Zaprojektowany z IBM

Od systemów wytwarzania energii i dystrybucji do nowoczesnych zakładów przetwórczych i produkcyjnych, istnieje szereg złożonych technologii opartych na systemach komputerowych opracowanych i zaprojektowanych przez inżynierów komputerowych. Ten kurs ustawi cię na dobrej drodze, aby być jednym z tych inżynierów. Inżynieria sprzętu komputerowego i oprogramowania, systemy cyfrowe, systemy wbudowane, projektowanie komputerów i sieci oraz rozwój oprogramowania w wielu nowoczesnych językach programowania - wszystko to omówimy.

Pod koniec drugiego roku kursu informatycznego BEng (Hons) otrzymasz możliwość przeniesienia na kurs MEng.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego warto studiować inżynierię komputerową w LSBU?

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Współpracowaliśmy z gigantem technologicznym IBM, aby opracować zawartość tego kursu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zdobywasz umiejętności potrzebne w miejscu pracy. Dowiesz się, jak budować systemy komputerowe i komponenty - i mierzyć, jak dobrze działają funkcje oprogramowania i sprzętu. Nauczysz się opracowywać, projektować i testować oprogramowanie przy użyciu standardowego oprogramowania i oprogramowania CAD do projektowania, symulacji i prototypowania.

W ostatnim roku masz szansę specjalizować się - i masz kontrolę. Będziesz miał wybór modułów, w tym pokrycia systemów multimedialnych i programowania gier lub sztucznej inteligencji. Twoje miejsce trzeciego roku daje ci szansę na dalsze doskonalenie swoich umiejętności poprzez rozwijanie systemów rzeczywistych w profesjonalnych środowiskach.

Metody oceny ogólnego kursu: 59% zajęć.

1 rok

 • Inżynieria matematyki i modelowania
 • Transmisja danych i sieci
 • Zasady inżynierii
 • Inżynieria obliczeniowa
 • Projekt i praktyka
 • Zasady elektroniki i inżynierii komputerowej

Rok 2

 • Architektura komputerów i systemy operacyjne
 • Oprogramowanie inżynierskie, struktury danych i algorytmy
 • Projekt zespołu projektowego
 • Obiektowe oprogramowanie dla inżynierów
 • Systemy cyfrowe i projektowanie mikroprocesorów
 • Sieci komputerowe i komputery przenośne

Rok 3

Opcjonalny rok umieszczenia

Rok 4

 • Systemy i inżynieria oprogramowania
 • Systemy wbudowane i internet rzeczy
 • Projekt BEng

Plus opcjonalne moduły z:

 • Innowacja i przedsiębiorczość
 • Zaawansowana inżynieria komputerowa
 • Sygnały i systemy
 • Projektowanie systemów cyfrowych
 • Grafika komputerowa i systemy multimedialne
 • Tworzenie oprogramowania i programowanie gier komputerowych
 • Wysoka wydajność obliczeń
 • Sztuczna inteligencja

Ocena odbywa się za pomocą formalnych egzaminów pisemnych, testów fazy, zadań formatywnych i sumatywnych. Umiejętność zastosowania i integrowania wiedzy jest oceniana na podstawie pracy nad projektem na dużą skalę, a także przydziału grup (w stosownych przypadkach) i dzienników.

Możliwość zatrudnienia

Inżynierowie komputerowi pracują w większości branż, w tym w branży komputerowej, samochodowej, lotniczej, telekomunikacyjnej, produkcji energii, produkcji, obrony i elektroniki. Można zaprojektować zaawansowane urządzenia, od małych układów scalonych po potężne systemy wykorzystujące te układy i wydajne systemy telekomunikacyjne.

Prawdopodobne miejsca pracy dla absolwentów obejmują administrację siecią komputerową w systemach Windows i Unix / Linux, a także inżynierię oprogramowania i projektowanie z wykorzystaniem języków Java i C. Można również pracować niezależnie jako programista, tester lub oceniający wszelkiego rodzaju sprzętu i oprogramowania. Będziesz mógł tworzyć systemy operacyjne, kompilatory, gry komputerowe, aplikacje biznesowe, programy komputerowe, analizować dane oraz konstruować i zarządzać systemami komputerowymi. Krótko mówiąc, będziesz miał wysokie szanse zatrudnienia w wielu różnych sektorach.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Nauczać i uczyć

Twoi wykładowcy są wiodącymi praktykami w swoich dziedzinach, więc wszystko, co robimy, jest branżowe. Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody.

Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.

Ważna jest wiedza stosowana

Ilość uczenia się opartego na projektach, które możesz wykonać na poziomie inżyniera, różni się w zależności od uniwersytetu. W LSBU proponujemy projekty "make-design-test" na całym kursie, zamiast koncentrować je wszystkie na ostatnim roku. Oznacza to, że na wczesnym etapie swojej kariery uniwersyteckiej dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich.

To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne. Nasze kursy inżynierskie nauczą Cię z pierwszej ręki, jak rozwijać te kluczowe umiejętności i cechy.

Personal Tutoring

Jako student pierwszego stopnia lub student inżynierii MEng, zostanie przydzielony określony nauczyciel podczas pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w ciągu semestru w trakcie kursu. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.

Wymagania wstępne

 • Poziom BBB lub;
 • BTEC National Diploma DDM lub;
 • Dostęp do kwalifikacji HE z 24 Wyróżnieniami 21 Meritum, w tym 3 Wyróżnienia z Matematyki i 3 zasługi w fizyce ;
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 128 punktów UCAS
 • Kwalifikacje na poziomie 3 muszą obejmować matematykę lub fizykę
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w języku angielskim dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 40 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja Luty 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze opłata brytyjska / unijna: 6935 £; Opłata międzynarodowa: 9843,75 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2022