurs obejmuje matematykę, projektowanie i praktykę, obwody i sygnały, cyfrowe przetwarzanie sygnału (DPS) i komunikację mikrofalową. Metody oceny dla tego kursu ogółem: 62% zajęć.

1 rok

 • Inżynieria matematyki i modelowania
 • Projekt i praktyka
 • Zasady inżynierii
 • Wprowadzenie do elektroniki cyfrowej
 • Inżynieria obliczeniowa
 • Wprowadzenie do inżynierii elektrycznej i elektronicznej

Rok 2

 • Zaawansowana matematyka inżynierska i modelowanie
 • Obwody, sygnały i systemy
 • Elektronika analogowa i cyfrowa
 • Oprogramowanie inżynierskie C
 • Projekt zespołu projektowego
 • Podstawy komunikacji

Rok 3

 • Opcjonalny rok umieszczenia

Rok 4

 • Innowacja i przedsiębiorczość
 • Analogowe i cyfrowe systemy komunikacji
 • Indywidualny projekt
 • DSP do komunikacji
 • Komunikacja optyczna i mikrofalowa

Wszystkie moduły są oceniane przez połączenie egzaminów, zadań, raportów, prezentacji i innych formatów.


Możliwość zatrudnienia

Inżynieria telekomunikacyjna oferuje szereg możliwości rozwoju kariery zawodowej w ciągle rozwijającej się dziedzinie, w tym pracę w ramach producenta sprzętu, dostawcy infrastruktury sieciowej lub usługodawcy, prace badawcze lub podejmowanie projektów dotyczących projektowania i rozwoju.

Nasze zawodowe podejście do nauczania poprawi twoją zdolność do zatrudnienia. Nasi absolwenci nie tylko rozumieją teorię, ale mogą zastosować swoją naukę w praktycznym środowisku.

Zdobędziesz kompetencje w zakresie pracy dochodzeniowej, praktyki laboratoryjnej, a także pracy niezależnie lub w ramach zespołu.


Czego możesz oczekiwać od swojej kariery

Inżynierowie telekomunikacji projektują i instalują urządzenia wykorzystywane do przesyłania danych przewodowych, komórkowych, kablowych i szerokopasmowych. Współpracują ze złożonymi sieciami, systemami przełączającymi i okablowaniem miedzianym lub światłowodowym.

Inżynierowie zapewniają szereg usług i rozwiązań dla różnych rodzajów transferu informacji, w tym łączności radiowej i satelitarnej, telefonów bezprzewodowych, technologii internetowych i szerokopasmowych.

Codzienne obowiązki inżynierów telekomunikacji mogą się różnić w zależności od ich specjalizacji; Inżynierowie mogą pracować w badaniach i rozwoju (R

Będziesz potrzebował silnych umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia. Inżynierowie zazwyczaj pracują dla dostawców usług i programistów oprogramowania komunikacyjnego, ale możliwości są również dostępne w ramach produkcji sprzętu i w sektorze publicznym.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Udogodnienia

Nasze doskonałe zaplecze umożliwia zdobycie praktycznego doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu, testowaniu i mierzeniu oraz w wytwarzaniu własnych produktów. Istnieje siedem w pełni wyposażonych laboratoriów, które są przeznaczone wyłącznie dla studentów inżynierii elektronicznej i inżynierii telekomunikacyjnej. Masz bezpłatny dostęp do tych laboratoriów, z wyjątkiem sytuacji, gdy zaplanowana klasa jest w toku. Będziesz nadzorowany przez doświadczonych i zaangażowanych pracowników akademickich i techników, którzy mogą pomóc ci w większości praktycznych aspektów programu nauczania.


Nauczać i uczyć

Nasza kadra nauczycielska ma ogromne doświadczenie. Niezależnie od tego, czy uczą, przeprowadzają badania, czy są zaangażowani w doradztwo, mają umiejętności, aby coś zmienić. Nauczysz się w nowoczesnym, dobrze wyposażonym środowisku, w połączeniu z zaawansowaną technologią.


Podejście do uczenia się

Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody. Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.


Ćwiczenia praktyczne

Ilość uczenia się opartego na projektach, które możesz wykonać na poziomie inżyniera, różni się w zależności od uniwersytetu. W LSBU proponujemy projekty "make-design-test" na całym kursie, zamiast koncentrować je wszystkie na ostatnim roku. Oznacza to, że na wczesnym etapie swojej kariery uniwersyteckiej dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich. To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne. Nasze kursy inżynierskie nauczą Cię z pierwszej ręki, jak rozwijać te kluczowe umiejętności i cechy.


Przygotowany do nowoczesnej praktyki inżynierskiej

W rzeczywistości większość inżynierów będzie pracowała ramię w ramię w interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Jednym z największych profesjonalnych aktywów, jakie możesz mieć, jest umiejętność dobrego funkcjonowania w tym zespole. Właśnie dlatego niektóre z naszych modułów są udostępniane we wszystkich naszych kursach inżynierskich. Moduły te dotyczą zrozumienia komercyjnych priorytetów, które kształtują praktykę inżynierską i rozwiązywanie problemów. Prelegenci z renomowanych firm, takich jak Rolls-Royce, prowadzili wykłady na temat tych modułów.


Personal Tutoring

Jako student inżynierii, przydzielony zostanie wyznaczony opiekun podczas twoich pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Powinni być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz jakiekolwiek trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w semestrze. Niektóre spotkania będą indywidualne, a inne będą w małych grupach. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.


Wymagania wstępne

 • Poziom BBB (w tym poziom 3 matematyki) lub
 • BTEC National Diploma DDM lub
 • Dostęp do kwalifikacji HE z 24 Wyróżnieniami 21 Meritum, w tym 3 Wyróżnienia z Matematyki i 3 zasługi w fizyce lub
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 122 punktów UCAS.
 • Kwalifikacje na poziomie 3 muszą uwzględniać matematykę.
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w języku angielskim dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program taught in:
Język angielski

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,935 GBP
Rok 1 W niepełnym wymiarze opłata brytyjska / unijna: 6935 £; Opłata międzynarodowa: 9843,75 £
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019