Wszystko, co się rusza

Inżynierowie mechaniczni pracują niemal w każdym sektorze, który można wymyślić - energii, transportu, lotnictwa, robotyki, farmaceutyków i przemysłu motoryzacyjnego lub morskiego. Gdziekolwiek chcesz iść, dyplom z inżynierii mechanicznej może ci pomóc. Nasz kurs jest praktyczny, ze znaczącymi pracami laboratoryjnymi i warsztatowymi. Twój indywidualny projekt z ostatniego roku będzie projektem "zaprojektuj-up-testuj", który symuluje zadania i wyzwania, przed którymi stoją inżynierowie.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.


Dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną w LSBU?

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Jako program studiów magisterskich na kierunkach ścisłych, ten kurs rozwija głębokie zrozumienie podstawowych faktów, koncepcji, teorii i zasad inżynierii mechanicznej i jej podstaw nauki i matematyki.

Jesteśmy praktyczni, praktyczni i zastosowani. Dlatego możesz oczekiwać, że projekty "make-design-test" będą się pojawiać w całym twoim wykształceniu, a nie tylko na końcu!

Przygotowany do nowoczesnej praktyki inżynierskiej

W rzeczywistości większość inżynierów będzie pracowała ramię w ramię w interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Jednym z największych profesjonalnych aktywów, jakie możesz mieć, jest umiejętność dobrego funkcjonowania w tym zespole. Właśnie dlatego niektóre z naszych modułów są udostępniane we wszystkich naszych kursach inżynierskich. Moduły te pomagają zrozumieć priorytety handlowe, które kształtują praktykę inżynierską - a wykładowcy gościnni z renomowanych firm światowych, takich jak Rolls-Royce, prowadzili wykłady na ich temat.

Metody oceny ogólnego kursu: 42% zajęć.

1 rok

 • Inżynieria matematyki i modelowania
 • Wprowadzenie do inżynierii mechanicznej
 • Termofluidy i dynamika
 • Wprowadzenie do elektrotechniki
 • Projekt i praktyka
 • Inżynieria komputerowa

Rok 2

 • Zaawansowana matematyka inżynierska i modelowanie
 • Projektowanie inżynierskie
 • Solidna mechanika i MES
 • Dynamika i kontrola
 • Termofluidy i zrównoważona energia
 • Napędy maszyn i mechatronika

Rok 3

 • Opcjonalny rok umieszczenia

Rok 4

 • Systemy produkcyjne i technologie materiałowe
 • Dynamika i modelowanie systemów
 • Innowacja i przedsiębiorczość
 • Termo-ciecze i maszyny przepływowe
 • Indywidualny projekt

Możliwość zatrudnienia

Jako inżynier możesz być rozwiązywaczem problemów, specjalistą technicznym, menedżerem, rodzaje projektów, nad którymi będziesz pracować, są interesujące i różnorodne, a zawsze będziesz mieć coś nowego, co zmotywuje i zainspiruje.

Przy tak zróżnicowanej liście perspektyw zawodowych możesz mieć pewność, że życie inżyniera mechanika nigdy nie będzie nudne. Rodzaje zaangażowanych projektów będą zależały od branży, w której pracujesz. Możesz zaprojektować mechaniczne serce, aby przedłużyć życie ludzkie lub poprosić o ulepszenie procesu produkcyjnego w rafinerii ropy naftowej. To naprawdę jest tak różnorodne.

Ten kurs jest pierwszym krokiem do zostania dyplomowanym inżynierem.

Nasi absolwenci pracują ze światowej klasy firmami, w tym Rolls-Royce, KBR i EDF, w zakresie badań i rozwoju, projektowania, produkcji, testowania i instalacji.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Nauczać i uczyć

Twoi wykładowcy są wiodącymi praktykami w swoich dziedzinach, więc wszystko, co robimy, jest branżowe. Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody.

Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.

Ważna jest wiedza stosowana

Ilość uczenia się opartego na projektach, które możesz wykonać na poziomie inżyniera, różni się w zależności od uniwersytetu. W LSBU proponujemy projekty "make-design-test" na całym kursie, zamiast koncentrować je wszystkie na ostatnim roku. Oznacza to, że na wczesnym etapie swojej kariery uniwersyteckiej dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich.

To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne. Nasze kursy inżynierskie nauczą Cię z pierwszej ręki, jak rozwijać te kluczowe umiejętności i cechy.

Personal Tutoring

Jako student inżynierii, przydzielony zostanie wyznaczony opiekun podczas twoich pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Powinni być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz jakiekolwiek trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w semestrze. Niektóre spotkania będą indywidualne, a inne będą w małych grupach. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.

Wymagania wstępne

2018 Wpis

 • Poziom BBB lub ;
 • BTEC National Diploma DDM lub;
 • Dostęp do kwalifikacji HE z 24 Wyróżnieniami i 21 zasługami, w tym 3 Wyróżnienia z Matematyki i 9 zasługami w fizyce ;
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 122 punktów UCAS
 • Kwalifikacje na poziomie 3 muszą obejmować matematykę lub fizykę
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).

Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje językowe dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 40 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze opłata brytyjska / unijna: 6935 £; Opłata międzynarodowa: 9843,75 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2022