Beng (Hons) w inżynierii mechanicznej

University of Dundee

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Beng (Hons) w inżynierii mechanicznej

University of Dundee

Nowoczesna inżynieria mechaniczna wymaga ludzi, którzy potrafią połączyć bardzo szeroki zakres umiejętności technicznych, naukowych, kreatywnych i zarządzania, aby osiągnąć cele w sektorach od eksploracji kosmosu po zarządzanie energią po chirurgiczne innowacje.

Na University of Dundee , jesteśmy dumni z przyjęcia nowoczesnego podejścia systemowego do rozwijania umiejętności inżynierii mechanicznej naszych studentów. Zainwestowaliśmy dużo w ważne nowe dziedziny inżynierii, w tym szybkie prototypowanie, energię odnawialną i wbudowaną technologię sterowania.

Będziesz uczyć się mechatroniki (integracja elektroniki i sterowania komputerowego z inżynierią mechaniczną), dostarczając ci szerokiego zakresu umiejętności do rozwoju nowoczesnych, wysokowydajnych produktów.

Stopień BEng (z wyróżnieniem) w inżynierii mechanicznej , podobnie jak w medycynie lub prawie, jest uznawany za kwalifikację zawodową. Oznacza to, że instytucja zewnętrzna, w tym przypadku Instytucja Inżynierów Mechaników (IMechE) regularnie sprawdza jakość i strukturę naszych kursów. Nasi absolwenci mogą ostatecznie zostać inżynierami.

Wyzwania w świecie rzeczywistym

Każdego roku zespół wyścigowy University of Dundee DRIVE projektuje, buduje, sprzedaje i ściga jednoosobowe, tylne auto wyścigowe w ramach globalnego konkursu iMechE Formula Student na torze Silverstone.

Wierzymy, że uczniowie uczą się najlepiej w środowisku nauczania prowadzonym przez aplikacje. Będziesz miał możliwość zaangażowania się w liczne projekty praktyczne i przemysłowe.

Na przykład, każdego roku członkowie Przemysłowej Rady Doradczej Inżynierii Mechanicznej przedstawiają uczniom rzeczywisty problem przemysłowy, który można rozwiązać, stosując wiedzę zdobytą podczas kursu. Studenci zaprezentują swoje rozwiązanie firmie w środowisku typu "Dragons" Den.

Kluczowe fakty

  • Top 3 w Szkocji dla zadowolenia z kursu i nauczania (Guardian University Guide 2018)
  • Top 10 w Wielkiej Brytanii dla zadowolenia studentów (National Student Survey 2014)
  • Najlepsze wyniki w Szkocji i trzecie w Wielkiej Brytanii (REF 2014)

Wymagania wstępne

Kursy rozpoczynające się w 2018 roku

Wymaganie w języku angielskim

Dla studentów spoza UE

IELTS Ogólnie

5.5

Kariera

Stworzenie sposobów generowania wystarczającej ilości czystej nowej energii, aby sprostać wymaganiom świata w miarę jej przenoszenia w XXI wiek, jest poważnym wyzwaniem dla inżynierów mechaników. Wraz ze wzrostem populacji stawiających nowe i ogromne zapotrzebowanie na istniejące zasoby i problemy klimatyczne wpływające na tradycyjną energię opartą na paliwach kopalnych, zapotrzebowanie na nowatorskie myślenie w tej dziedzinie nigdy nie było większe.

Jako inżynier mechanik może pracować nad projektami poprawiającymi efektywność tradycyjnych systemów energetycznych; zwiększenie wydajności energii wytwarzanej przez ropę lub gaz przy jednoczesnym dążeniu do niemal zerowego poziomu emisji. Ewentualnie zapotrzebowanie na długoterminowe, czyste, odnawialne źródła energii szybko rośnie. Wiatr, fala, energia słoneczna, pływowa, geotermalna i roślinna wymagają utalentowanych inżynierów, aby mogli rozwinąć je na tyle, by mogli poważnie konkurować z tradycyjnymi metodami i zaoferować im czystą alternatywę.

Nasza akredytowana inżynieria mechaniczna BEng (z wyróżnieniem) i BEng (Hons) Mechanical Engineering with Renewables degrees stanowią idealną podstawę dla tej kariery, dającą dużą liczbę podstawowych umiejętności inżynieryjnych, technologicznych i przenośnych, niezbędnych w podtrzymywaniu kariery w dziedzinie energii.

Zapotrzebowanie na absolwentów w tym obszarze jest ogromne w wielu międzynarodowych firm energetycznych, w tym; BP, Shell i Exxon, corocznie rekrutują znaczną liczbę nowych inżynierów do pracy zarówno w tradycyjnych, jak i nowo powstających technologiach energetycznych.

Absolwenci mogą oczekiwać dobrych zarobków i wewnętrznych programów szkoleniowych prowadzących do statusu Chartered (CEng), podczas gdy wielonarodowy charakter biznesu energetycznego oznacza, że ​​podróże zagraniczne są dużą premią dla wielu nowych startów. Wyzwania, możliwości i nagrody dla inżynierów energetyki w tym stuleciu są niemal bezkonkurencyjne.

Wielu naszych absolwentów kontynuuje naukę naszych studiów magisterskich z inżynierii biomedycznej, mgr medycznego obrazowania lub mgr projektowania dla technologii medycznych w Dundee, podczas gdy inni decydują się kontynuować studia na poziomie doktora w ekscytującym obszarze inżynierii biomedycznej i biotechnologii, która jest głównym badaniem siła działu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
rocznie, studentów szkockich i UE. Reszta brytyjskich studentów 9 250 £ rocznie, maksymalnie przez 3 lata, nawet jeśli studiuje się czteroletni dyplom. Studenci z zagranicy (spoza UE) 19 950 GBP rocznie na studia.
Locations
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą